حسن یزدانی, کشتی, المپیک ۲۰۲۰, تیلور, مدال نقره, Newsletter, ایران

حسن یزدانی, کشتی

سومین شکست متوالی یزدانی مقابل تیلور؛ مدال طلا در ثانیه‌های پایانی به نقره تبدیل شد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

05/08/2021 03:44:00 ب.ظ

♦️گزارش تکمیلی| سومین شکست متوالی یزدانی مقابل تیلور ؛ مدال طلا در ثانیه‌های پایانی به نقره تبدیل شد پیش‌تر، دوید تیلور در جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه و‌ در مسابقات قهرمانی جهان در مجارستان یزدانی را شکست داده بود. ⬇️جزئیات بیشتر:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

در حساس‌ترین مسابقه کشتی آزاد در المپیک ۲۰۲۰ توکیو، حسن یزدانی، دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک از ایران در حالی که تا ۲۰ ثانیه پایانی از دیوید تیلور آمریکایی، قهرمان ۲۰۱۸ جهان در فینال وزن ۸۶ کیلوگرم پیش بود، چهار بر سه مغلوب شد و‌ مدال طلا را از دست داد.

رئیسی: عنوان طلبگی را ترجیح می‌دهم اعطای دکترای افتخاری دانشگاه ملی تاجیکستان به رئیسی و عضویت افتخاری در هیئت علمی این دانشگاه اعطای دکترای افتخاری دانشگاه ملی تاجیکستان به آیت الله رئیسی/ بازدید رئیس جمهور از نمایشگاه دستاوردهای علمی دانشگاه ملی تاجیکستان

این سومین شکست متوالی حسن یزدانی قهرمان المپیک ۲۰۱۶ ریو و‌ ۲۰۱۹ جهان مقابل دیوید تیلور آمریکایی بود.پیش‌تر، دوید تیلور در جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه و‌ در مسابقات قهرمانی جهان در مجارستان یزدانی را شکست داده بود.حسن یزدانی که در صورت پیروزی عنوان پرافتخارترین کشتی‌گیر ایران را به دست می‌آورد، با این شکست به مدال نقره المپیک توکیو بسنده کرد.

کشتی ایران در روز پنج‌شنبه ۱۴ مرداد در المپیک توکیو در سه وزن مغلوب آمریکا شد.به غیر از حسن یزدانی ، رضا اطری در دیدار رده‌بندی وزن ۵۷ کیلوگرم مقابل توماس گیلمان، دارنده مدال نقره جهان از آمریکا با نتیجه سنگین ۹ بر یک شکست خورد و از رسیدن به مدال برنز بازماند. headtopics.com

همچنین در دور نخست رقابت‌های وزن ۷۴ کیلوگرم مصطفی حسین‌خانی نماینده وزن ۷۴ کیلوگرم ایران در همان دور نخست مقابل کایل دیک دارنده مدال طلای جهان از آمریکا ۴ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.ضمن آن که در رقابت‌های ۱۲۵ کیلوگرم نیز امیرحسین زارع در سنگین‌وزن نیز در نیمه نهایی مقابل گنو پتریاشویلی دارنده ۳ طلای جهان و یک برنز المپیک از گرجستان ۶ بر ۳ شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.

زارع برای کسب مدال برنز بعد از ظهر فردا جمعه به مصاف برنده ژیویدنگ از چین و عبدالمطلب از مصر می‌رود.خبرهای بیشترچهارمین طلای کشتی فرنگی ایران در تاریخ المپیک بر گردن محمد رضا گرایی آویخته شدمحمدرضا گرایی، کشتی گیر ۲۵ ساله شیرازی سالها با نوید افکاری که سال گذشته اعدام شد هم تیمی بود و‌ پیش از اینکه طناب دار بر گردن او انداخته شود برای نجاتش‌ تلاش کرد و حتی حمایت محمد بنا سرمربی تیم‌ملی را نیز برای کمک‌ به‌ نوید افکاری جلب کرد.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

دیدگاه: اختیارات مادر در جمهوری اسلامی گفت‌وگو با آسیه امینی

عدم تحویل کارنامه و مدارک تحصیلی دانش‌آموزان به مادران‌شان که در روزهای گذشته خبری شده، بار دیگر حدود اختیارات مادران در مورد فرزندان‌شان را به بحث اصلی شبکه‌های اجتماعی و افکار عمومی تبدیل کرده است.

حسن یزدانی و رضا اطری در نیمه‌نهایی المپیک؛ در انتظار ساعت ۱۴

حسن یزدانی شکست خورد و به مدال نقره رسید؛ تیم بدون مربی

حسن یزدانی در فینال کشتی آزاد المپیک توکیو | DW | 04.08.2021در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد المپیک توکیو، حسن یزدانی ، ستاره کشتی آزاد ایران به دیدار فینال راه یافت. حریف یزدانی برای کسب مدال طلا، دیوید تیلور از آمریکا است.

وضعیت کرونا در تهران؛ کمبود سرم و اختلال در تامین اکسیژن | DW | 04.08.2021فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران از 'جدی بودن کمبود سرم در ۴۸ ساعت گذشته' خبر داد. او گفت فشار زیادی بابت کمبود سرم به بیمارستان‌ها وارد شده و اختلالاتی در تامین اکسیژن هم ایجاد شده است.

نشان نقره علی داوودی در وزنه برداری؛ «کم‌هزینه ترین» مدال ایران در المپیکدرحالیکه سهراب مرادی و‌کیانوش رستمی نتوانستند کسب سهمیه کنند، تیم‌ دو‌نفره وزنه برداری ایران با تمرینات انفرادی علی داوودی و ‌علی هاشمی، در منزل، «کم هزینه ترین» نشان نقره تاریخ وزنه برداری ایران را بدست آورد. تفاوت سیستماتیک در ورزش ما با دنیا خیلی زیاد شده . اکثر ورزشکاران دنیا به خصوص خانمها عین شاهزاده ها هستن....مال ما از ته کوچه اس مال اونا عین اعیان اشراف هستن کاش سر شلنگ را هم توی آبگوشت‌شان می‌گذاشتند تا هزینه کمتر می‌شد.

درگیری در لبنان در سالگرد فاجعه انفجار بیروت | DW | 04.08.2021هزاران نفر در سالگرد فاجعه انفجار بیروت در پایتخت لبنان دست به تظاهرات زده و خواستار اجرای عدالت شده‌اند. پلیس می‌گوید، تظاهرکنندگان قصد ورود به ساختمان پارلمان این کشور را داشته‌اند. 🔥🔥🔥🔥🔥 لبنان_ينهار لبنان_ينتفض .لبنان_ليس_بخير ⬇️ . من أكبر تجار المخدرات في العالم كلب إيران . منذُ القدم وهذا عمله في لبنان ( مخدرات ودعارة ومراقص ) ويدعي أنه رجل دين وزعيم مقاومة. . 🔴عمله الحالي : [ تدمير لبنان ].