سوگند گزینه ترامپ به عنوان قاضی دیوان عالی آمریکا؛ ارتباط برت با سازمان مجاهدین خلق چه بود؟

06/08/1399 09:32:00 ق.ظ

سابقه ایمی کنی برت، قاضی جدید دیوان عالی آمریکا نشان می‌دهد که او در دوران وکالتش در یکی از پرونده‌های مرتبط با «سازمان مجاهدین خلق ایران» نقش‌آفرینی کرده است. اما ارتباط او با یکی از مهمترین گروه‌های مخالف حکومت ایران چه بود؟

سابقه ایمی کنی برت، قاضی جدید دیوان عالی آمریکا نشان می‌دهد که او در دوران وکالتش در یکی از پرونده‌های مرتبط با «سازمان مجاهدین خلق ایران» نقش‌آفرینی کرده است. اما ارتباط او با یکی از مهمترین گروه‌های مخالف حکومت ایران چه بود؟ مجلس سنای آمریکا روز دوشنبه صلاحیت ایمی کنی برت، گزینه پیشنهادی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور...

مجلس سنای آمریکا روز دوشنبه صلاحیت ایمی کنی برت، گزینه پیشنهادی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور برای عضویت در دیوان عالی را تائید کرد. تائید صلاحیت ایمی کنی برت در مجلس سنا در حالی که تنها یک هفته به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده است برای دونالد ترامپ یک پیروزی محسوب می شود. او سومین قاضی محافظه کاری است که رئیس جمهوری آمریکا در چهار سال گذشته به عنوان عضو دیوان عالی منصوب کرده است.

به این ترتیب هم اکنون از ۹ قاضی دیوان عالی آمریکا یک سوم آنها منتخب دونالد ترامپ هستند. تائید صلاحیت ایمی کنی برت در مجلس سنا می تواند به بسیج رای دهندگان محافظه کار برای حمایت از دونالد ترامپ در رای گیری روز سوم نوامبر (۱۳ آبان) کمک کند.

اعضای مجلس سنای ایالات متحده با ۵۲ رای موافق در برابر ۴۸ رای مخالف به عضویت ایمی کنی برت در دیوان عالی ایالات متحده رای دادند. تنها یکی از سناتورهای جمهوریخواه به همراه همکاران دموکرات خود به عضویت ایمی کنی برت در دیوان عالی رای منفی داد. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شما اول ارتباط خودتونو با رژیم آخوندی شفاف کن بعد برو سراغ برت خسته نمی شید شما 🤣🤣شرم کنید بابا کلیه خبراتون از تسنیم،فارس،خبرگزاری سپاه قدس شما آرم خبرگزاریتون بزار پرچم رژیم سردبیر شما هم شریعتمداری کیهان هستند ؟؟ سر دبیر این حسین شریعتمداری روزنامه کیهان نیست !؟ درود بر ترامپ همیشه پیروز عاشقتم ترامپ عزیز این چرندیات یورو نیوز رو هم ولش کن.

فرقه فکر می کرد که خروج از لیست تروریستی به نفعشه در نهایت به ضررش شد چون خیلی از اعضا تونستن پناهنده و خارج بشن چون دیگه تروریست نبودن درود بر ترامپ همیشه پیروز عشقتم ترامپ عزیز یورو نیوز بالا برید پایین بیاد این اخوند ها باید سرنگون بشوند چه با ترامپ جه بی ترامپ مماشات تمام شده و هر چه داشتید بر علیه ملت ایران زمین انجام دادید از زمان مصدق کبیر تا کنون لعنت بر خمینی و ال ملعون و کثیف او

ایمی کنی برت به عنوان قاضی دیوان عالی آمریکا سوگند یاد کردسنای آمریکا با ۵۲ رای موافق و ۴۸ رای مخالف، ایمی کنی برت را برای تصدی پست قاضی دیوان عالی آمریکا تایید کرد و مراسم تحلیف قاضی برت در حیاط کاخ سفید ساعت ۹ شب دوشنبه به وقت شرق آمریکا برگزار شد.

خفه یورونیوز آشغال . ارتباط یورونیوز با باند رفسنجانی و اصلاح طلبان چیه؟ این گوسفند ها فکر میکنن ملت از مجاهدین بی همه چیز حمایت و علاقه دارن ، رودی جولیانی رفیق و وکیل شخصی ترامپ هم تو همایش این گروه تروریستی شرکت میکنه Amy Barrett is the devil's Advocate USA VOTE Biden_Harris_2020 Trump_Down چرا اينقدر تيتراي شما دري وري خدايي ؟ واسه هزارمين بار كه بايد بودجه ي شما را قطع كرد

مردم اقبالی به دو جناح حاضر در کشور ندارند/ با کاندیدای مستقل وارد انتخابات ریاست جمهوری می‌شویم/ قوه قضاییه مبارزه با مفاسد را در درون خود با قدرت پیش ببرددبیرکل حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی گفت: قوه قضاییه مبارزه با مفاسد را در درون خود با قدرت و قوت بیشتری پیش ببرد، چرا که در ابتدا باید ساختار و جایگاه قوه قضاییه را در دل مردم احیا و امید را برای مردم زنده کند.

هیچ‌ فیلمی که نشانگر خودکشی قاضی منصوری باشد، به ایران ارسال نشده است/ قوه قضاییه با دریافت فیلم دوربین‌های مداربسته بخشی از واقعیت را روشن کندبرادر غلامرضا منصوری در گفت‌و‌گو با ایلنا: هیچ‌ فیلمی که نشانگر خودکشی قاضی منصوری باشد، به ایران ارسال نشده است/ قوه قضاییه با دریافت فیلم دوربین‌های مداربسته بخشی از واقعیت را روشن کند

آیا روابط لهستان ‌و ‌آمریکا با رئیس‌جمهوری جدید تغییر می‌کند؟هرچند گفته می‌شود دولت کنونی لهستان از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا استقبال می‌کند، ناظران بر این باورند روی کار آمدن دولتی دموکرات در کاخ سفید خدشه‌ای بر مناسبات طرفین وارد نمی‌کند.

جنگ قره‌باغ؛ آتش‌بس با میانجیگری آمریکا هم شکستمقامات جمهوری آذربایجان و ارمنستان روز یکشنبه در واشنگتن بر سر برقراری آتش‌بس به توافق دست یافته بودند. امکان نداره ارامش بیاد قصد اینا جدایی ارمنستان از ایران هست یک مشت مسلمون سطل زباله ای این کارها از روسیه آب میخوره.لعنت بر باعث وبانی جنگ امریکاهم هیزم میاوردبرای اتش وهم اب

کاهش نسبی قیمت گوشت/ با قاچاق دام برخورد شدکاهش نسبی قیمت گوشت در حالی که روزهای گذشته قیمت هرکیلو شقه گوسفندی در سطح شهر تهران به بیش از ۱۴۰ هزار تومان رسیده بود، امروز رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش ۶ تا ۷ هزار تومانی قیمت گوشت گوسفندی خبر داد. چه کاهشی ۶ تا ۷هزار تومان واقعا دیگه نمی دونند چی بنویسند. انقدر بدبخت شدن اگه جنسی ۱۰۰هزار گرون بشه بعد ۱۰۰۰تومن ارزون بشه خبرشو میزنند با شوق و ذوق واقعا خسته نباشید😂 دیوث!! تو به این می‌گی کاهش‌!؟