سپاه: چهار سلطنت‌طلب در اصفهان بازداشت شدند

22/09/1398 12:11 ب.ظ

اطلاعات سپاه اصفهان ۴ نفر را به اتهام عضویت در «شبکه فعال سلطنت‌طلبان» بازداشت کرد. به گزارش خبرگزاری فارس این افراد عضو «شبکه مبارز وطن اصفهان» بودند و از آنها تعدادی شب‌نامه، پرچم شیر و خورشید، ابزار شعارنویسی و شیشه‌ بمب‌های آتش‌زا کشف شد. اخبار_ایران

خبرگزاری فارس گزارش کرده که این افراد که عضو «شبکه مبارز وطن اصفهان» هستند روز پنجشنبه بازداشت شده‌اند.

این خبرگزاری مدعی شده «این افراد روز گذشته حین برگزاری جلسه با موضوع موج دوم اغتشاشات در منزل یکی از اعضا حضور داشتند که با حضور به موقع مأموران این طرح ناکام ماند.»

آن‌طور که این خبرگزاری مدعی شده «در بازرسی از منزل مذکور تعدادی شب‌نامه، پرچم شیر و خورشید، ابزار شعارنویسی و شیشه‌های بمب‌های آتش‌زا کشف شده است.» پس از سرکوب اعتراض‌های آبان ماه در ایران، موج گسترده بازداشت‌ها در شهر‌های مختلف به راه افتاده است.

براساس گزارش‌های رسمی تاکنون صد‌ها نفر در ارتباط با این اعتراض‌ها بازداشت شده‌اند.

ادامه مطلب:
iranwire »

این هیولاهای ضد بشر، اتهام اینجوری می‌زنن تا هم بترسونن و هم مجازات سنگین داشته باشن رژیم پلید در دل و ذهن مردم سقوط کرده. فقط لاشه متعفنی ازش مونده که باید دفن بشه فقط چهارتا این نشان دهنده اشراف نداشتن حضرات بر حرکتهای اجتماعی است شرط می‌بندم سپاهی ها اگر تحقیق درست حسابی بکنند حتی توی خانواده خودشان هم فعال سلطنت طلب یافت می‌شود

تایید وجود قرص در کیک‌های توزیع‌شده در چهار استانوجود قرص در برخی کیک‌های توزیع‌شده در استان‌های سیستان‌وبلوچستان، هرمزگان، قزوین و آذربایجان غربی تایید شد. زنده باد عنقلاب عسلامی 🤢🤢🤢🤢🤢 کیرم تو جد وابادشون یعنی حکومت فقط دیگه کم مونده مسلسل برداره بیاد خونه به خونه مردم رو قتل و عام کنه. این بیسکویت ها در کارخانه تولید و بسته بندی شدن . کارخانه های معتبر .

وجود قرص در کیک؛ چهار استان درگیر شده‌‌اندمیخوان ایران و ایرانی را نابود کنند‼️ کار خودشونه! کی تو این اوضاع غیر اینا قرص میتونه داشته باشه؟ 🤨 علکیییه این شایعه است .از نقطه نظر تولید امکان نداره شما یه قرص یا کپسول رو بذارین تو کیک و دو روز بعد ببینید تغییر شکل و رنگ نداده باشه .تازه کیکی که توی کارخونه تولید میشه یه هفته طول میکشه برسه به مغازه دار شهرستان .

محکومیت چهار فعال حقوق زنان به ۱۶ سال حبسچقدر تلخ و دنيا نابينا! فساد، قتل و دزدى شيرين و قانون برا ى هزار فاميلها! آن قانونى كه حقوق انسانى را ناديده مى گيرد براى إنسانها نيست.

یک شاهد عینی: نیروهای سپاه پاسداران حتی به مردم داخل خانه‌ها تیراندازی کردندیک شاهد عینی از ماهشهر درباره کشتار شهروندان در شهرک‌های مختلف این شهر در جریان اعتراض‌های اخیر به ایران‌اینترنشنال گفت سپاه پاسداران «یک تیپ ویژه تک‌آور به همراه دو تانک و شش نفربر و سلاح سنگین و نیمه‌سنگین، حتی هلی‌کوپتر نظامی» به ماهشهر فرستاده بود.

سپاه پاسداران ایران: اظهارات سردار قربانی تحریف شده استسخنگوی سپاه پاسداران ایران اظهارات مرتضی قربانی مبنی بر هدف قرار دادن تل آویو از لبنان در صورت ارتکاب خطای اسراییل در قبال این کشور را «تحریف و برداشت نادرست رسانه‌ای» خواند. - خبرگزاری آناتولی

فرمانده سپاه ضمن درخواست ادامه تحریم‌ها: زبان عوامل نفوذ را پلمپ می‌کنیمفرمانده کل سپاه پاسداران ایران، خواستار ادامه تحریم‌ها شد و با بیان اینکه «ملت ایران» تحریم‌‌ها را زبان عربها را باید برید،عربهای صحرا نشین کاسه لیس آمریکایی

استان‌وایر- اداره اطلاعات سپاه استان اصفهان چهار نفر را به اتهام عضویت در «شبکه فعال سلطنت‌طلبان» در این استان بازداشت کرد.

خبرگزاری فارس

گزارش کرده که این افراد که عضو «شبکه مبارز وطن اصفهان» هستند روز پنجشنبه بازداشت شده‌اند.

این خبرگزاری مدعی شده «این افراد روز گذشته حین برگزاری جلسه با موضوع موج دوم اغتشاشات در منزل یکی از اعضا حضور داشتند که با حضور به موقع مأموران این طرح ناکام ماند.»

آن‌طور که این خبرگزاری مدعی شده «در بازرسی از منزل مذکور تعدادی شب‌نامه، پرچم شیر و خورشید، ابزار شعارنویسی و شیشه‌های بمب‌های آتش‌زا کشف شده است.»

پس از سرکوب اعتراض‌های آبان ماه در ایران، موج گسترده بازداشت‌ها در شهر‌های مختلف به راه افتاده است.

براساس گزارش‌های رسمی تاکنون صد‌ها نفر در ارتباط با این اعتراض‌ها بازداشت شده‌اند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: