سوریه, برق, ايران, سرخط خبرها, ایران, سوریه, برق, آسوشیتدپرس, حما, بازسازی, احیا, شبکه برق, ۱۱۵ میلیون دلار

سوریه, برق

سوریه برای احیای شبکه برق حماه قرارداد ۱۱۵ میلیون دلاری با ایران امضا کرد

در جریان جنگ داخلی ۱۰ ساله در سوریه، شبکه‌ برق و انرژی آن کشور به شدت آسیب دیده‌ است و قطع برق به طور روزانه در سوریه روی می‌دهد.

27/10/2021 08:47:00 ب.ظ

🔺 سوریه برای احیا ی شبکه برق حما ه قرارداد ۱۱۵ میلیون دلار ی با ایران امضا کرد ▪️خبرگزاری آسوشیتدپرس روز سه شنبه چهارم آبان نوشت بر اساس این توافق، شرکت «پیمانیر» ایران شبکه تولید برق در استان حما ه سوریه را بازسازی می‌کند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

در جریان جنگ داخلی ۱۰ ساله در سوریه ، شبکه‌ برق و انرژی آن کشور به شدت آسیب دیده‌ است و قطع برق به طور روزانه در سوریه روی می‌دهد.

ایران و سوریه هر دو تحت تحریم‌های ایالات متحده آمریکا هستند. ادامه مطلب: VOA Farsi »

گریه‌های پزشک عراقی-لهستانی برای مهاجران درمانده در مرز بلاروس

ارسلان عزالدین ۴۰ سال پیش از کردستان عراق به لهستان آمد و هم‌اکنون پزشک است. او می‌گوید پناهجویان سرمازده‌ای که به اینجا می‌رسند، معمولا یک تا دو هفته بدون آب و غذا در جنگل راه رفته‌اند.

چهار عضو پ.ک.ک/ی.پ.گ در شمال سوریه از پای درآمدندچهار تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ در منطقه عملیاتی چشمه صلح توسط تکاوران ترکیه از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی

دو تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ در شمال سوریه از پای درآمدنددو تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ در منطقه عملیاتی چشمه صلح توسط تکاوران ارتش ترکیه از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی الله برکت ورسین؛ تورک عسگر ساقول

فعالیت پمپ‌ بنزین‌ها در ایران در آستانه دومین سالگرد آبان ۹۸ مختل شد🎥اختلال در فعالیت پمپ‌ بنزین‌ها در ایران در آستانه دومین سالگرد آبان ۹۸ بیشتر بخوانید:

بررسی رویکرد ترکیه به «حکمرانی جهانی در دوران پسا کرونا» در رُمپنل بررسی رویکرد ترکیه در مورد شیوه‌های «حکمرانی جهانی در دوران پسا کرونا» پیش از آغاز اجلاس گروه 20 در رم برگزار خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

اتخاذ تدابیر امنیتی در واشنگتن در پی تهدید به بمب‌گذاریبسیاری از کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به کنگره آمریکا به دلیل «تهدید بمب گذاری» در وزارت بهداشت آمریکا مسدود و تدابیر امنیتی اتخاذ شده است. - خبرگزاری آناتولی

بیانیه آژانس اتمی در رابطه با توسعه غنی‌سازی در سایت هسته‌ای نطنزآژانس بین‌المللی انرژی اتمی در بیانیه‌ای از پیشرفت غنی‌سازی ایران در سایت هسته‌ای نطنز خبر داد.