سپاه پاسداران زنان حاضر در «یک دورهمی» در همدان را به اتهام «ترویج سبک زندگی غربی» بازداشت کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سپاه پاسداران استان همدان اعلام کرد که زنان حاضر در یک «دورهمی» را به اتهام «ترویج سبک زندگی غربی» بازداشت و «شبکه» آن‌ها را «منهدم» کرده است. \r\n سپاه پاسداران اعلام کرده است که ان کار برای مبارزه با

اشاره وزیر خارجه آمریکا به «هراس» رژیم خامنه‌ای از سفر او به تهران| پمپئو: رژیم ایران پیشنهاد سفرم را نپذیرفت

آقای پمپئو همچنین در توئیتر خود نوشت: «ما از آمدن ظریف و لذت بردن از حق آزادانه صحبت کردن، هراسی نداریم. آیا حقایق رژیم خامنه‌ای آنقدر بد است که او نمی تواند اجازه دهد من همین کار را در تهران انجام دهم؟ چه‌ می‌شود اگر مردمش حقایق را کامل و بدون فیلتر بشنوند؟» دولت پرزیدنت ترامپ در یکسال اخیر كارزار فشارحداکثری را بر ایران اعمال کرده است و مى گويد رژيم ایران باید مانند یک کشور عادی رفتار کند، از تلاش برای دستیابی به جنگ‌افزارهای هسته‌ای، برنامه گسترده موشکی، حمايت از تروریسم، و سایر اقدامات تنش برانگیز دست بردارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سپاه_تروریست

👎👎👎

سپاه پاسداران عملکردی فرا قانونی دارد ،بسیاری از دستگیری ها فرا قانونی است ،کجای قانون میگه دورهمی زنان جرم است ،کجای قانون میگه توهین به مقامات در فضای مجازی جرم است اما در همین لحظه چند ده نفر با همین جرم سالها باید در زندان بمانند،چنین عدالتی انی نبود که شما فریادش میزنید

barandazold پس سپاه زندگی دختران و پسران خودشان را ندیده؟ میشه بگویید سبک زندگی فرزندان سپاهی چیه؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سپاه در جنگ هشت ساله (بخش چهارم): شکست در خاک عراقچیزی ک توو ایران مهم نبوده و نیست جوون آدماس و چیزی ک بسیار مهمه حفظ نظام ب هر قیمتیه .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اقدام سپاه پاسداران به توقیف نفتکش بریتانیایی، دزدی دریایی یا اقدام امنیتی؟ايران اينترنشنال با سرعت زیاد داره گوی سبقت رو در ماله کشی از بی بی سی فارسی و رادیوفردا میرباید. تبریک.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

انگلستان حمله به بیمارستان در جنوب طرابلس لیبی را محکوم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت خارجه نامه ظریف به رهبری در مورد سریال گاندو را تایید کردسخنگوی وزارت خارجه: اروپایی‌ها در حرف زدن کم نمی‌آورند و تکالیفی را می‌پذیرند. این دفعه حرف‌های جدی‌تری زدند ولی نمی‌شد روی حرف‌ها حساب کنیم و منتظر اقدامات عملی آنها هستیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مرگ ده‌ها نفر در حمله به یک مراسم سوگواری در نیجریهحداقل ۶۵ نفر در یک مراسم سوگواری در استان بورنو در شمال شرقی نیجریه در تیراندازی افراد مظنون به عضویت در بوکو حرام کشته شده اند. محمد بولاما از مقام های محلی گفت که به گمان او تازه ترین حمله به تلافی مرگ ۱۱ عضو بوکو حرام به دست همین روستاییان که دو هفته پیش روی داد انجام می شود. بوکو حرام یک گروه منافق وابسته به دبل او متعلق به سازمان های جاسوسی است که احتمالاسپاه قدس آخوندی هم آبشخوری در آنجا داشته باشد با افتخار میگم همه دنیا بدونن ، ما هم بوکوحرام داریم تو این 😎! آقا و دارو دستش هم بوکو حرامن ، هم حرام بوکو ! اینها پیشرفته ترن😎🤤 شك ندارم رد اين بوكوحرام رو هم بگيريد به حراميان حاكم در ايران ميرسيد
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پکجان: زنان ترک در عرصه تجارت خارجی نقش فعالی ایفا خواهند کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »