سوگند گزینه ترامپ به عنوان قاضی دیوان عالی آمریکا؛ ارتباط برت با سازمان مجاهدین خلق چه بود؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سابقه ایمی کنی برت، قاضی جدید دیوان عالی آمریکا نشان می‌دهد که او در دوران وکالتش در یکی از پرونده‌های مرتبط با «سازمان مجاهدین خلق ایران» نقش‌آفرینی کرده است. اما ارتباط او با یکی از مهمترین گروه‌های مخالف حکومت ایران چه بود؟

مجلس سنای آمریکا روز دوشنبه صلاحیت ایمی کنی برت، گزینه پیشنهادی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور برای عضویت در دیوان عالی را تائید کرد.

به این ترتیب هم اکنون از ۹ قاضی دیوان عالی آمریکا یک سوم آنها منتخب دونالد ترامپ هستند. تائید صلاحیت ایمی کنی برت در مجلس سنا می تواند به بسیج رای دهندگان محافظه کار برای حمایت از دونالد ترامپ در رای گیری روز سوم نوامبر کمک کند. دونالد ترامپ شامگاه دوشنبه پس از تائید صلاحیت ایمی کنی برت در مجلس سنا در مراسم تحلیف او در کاخ سفید شرکت کرد.

جو بایدن اما تاکنون موضع مشخصی درباره افزایش تعداد کرسی های قضات دیوان عالی برای تغییر ترکیب آن اتخاذ نکرده است. او اخیرا اعلام کرد که در صورت پیروزی در انتخابات شورایی «فراجناحی» را مامور ارائه پیشنهاداتی برای اصلاح دیوان عالی آمریکا خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

باشه حاجی ترامپ بده خودتو نگا

مزخرف ترین خبرگزاری

سازمان مجاهدین دستش به خون هزاران آدم بی گناه آلودس چطور اسمش از لیست سازمان های تروریستی خارج شده؟

شما اول ارتباط خودتونو با رژیم آخوندی شفاف کن بعد برو سراغ برت

خسته نمی شید شما 🤣🤣شرم کنید بابا کلیه خبراتون از تسنیم،فارس،خبرگزاری سپاه قدس شما آرم خبرگزاریتون بزار پرچم رژیم

سردبیر شما هم شریعتمداری کیهان هستند ؟؟

سر دبیر این حسین شریعتمداری روزنامه کیهان نیست !؟

درود بر ترامپ همیشه پیروز عاشقتم ترامپ عزیز این چرندیات یورو نیوز رو هم ولش کن.

فرقه فکر می کرد که خروج از لیست تروریستی به نفعشه در نهایت به ضررش شد چون خیلی از اعضا تونستن پناهنده و خارج بشن چون دیگه تروریست نبودن

درود بر ترامپ همیشه پیروز عشقتم ترامپ عزیز

یورو نیوز بالا برید پایین بیاد این اخوند ها باید سرنگون بشوند چه با ترامپ جه بی ترامپ مماشات تمام شده و هر چه داشتید بر علیه ملت ایران زمین انجام دادید از زمان مصدق کبیر تا کنون لعنت بر خمینی و ال ملعون و کثیف او

خفه یورونیوز آشغال . ارتباط یورونیوز با باند رفسنجانی و اصلاح طلبان چیه؟

این گوسفند ها فکر میکنن ملت از مجاهدین بی همه چیز حمایت و علاقه دارن ، رودی جولیانی رفیق و وکیل شخصی ترامپ هم تو همایش این گروه تروریستی شرکت میکنه

Amy Barrett is the devil's Advocate USA VOTE Biden_Harris_2020 Trump_Down

چرا اينقدر تيتراي شما دري وري خدايي ؟ واسه هزارمين بار كه بايد بودجه ي شما را قطع كرد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایمی کنی برت به عنوان قاضی دیوان عالی آمریکا سوگند یاد کردسنای آمریکا با ۵۲ رای موافق و ۴۸ رای مخالف، ایمی کنی برت را برای تصدی پست قاضی دیوان عالی آمریکا تایید کرد و مراسم تحلیف قاضی برت در حیاط کاخ سفید ساعت ۹ شب دوشنبه به وقت شرق آمریکا برگزار شد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مردم اقبالی به دو جناح حاضر در کشور ندارند/ با کاندیدای مستقل وارد انتخابات ریاست جمهوری می‌شویم/ قوه قضاییه مبارزه با مفاسد را در درون خود با قدرت پیش ببرددبیرکل حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی گفت: قوه قضاییه مبارزه با مفاسد را در درون خود با قدرت و قوت بیشتری پیش ببرد، چرا که در ابتدا باید ساختار و جایگاه قوه قضاییه را در دل مردم احیا و امید را برای مردم زنده کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هیچ‌ فیلمی که نشانگر خودکشی قاضی منصوری باشد، به ایران ارسال نشده است/ قوه قضاییه با دریافت فیلم دوربین‌های مداربسته بخشی از واقعیت را روشن کندبرادر غلامرضا منصوری در گفت‌و‌گو با ایلنا: هیچ‌ فیلمی که نشانگر خودکشی قاضی منصوری باشد، به ایران ارسال نشده است/ قوه قضاییه با دریافت فیلم دوربین‌های مداربسته بخشی از واقعیت را روشن کند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آیا روابط لهستان ‌و ‌آمریکا با رئیس‌جمهوری جدید تغییر می‌کند؟هرچند گفته می‌شود دولت کنونی لهستان از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا استقبال می‌کند، ناظران بر این باورند روی کار آمدن دولتی دموکرات در کاخ سفید خدشه‌ای بر مناسبات طرفین وارد نمی‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جنگ قره‌باغ؛ آتش‌بس با میانجیگری آمریکا هم شکستمقامات جمهوری آذربایجان و ارمنستان روز یکشنبه در واشنگتن بر سر برقراری آتش‌بس به توافق دست یافته بودند. امکان نداره ارامش بیاد قصد اینا جدایی ارمنستان از ایران هست یک مشت مسلمون سطل زباله ای این کارها از روسیه آب میخوره.لعنت بر باعث وبانی جنگ امریکاهم هیزم میاوردبرای اتش وهم اب
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کاهش نسبی قیمت گوشت/ با قاچاق دام برخورد شدکاهش نسبی قیمت گوشت در حالی که روزهای گذشته قیمت هرکیلو شقه گوسفندی در سطح شهر تهران به بیش از ۱۴۰ هزار تومان رسیده بود، امروز رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش ۶ تا ۷ هزار تومانی قیمت گوشت گوسفندی خبر داد. چه کاهشی ۶ تا ۷هزار تومان واقعا دیگه نمی دونند چی بنویسند. انقدر بدبخت شدن اگه جنسی ۱۰۰هزار گرون بشه بعد ۱۰۰۰تومن ارزون بشه خبرشو میزنند با شوق و ذوق واقعا خسته نباشید😂 دیوث!! تو به این می‌گی کاهش‌!؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »