سویه دلتای کرونا در استرالیا همچنان قربانی می‌گیرد

21/07/1400 09:23 ق.ظ

طی یک روز گذشته 17 بیمار کرونایی در استرالیا جان باختند و 2066 نفر دیگر نیز به این ویروس مبتلا شدند. - خبرگزاری آناتولی

طی یک روز گذشته 17 بیمار کرونایی در استرالیا جان باختند و 2066 نفر دیگر نیز به این ویروس مبتلا شدند. - خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت استرالیا با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با فوت 17 بیمار کرونایی دیگر طی 24 ساعت گذشته، مجموع قربانیان این بیماری به 1478 نفر افزایش یافت.

طی یک روز گذشته 2066 تن دیگر به کرونا مبتلا شده و شمار کل مبتلایان به 133 هزار و 446 نفر رسیده است.

همچنین 1436 نفر از جمله 304 نفر از آنها که در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، تحت درمان قرار دارند.وزارت بهداشت نیوزلند نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که طی شبانه‌روز گذشته 55 نفر دیگر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

پرونده عنابستانی در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در دست بررسیپرونده عنابستانی در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در دست بررسی سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: پرونده آقای عنابستانی در حال طی کردن روند بررسی خود است. فکر کنم تا پایان کار مجلس پروندش تو دست بررسی باشه دیوث بررسی نمیخواد میخواست کار غیر قانونی بکنه با سیلی هم زد دره گوش پلیس تموم چرا کشششششششش میدین هراز چندگاهی پرونده این شخص رسانه ای می شود معلوم نیست باز پشت این بازی کثیف چه توطئه ای در جریان است. شما نماینده تزریقی رو نتونستید برخورد کنی لطفا حرف از رسیدگی نزنید!

یک خبرنگار پاکستانی در جریان بمب‌گذاری در ایالت بلوچستان کشته شدپلیس پاکستان بامداد دوشنبه اعلام کرد که یک خبرنگار محلی در جریان انفجار یک بمب کنار جاده‌ای در ایالت بلوچستان کشته شده است.

گرجستان؛ مرگ دست‌کم ۹ نفر در پی فروریختن ساختمان در شهر بندری باتومیدر پی وقوع این حادثه، دولت گرجستان ۱۱ اکتبر را روز عزای عمومی اعلام کرد و پرچم تمام ساختمان‌های دولتی نیز به حالت نیمه‌افراشته درآمد.

در روزهای آتی تعاملات دیپلماتیک بیشتری را در حوزه برجام و گفت‌وگوهای وین شاهد خواهیم بودخطیب‌زاده: *برهم زدن روابط ایران و آذربایجان غیرطبیعی است *ما در قبال آذربایجان رفتار برادرانه‌ای داشته‌ایم *چهار دور مذاکره با عربستان در بغداد انجام شده *تغییرمکان گفت‌وگو با عربستان ضرورت ندارد *تماس‌ با عربستان بدون انقطاع ادامه دارد

پنج نفر به اتهام عضویت در گروه «داعش» در افغانستان بازداشت شدندطالبان اعلام کرده است که پنج نفر را به اتهام عضویت در شاخه خراسان گروه «داعش»، در ولایت (استان) پکتیا در شمال شرق افغانستان بازداشت کرده‌ است.خالقیار

۳۴ کشته و زخمی در واژگونی خودروی مهاجران افغانستانی در سراوان

طی یک روز گذشته 17 بیمار کرونایی در استرالیا جان باختند و 2066 نفر دیگر نیز به این ویروس مبتلا شدند.ملبورن/خبرگزاری آناتولی

وزارت بهداشت استرالیا با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با فوت 17 بیمار کرونایی دیگر طی 24 ساعت گذشته، مجموع قربانیان این بیماری به 1478 نفر افزایش یافت.

طی یک روز گذشته 2066 تن دیگر به کرونا مبتلا شده و شمار کل مبتلایان به 133 هزار و 446 نفر رسیده است.

همچنین 1436 نفر از جمله 304 نفر از آنها که در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، تحت درمان قرار دارند.وزارت بهداشت نیوزلند نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که طی شبانه‌روز گذشته 55 نفر دیگر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

تاکنون در مجموع 4 هزار و 759 مورد ابتلا به کرونا در نیوزلند ثبت شده و 28 نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان باخته‌اند.