سونی ۴۰ سالگی واکمن را جشن گرفت

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

تهران- ایرنا- کمپانی سونی با برگزاری نمایشگاهی در توکیو، چهل سالگی واکمن را جشن گرفت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش پایگاه اینترنتی ورج، واکمن تی پی اس- ال ۲ سونی تابستان چهل سال قبل به بازار آمد و برای همیشه شیوه گوش دادن به موسیقی را در جهان تغییر داد. برند واکمن به یکی از معروفترین برندهای سونی تبدیل شد و تا همین امروز نیز دستگاه‌هایی با این برند به بازار عرضه می‌شوند.

حال کمپانی ژاپنی سونی برای گرامیداشت میراث واکمن، نمایشگاهی تحت عنوان «واکمن در پارک» در توکیو برگزار کرده است که تا همین هفته ادامه داشت. این نمایشگاه در گینزا سونی پارک (Ginza Sony Park) برپا شد، فضایی عمومی در محل ساختمان قدیمی سونی که به تازگی تخریب شده است. قرار است سال آینده ساختمان جدیدی در این محل احداث شود.

نمایشگاه «واکمن در پارک» چیزی فراتر از نمایش گروهی واکمن قدیمی ساخت سونی بود و در عوض بر تجربه استفاده از این محصولات و حسی که در کاربر ایجاد می‌کنند، تمرکز داشت. در همین راستا بازدیدکنندگان می‌توانستند با هدفون‌های ارزان پلاستیکی روی واکمن به کاست‌های قدیمی گوش داده، همزمان نقل قول‌هایی از افرادی را که در گذشته از این واکمن استفاده می‌کردند، بخوانند و برای یک لحظه به دنیای دهه ۸۰ میلادی بازگردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۱۴ تا ۱۵ سالگی؛ سن مصرف تفننی سیگار/آغاز ۵۰ درصد اختلالات روانی از سنین زیر ۱۴ سالمعاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه درس سواد رسانه‌ای در پایه دهم تدریس می‌شود ولی خوب است که چنین آموزش‌هایی از سنین پایین‌تر آغاز شود اظهار کرد: شمار مشاوران مدارس نیز باید افزایش یابد. ما در ائتلاف نماد، تربیت افراد چندظرفیته و ایده مددکار مدرسه را مطرح کردیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سقوط اتوبوس به رودخانه‌ای در پاكستان جان 24 نفر را گرفتسقوط یك دستگاه اتوبوس مسافربری به رودخانه‌ای در شمال غرب پاكستان موجب جان باختن 24 نفر شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

'تایمز لندن' ارتش آلمان را با ارتش هیتلری اشتباه گرفت | DW | 30.08.2019تایمز لندن در توییتی نام ارتش زمان هیتلر را به جای نام ارتش کنونی آلمان به کار برده است. تایمز نوشته که سربازان آلمانی برای گرفتن یک جفت کفش باید ۱۸ ماه انتظار بکشند. وزارت دفاع آلمان هم به تایمز پاسخ داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

از جایزه به شهردار تهران، تولد پریناز ایزدیار تا پیشتازی تنگه ابوقریب و سرخپوستگزارش ایلنا از بیست و یکمین جشن سینمای ایران؛ از جایزه به شهردار تهران، تولد پریناز ایزدیار تا پیشتازی تنگه ابوقریب و سرخپوست
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

موهای بلند را دوست دارید؟ پس این چند روش برای بلند کردن سریع مو را بخوانیداغلب مردم بخصوص زنان موی بلند را نشانه‌ای از زیبایی می‌دانند. موی بلند تداعی‌کننده‌ی سرزندگی، جوانی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

خرسندی بریتانیا از رد مخالفت با تعلیق پارلمان در دیوان عالی اسکاتلنددر پی شکایت احزاب اسکاتلندی مخالف دولت بوریس جانسون که تصمیم او را برای تعویق آغاز به کار پارلمان، غیرقانونی می‌دانند، قضات دیوان عالی ادینبورگ این اعتراض را وارد ندانستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »