سپاه قم خبر ترور یکی از نیروهای خود را تکذیب کرد

17/03/1401 09:50:00 ق.ظ

روابط‌ عمومی سپاه استان قم روز سه‌شنبه، ۱۷ خردادماه، در بیانیه‌ای خبر «ترور» یکی از کارکنان سپاه استان قم را «جعلی» خواند و تکذیب کرد.

روابط‌ عمومی سپاه استان قم روز سه‌شنبه، ۱۷ خردادماه، در بیانیه‌ای خبر «ترور» یکی از کارکنان سپاه استان قم را «جعلی» خواند و تکذیب کرد. سه کشور اروپایی مانع عبور هواپیمای وزیر خارجه روسیه به مقصد صربستان شدند سرگئی لاوروف چندی پیش نیز ناچار شد از حضور در نشست مذاکرات خلع سلاح در مقر اروپایی سازمان ملل در ژنو صرف‌نظر کند اقدام مشترک بلغارستان، مقدونیه و مونته‌نگرو در بستن حریم هوایی...

سه کشور اروپایی مانع عبور هواپیمای وزیر خارجه روسیه به مقصد صربستان شدند سرگئی لاوروف چندی پیش نیز ناچار شد از حضور در نشست مذاکرات خلع سلاح در مقر اروپایی سازمان ملل در ژنو صرف‌نظر کند اقدام مشترک بلغارستان، مقدونیه و مونته‌نگرو در بستن حریم هوایی خود به روی هواپیمای وزیر خارجه روسیه که قصد داشت روز دوشنبه ۱۶ خرداد به صربستان برود، با واکنش شدید مسکو روبرو شد.

سه کشور یادشده همسایه صربستان هستند. سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه، گفت: «یک رویداد غیرقابل تصور رخ داده» و روسیه به عنوان «یک کشور مستقل از حق اجرای سیاست خارجی خود محروم شده است». صربستان یکی از آخرین متحدین روسیه در اروپا است که بر خلاف اکثر کشورهای اروپایی، تصمیم گرفته که روابط نزدیک با مسکو را، با وجود یورش نظامی روسیه به اوکراین، ادامه دهد.

قرار بود سرگئی لاوروف با سفر به بلگراد، پایتخت صربستان، با مقامات صرب درباره راه‌های کمک به روسیه که زیر فشار تحریم‌های شدید غرب قرار گرفته است، رایزنی کند. مذاکرات در باره معاملات گاز برای سه سال آینده نیز در دستور کار سفر آقای لاوروف به صربستان قرار داشت.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

تکذیب ترور یکی از کارکنان سپاه قمروابط عمومی سپاه علی ابن ابیطالب(ع): *شایعه ترور یکی از کارکنان سپاه قم کذب است *فیلم منتشر شده، مربوط به درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر است *فرد جان باخته راننده یک خودروی عبوری بود

آمریکا سه فرد مرتبط با نیروی قدس سپاه را تحریم کرد | DW | 06.06.2022وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد ۱۶ فرد، تشکیلات و گروه مرتبط با سازمان‌های تروریستی منطقه‌ای را تحریم کرده است. در میان تحریم شدگان سه فرد مرتبط با نیروی قدس هستند که به همکاری در پولشویی و قاچاق نفت متهم شده‌اند. خجالت نداره ؟؟ تنها اَبَر قدرت جهان فقط ميتونه اينجورى'نشسته واق واق بكنه' ؟!

سعودی 16 فرد و نهاد مرتبط با سپاه پاسداران را به فهرست سازمان‌های تروریستی افزودریاست اداره امنیت کشور پادشاهی عربی سعودی دوشنبه 16 خرداد با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد 13 فرد و 3 نهاد مرتبط با گروه‌های تروریستی مختلف و از جمله آن مرتبط JasonMBrodsky , laurnorman ,BrewerEricM , AliVaez , mdubowitz ,barbaraslavin1. AhmadSamadi1974 شهر که شلوغ بشه قورباغه هفت تیر کش میشه.

اسرائيل نقش خود در ترور اسماعیل‌زاده سرهنگ سپاه قدس را تکذیب کرددو مقام اسرائیلی شنبه 14 خرداد به روزنامه نیویورک‌تایمز گفتند که اسرائیل در مرگ مشکوک سرهنگ علی اسماعیل‌زاده، عضو ارشد نیروی قدس سپاه نقشی نداشته توقع داشتید تایید کنه؟ از مشاورها بخواهید تا لطیفه (جوک) 'دیگه گوزیدی' را به شکل دقیق برای شما ترجمه و تفهیم کنند.

اعتراضات متروپل: محمد صویلات توسط اطلاعات سپاه بازداشت شدفعالین حقوق بشر خوزستان از بازداشت یک جوان ۲۲ ساله به نام «محمد صویلات» توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی خبر داده‌اند. بر اساس گزارش‌ها، محمد صویلات به جرم شرکت در اعتراضات پس از فروریختن متروپل دستگیر شده است. اخبار_ایران عامل دزد و قاتل متروپل را فرارى ميدهند بجاش بيگناه را دستگير ميكنند😡اين أست نظام نكبت اسلامى كه بايستى متحدا سرنگونش كنيم🤜🏻🤜🏻✌🏻✌🏻

تکذیب ترور یکی از کارکنان سپاه قمروابط عمومی سپاه علی ابن ابیطالب(ع): *شایعه ترور یکی از کارکنان سپاه قم کذب است *فیلم منتشر شده، مربوط به درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر است *فرد جان باخته راننده یک خودروی عبوری بود