سپاه و بسیج، مهدوی‌کیا را پرچمدار اسراییل معرفی کردند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

موج دوم حملات سپاه و بسیج به مهدی_مهدوی‌کیا بازیکن سابق و مربی کنونی تیم امید ایران آغاز شد. دلیلش، حضور یک مربی اسراییلی در نیمکت تیم ستارگان جهان و بازی تشریفاتی فیفا بود. اطلاع_رسانی اسرائیل younesipour

سازمان بسیج ورزشکاران و خبرگزاری امنیتی فارس از قرار گرفتن پرچم اسراییل، کنار پرچم سایر کشورهای جهان انتقاد کرده‌اند؛ اما این خبرگزاری به موضوع نشستن کرسی نمایندگان اسراییل در سازمان ملل در نزدیکی میز نمایندگان جمهوری اسلامی اشاره‌ای نمی‌کند. جمهوری اسلامی تاکنون هرگز شورای حقوق بشر را به دلیل حضور نمایندگان اسراییل ترک نکرده است.

جمعه، ۲۶ آذرماه، فدراسیون جهانی فوتبال به مناسبت این‌که سرانجام رقابت‌های «عرب کاپ» را پس از ۶۰ سال برگزاری، به رسمیت شناخت و در تقویم خود ثبت کرد، یک بازی نمادین به میزبانی شهر دوحه، میان دو تیم «ستارگان اعراب» و «منتخب جهان» برگزار شد. همین خط فکری را در بخشی از بیانیه امروز سازمان بسیج ورزش کشور هم می‌توان دید. در بخشی از این بیانیه تاکید شده است که فیفا این مسابقه را «برای به رسمیت شناختن رژیم غاصب صهیونیستی» توسط برخی کشورهای عربی برپا کرد. بسیج ورزشکاران که زیرشاخه‌ای از بسیج کل کشور است، در این بیانیه تاکید کرده که از این اقدام مهدی مهدوی‌کیا «نمی‌توان و نباید به سادگی» گذشت.

این گزارش همچنین آمیخته به نوعی فرافکنی یا «توهم توطئه» نیز هست. فارس در بخشی از گزارش خود نوشته است: «این دیدار نمادین کاملا به صورت هدفمند از سوی فیفای صهیونیست طراحی شده تا با حضور گرانت در این بازی، به نوعی به دنیا نشان دهند، رژیم اشغالگر با اعراب و مسلمانان مشکلی ندارد و به نوعی هویت جعلی‌اش را تایید کند.»

«سامی الجابر»، یکی از درخشان‌ترین ستارگان فوتبال عربستان که به او لقب «جادوگر صحرا» داده بودند، با بیش از ۱۵۰ بازی ملی، در این مسابقه حضور داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

younesipour یک وطن پرست ایران دوست در خارج از کشور تو تلگرام یا انستاگرام یک سایت درست کنه ولیست شرکتهایی که تبلغ میشن تو صدا سیما تاما اونها را تحریم کنیم باور کنید درامد این صدا سیما میلی بزودی فرو میریزه ممنون اگر این کار بزرگ ینفر انجام بده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله خبرگزاری سپاه به مهدوی‌کیا به خاطر حضور در کنار مربی اسراییلی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آغاز رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۷ سپاه در سواحل خلیج فارسسردار عباس نیلفروشان از برگزاری رزمایش مشترک پیامبر اعظم (ص) ۱۷ از صبح امروز دوشنبه ۲۹ آذر ماه به مدت پنج روز در سواحل خلیج فارس، تنگه هرمز و منطقه عمومی استان‌های هرمزگان، بوشهر و خوزستان با حضور نیروهای زمینی، دریایی و هوافضای سپاه و یگان هان های مردم پایه بسیج خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سپاه اسرائیل را به حمله «کوبنده» تهدید کرد؛ شنیده شدن صدای ضدهوایی در اطراف نیروگاه هسته‌ای بوشهرسرلشکر غلامعلی رشید، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه:‌ «در صورتی که تهدیداتی از این دست جنبه عملی به خود بگیرد، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بدون درنگ تمامی مراکز، پایگاهها، مسیر و فضای استفاده شده برای عبور و مبداء تجاوز را بر اساس طرح های عملیاتی تمرین شده مورد حمله کوبنده قرار خواهد داد.» چرا جو سازى مى كنى، تمرين نظامى بوده. خجالت نمى كشى به عنوان رسانه دروغ تيتر مى زنى؟ بااین حرفای جنگ طلبانه سرمایه ایرانیا خارج کشور به ایران که نمیایدهیچ سرمایه فعلی هم که درایران هست خارج میشودبااین اوصاف چه جوری رشد۸درصداتفاق میوفته؟ کیرم تو اسلام و نیروگاه هسته ای
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اروپا در برابر «اومیکرون»؛ پاریس آتش‌بازی سال نو را لغو کرد، دانمارک و ایرلند محدودیت‌ها را تشدید کردندکشورهای اروپایی بار دیگر محدودیت‌های سختگیرانه‌ را برای مهار کردن موج جدید بیماری کووید-۱۹ که این بار ناشی از گونه بسیار مسری «امیکرون» است، به اجرا در می‌آورند. این رویکرد موجب اعتراضات گسترده شهروندان اروپایی از پاریس تا بارسلونا شده است. آفرین به اروپا تا می توانی کون خودت برای نجات انسانیت از دست کرونا پاره کن، اما زیاد پاره نکن که اگر سوراخ کون زیاد پاره شود، ديگر قابل دوختن نیست.😂😂😂 خَجالت آ ر است ک با وجود واکسینه شده اکثر مردم اروپا غربی حتی با واکسن های مُعتبر این چنین کرونا بیداد میکند این نشان میدهد، یک‌جای کار دولت های چپ پوپولیست در اروپا می لَنگَد 👎🏻
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمله خبرگزاری سپاه به مهدوی‌کیا به خاطر حضور در کنار مربی اسراییلی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

صدها هزار نفر در خارطوم علیه کودتای نظامی تظاهرات کردندبنا بر گزارش‌ها نیروهای امنیتی علیه معترضان از گاز اشک آور و نارنجک‌های صوتی استفاده کردند. خرطوم به معنی بینی اما خارطوم چه معنی دارد .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »