سویلو: یکی از اعضای کلیدی داعش را در سوریه دستگیر کردیم

22/08/1398 01:48:00 ب.ظ

13.11.2019 وان/خبرگزاری آناتولی سلیمان سویلو، وزیر کشور ترکیه طی سخنانی در سمیناری در شهر وان با تاکید بر ادامه مبارزه قاطعانه با تروریسم اظهار داشت که یکی از اعضای کلیدی گروه تروریستی داعش را در سوریه دستگیر کرده ایم.

او گفت که تحقیقات و بازجویی از او ادامه داشته و گفته هایش نشان دهنده تمامی اقداماتش است. سویلو در خصوص تروریست های داعشی زندانی نیز گفت: آلمان و هلند اعلام کردند که تروریست های داعشی شهروندشان را به اتفاق همسر و فرزندان شان تحویل خواهند گرفت.

او با اشاره به اینکه اگر کشورهای اروپایی تروریستهای داعشی شهروند خود را قبول نکنند هم، ترکیه آنها را بازمی گرداند افزود: توجهی نمی کنیم که چه کسی از چه کسانی حمایت می کند. ما سیاست خودمان را داریم و آن را بدون هیچ گونه انعطافی اجرا می کنیم. headtopics.com

سویلو ضمن تشکر از آلمان و هلند ادامه داد: در نتیجه مذاکرات و ارزیابی های 5 روزه با وزیر کشور و عدالت و امنیت این دو کشور، آنان موضعی سازنده اتخاذ کردند. آلمان و هلند شب گذشته اعلام کردند که تروریست های داعشی تبعه این دو کشور را که در کشورمان هستند و آنانی را که نیروهای مسلح ترکیه و ارتش ملی سوریه در راس العین و تل ابیض دستگیر کرده و در جرابلس و اعزار نگهداری می شوند را به اتفاق همسر و فرزندان شان تحویل خواهند گرفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

نظر رهبر انقلاب درباره مسئله‌ چندهمسری؛ «خدا یکی، محبت یکی و یار یکی»پیرو انتساب برخی دیدگاه‌ها و تعبیرات در موضوع «چندهمسری مردان» به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و با توجه به تأثیر آن بر مسائل خانوادگی و شئون اجتماعی، بخش زن و خانواده‌ی KHAMENEI.IR (ریحانه) فتوا و نگاه معظم‌له به این مسأله را به شکل مختصر بیان می‌کند.

خدا یکی و محبت یکی و یار یکیپیرو انتساب برخی دیدگاه‌ها و تعبیرات در موضوع «چندهمسری مردان» به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و با توجه به تأثیر آن بر مسائل خانوادگی و شئون اجتماعی، بخش زن و خانواده‌ی KHAMENEI.IR (ریحانه) فتوا و نگاه معظم‌له به این مسأله را به شکل مختصر بیان کرد. مردک حیله‌گر. ننگ بر وجود علیل بی‌وجودت باد.

در پی وقوع زمین‌لرزه فعالیت یکی از نیروگاه‌های هسته‌ای فرانسه موقتا متوقف شدقرار است یک بازبینی دقیق توسط اپراتور این مرکز هسته‌ای همچنین آژانس امنیت هسته‌ای به عمل آید. این اقدام احتیاطی پس از آن در دستور کار قرار گرفت که یکی از ۵ حسگر زلزله در نیروگاه هسته‌ای کرواس در منطقه اردش فرانسه شروع به ارسال علائم هشدار کرد.

واکنش دولت فلسطین به ترور یکی از فرماندهان جهاد اسلامی توسط اسرائیلدولت فلسطین ترور ابوالعطا یکی از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی فلسطین در غزه توسط اسرائیل را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری ایرنا on Instagram: “#آلودگی_پلاستیکی یکی از مهم‌ترین بحران‌های انسان امروز است. بسیاری از کشورهای جهان برای مبارزه با این هیولا اقدام به قانون‌گذاری و…”بسیاری از کشورها برای مبارزه با آلودگی پلاستیکی دست به قانونگذاری زده‌اند اما در ایران که رتبه پنجم مصرف پلاستیک را در جهان داراست نه تنها اقدامی صورت نگرفته بلکه بسیاری از بنگاه‌ها خودشان مروج مصرف پلاستیک هستند، از جمله فروشگاه‌های زنجیره‌ای و صداوسیما.

جسد بنیان‌گذار کلاه سفیدهای سوریه در ترکیه پیدا شدکلاه سفیدها در جریان حملات بی‌شمار نیروهای روسیه و ارتش سوریه در مناطق زیر کنترل شورشیان، جان هزاران تن از شهروندان غیرنظامی سوریه را نجات دادند. هرکی بخواد هرکی رو حذف کنه وایمیسه تا طرف پاش برسه ترکیه ههههههه حتما کار بشار اسد است!