سپاه ایران: دو نظامی در سیستان و بلوچستان کشته شدند

05/10/1400 10:20:00 ق.ظ

سپاه ایران: دو نظامی در سیستان و بلوچستان کشته شدند روابط عمومی قرارگاه قدس سپاه ایران امروز یکشنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که 2 تن از نظامیان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه شب گذشته در منطقه عمومی زاهدان در سیستان و بلوچستان جان خود را از دست دادند.

قرارگاه قدس سپاه ایران اعلام کرد دو نظامی این قرارگاه در منطقه عمومی زاهدان در استان سیستان و بلوچستان این کشور کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی 26.12.

2021 تهران/ خبرگزاری آناتولی روابط عمومی قرارگاه قدس سپاه ایران امروز یکشنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که 2 تن از نظامیان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه شب گذشته در منطقه عمومی زاهدان در سیستان و بلوچستان جان خود را از دست دادند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دو دختر نوجوان در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» به قتل رسیدنددو دختر در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» و با شلیک گلوله به دست اعضای خانواده خود کشته شدند.

زن‌کشی در سیستان و بلوچستان: مردان خانواده دو دختر نوجوان را کشتند

جو امنیتی در گالیکش در پی حضور مولوی گرگیج در مسجد فاروقیه | DW | 24.12.2021ویدئوهای منتشره در شبکه‌های اجتماعی حاکی از برقراری جو امنیتی در گالیکش استان گلستان در پی حضور مولوی محمدحسین گرگیج، امام جمعه عزل‌شده اهل سنت در مسجد فاورقیه این شهرستان است.

بریتانیا آزمایش موشک‌های بالستیک در رزمایش سپاه را محکوم کرد | DW | 24.12.2021فرمانده کل سپاه گفت بخش موشکی رزمایش مشترک پیامبر اعظم ۱۷ سپاه هشدار جدی به اسرائیل است. بریتانیا آزمایش موشک‌های بالستیک را نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت دانست و آن را تهدید امنیت منطقه و جهان خواند. بریتانیا بساط گلاب خوری راه انداخته... موشک‌های ایران برای تجاوز نیست ولی رس متجاوز رو آی میکشه .. ناراحتی ایشون از این بابته انگلیس الان باید نگران اوکراین و شرق اروپا باشه به موشک ایران اعتراض داره؟!! سپاه قدرت و جای دنج و امنیت و آرامش ملت است

واکنش ایران به بریتانیا در محکومیت آزمایش موشک‌های بالستیک سپاه | DW | 25.12.2021ایران در واکنش به بیانیه بریتانیا در محکومیت آزمایش موشک‌های بالستیک اعلام کرد 'برای برنامه دفاعی خود نه از کسی اجازه می‌گیرد و نه درباره آن مذاکره می کند'. بریتانیا آزمایش موشک‌های بالستیک در رزمایش سپاه را تهدید دانست. دست پرورده خودتون هستن خودتون به اینا قدرت دادین 85ملیون نفر رو بدبخت وکل جهان رو به خطر انداختین حالا محکوم میکنید راجع به زيردريائى هاى 'تراى دنت' كه مجهز به موشكهاى اتمى هستند و ٢٤ ساعت بايستى در نقاط مشخص براى دولت انگليس در حركت باشند چخبر ؟؟ اونا تهديد نيستند ؟ يه افسر ديوانه كه ماه هاست زير آب در يك محيط بسته و كوچك بوده يهويى حوس شليك يه موشك هسته اى رو نكنه ؟! شماها وقيح هستين

وضعیت همه‌گیری کرونا در استان‌ها / چالش‌های مهم و پرخطر در مدارسوضعیت همه‌گیری کرونا در استان‌ها در هفته ۹۶ همه‌گیری کرونا، علیرغم افزایش بستری و فوت در معدودی از استان‌ها، همچنان بیماری در کشور روندی نزولی و در مواردی ایستا دارد، اما در این هفته بحث رعایت پروتکل‌ها درمدارس موضوع مهمی است که می‌تواند چالش‌برانگیز باشد