سومین نشست نمایندگان ارمنستان-ترکیه هفته آینده برگزار می‌شود

08/02/1401 07:58:00 ب.ظ

سومین دور مذاکرات عادی‌سازی روابط نمایندگان ویژه ترکیه و ارمنستان 3 ماه می در وین برگزار می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

سومین دور مذاکرات عادی‌سازی روابط نمایندگان ویژه ترکیه و ارمنستان 3 ماه می در وین برگزار می‌شود. - خبرگزاری آناتولی 28.04.

2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد «سومین نشست نمایندگان ویژه ترکیه-ارمنستان در روند عادی‌سازی روابط» سوم ماه می پیش رو برگزار خواهد شد. براساس این گزارش، نشست مذکور با حضور سردار کیلیچ نماینده ترکیه و روبین روبینیان​​​​​​​، معاون رئیس مجلس ارمنستان در شهر وین، پایتخت اتریش برگزار می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

روایت سالی که 3 فصل « بهار، تابستان و زمستانی طولانی» داشت | وحیده کریمی

روزهای پایانی سال 1400 با امید به احیای برجام تمام شد. در یک‌قدمی امضای توافق برای رفع تحریم‌ها و بازگشت آمریکا به میز مذاکرات، روسیه اثری منفی بر برجام گذاشت تا تبعات حمله نظامی‌اش به اوکراین را به حداقل برساند. این‌گونه شد که جنگ روسیه و اوکراین که در‌واقع باید بی‌ربط‌ترین واقعه به ایران 1401 می‌‌بود، از همان لحظات قبل از تحویل سال سایه سنگین خود را بر منافع ملی انداخت و تا روزهای پایانی سال هم ایران یک متضرر برای «هیچ» در این نبرد دور از مرزهای خود شد. از یک سو روسیه و از سوی دیگر تندروهای داخلی چنان ریشه برجام را زدند که در روزهای پایانی اسفند، امیدها برای توافق برای رفع تحریم‌ها به کمترین حد ممکن رسید و احتمال فعال‌شدن مکانیسم ماشه جدی‌تر از همیشه شد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

هشتمین نشست کمیته قانون اساسی سوریه اواخر ماه می در ژنو برگزار می‌شودسازمان ملل هشتمین نشست کمیته قانون اساسی سوریه را از 28 می تا 3 ژوئن در ژنو تشکیل خواهد داد. - خبرگزاری آناتولی

بررسی مشکلات کارگران در نشست‌ مشترک نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در ایراننشست مشترک نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی به مناسبت «هفته کارگر» برگزار شد و مشکلات کارگران و مناسبات بین آنها و کارفرمایان در این نشست مورد بررسی قرار گرفت. پرداخت نشدن به موقع دستمزدها، قراردادهای موقت کار، افزایش دستمزدها و برخورداری از حق تشکل، از جمله مسائل عمده مطرح شده در این نشست بود.

مشکل مطبوعات در مورد کاغذ تا یک سال یا یکسال و نیم آینده حل می‌شودوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امیدوارم با کارهایی که انجام می‌شود، مشکل حوزه مطبوعات در مورد کاغذ تا یک سال یا یکسال و نیم آینده حل شود.

روزانه بیش از ۷۰۰ کانتینر هندوانه از ایران به ترکیه می‌رودنایب رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی می‌گوید روزانه بیش از ۷۰۰ کانتینر هندوانه از ایران به ترکیه صادر می‌شود و این در حالی است که ایران با کمبود شدید منابع آبی روبرو است. اخبار_ایران صادرات

بارش باران در بیشتر نقاط کشور تا اوایل هفته آیندهرئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، گفت: تا اواسط هفته آینده با عبور متناوب امواج تراز میانی از کشور، در اغلب مناطق کشور بویژه نوار شمالی ابرناکی و بارندگی خواهیم داشت.

برگزاری راهپیمایی روز قدس در ۹۰۰ شهر ایران و ۹۰ کشور جهان/ سردار سلامی سخنران راهپیمایی تهراننماینده ولی فقیه و رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی امروز از نظر داخلی و منطقه‌ای و بین‌المللی در وضعیت خوبی به سر نمی برد. الان تل آویو باید ساعت خودش را به وقت آمریکا تنظیم کند و این هم به خاطر این است که آمریکا تصمیم به خروج از منطقه گرفت.