سپاه: تصاویر پهپادهای سپاه از ناوچه آمریکایی و سند دروغین بودن ادعای آنان را منتشر خواهیم کرد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

28/04/1398 12:24 ب.ظ

«نسپاه: تصاویر پهپادهای سپاه از ناوچه آمریکایی و سند دروغین بودن ادعای آنان را منتشر خواهیم کرد» پهپاد_ایرانی

روابط عمومی کل سپاه در بیانیه ای اعلام کرد: به زودی تصاویر پهپادهای سپاه از ناوچه آمریکایی و سند دروغین بودن ادعای آنان را منتشر خواهیم کرد.

، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای اعلام کرد: به زودی تصاویر پهپادهای سپاه از ناوچه "یو اس اس باکسر" آمریکایی که مدعی سرنگون ساختن یک پهپاد ایرانی در روز گذشته (پنجشنبه) بر فراز تنگه هرمز شده است را منتشر خواهیم کرد تا دروغ و بی پایه و اساس بودن این ادعا در معرض افکار عمومی جهانیان قرار گیرد.در این بیانیه تاکید شده است: این تصاویر نشان خواهد داد پهپاد نیروی هوافضای سپاه پیش از ورود ناوچه آمریکایی به تنگه هرمز در حال اجرای ماموریت جاری خود در منطقه بوده و از جمله تصاویر مربوط به رصد و مراقبت از ناوچه مذکور را نیز قبل و حتی بعد از زمان مورد ادعای آمریکایی‌ها به ایستگاه خود ارسال و سالم به پایگاه خود بازگشته است.

روابط عمومی کل سپاه در پایان بیانیه خود تاکید کرده است: یگان‌های دریایی و هوافضای سپاه بر اساس ماموریت‌ها ی قانونی خود و در راستای برقراری امنیت آبراه تنگه هرمز و خلیج فارس ، تحرکات بیگانگان به ویژه نیروهای تروریست آمریکا و انگلیسی‌ها در این منطقه راهبردی را هوشمندانه و به طور مستمر تحت نظارت و کنترل دقیق داشته و با اشراف اطلاعاتی و آمادگی های مطمئن موجود، هرگونه اقدام تجاوزکارانه و خلاف قوانین و مقررات بین‌المللی آنان را با پاسخ متناسب، مواجه خواهند ساخت.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

سپاه پاسداران اعلام کرد یک «نفتکش خارجی» را توقیف کرده استسپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که این نیرو یک «نفتکش خارجی» را که به گفته سپاه مشغول «قاچاق سوخت» بود، در خلیج فارس توقیف کرده است. \r\n به گزارش فارس، روابط عمومی این نیرو ضمن اعلام این خبر، از

سپاه یک کشتی ‌خارجی حامل سوخت قاچاق را توقیف کردروابط عمومی منطقه یکم دریایی سپاه: طی عملیات رصد و کنترل ترددهای شناوری در خلیج فارس در روز یکشنبه ۲۳ تیرماه ۱۳۹۸ گشت‌های شناوری منطقه یکم یکی از کشتی‌های خارجی را که حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق بود را با حکم مراجع قضایی، در جنوب جزیره لارک توقیف کردند یک سخنگوی وزارت امور خارجه انگلیس روز پنجشنبه در واکنش به خبر توقیف یک شناور خارجی حامل یک میلیون لیتر سوخت در جنوب جزیره لارک در جزایر خلیج فارس گفت که لندن به دنبال اطلاعات بیشتر است و «از مقامات ایران می خواهیم تا از تنش ها در منطقه بکاهند.» 📹 نخستين تصاوير از کشتی توقیف‌شده - یک منبع آگاه: نفتکش حامل سوخت قاچاق که امروز در خلیج فارس توقیف شد دارای پرچم پاناما است. - پيشتر برخی منابع خبری گفته بودند این نفتکش با پرچم انگلیس در حال حرکت بوده است.

سپاه پاسداران یک نفتکش را در خلیج‌فارس توقیف کردنیروی دریایی سپاه_پاسداران در اطلاعیه‌ای از توقیف «یک شناور خارجی حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق در جنوب جزیره لارک» در خلیج فارس خبر داد، اما گفت که «ادعای رسانه‌های غربی مبنی بر توقیف هر گونه شناور دیگر توسط ایران» را تکذیب می‌کند.

اداره محلی کرد عراق حمله به دیپلمات‌ ترک را محکوم کرد

سپاه پاسداران از توقیف یک کشتی در خلیج فارس خبر داد | DW | 18.07.2019سپاه پاسداران اعلام کرد که یک شناور خارجی را که حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق بوده در جنوب جزیره لارک در تنگه هرمز توقیف کرده است. سپاه همچنین خبر توقیف یک کشتی دیگر در روزهای اخیر را تکذیب کرد.