سوریه سقوط جنگنده خود را تأیید کرد/ پیشروی‌های ارتش در حومه ادلب

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

نیروهای ارتش سوریه کنترل روستاهایی در حومه جنوبی ادلب را به دست گرفته‌اند و آخرین مراکز تجمع تروریست‌های جبهه النصره و گروهک‌های وابسته به آن را منهدم کردند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا به نقل از سانا، یک منبع نظامی سوریه، روز گذشته اعلام کرد نیروهای ارتش این کشور مستقر در استان حماه، کنترل «کفر عین»، «خربه مرشد»، «منظار» و «تل عاس» واقع در حومه جنوبی ادلب را بازپس گرفته‌اند.

یگان‌های ارتش مستقر در محور «سکیک» و «تل سکیک» در حومه جنوبی ادلب، روز سه‌شنبه شماری از تروریست‌ها را در «تل ترعی» و اطراف «التمانعه» از پای درآوردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شورشیان در سوریه 'یک جنگنده دولتی را سرنگون کردند'با ادامه نبردها در استان شمالی ادلب سوریه که تحت کنترل شورشیان است، گزارش می شود که یک جنگنده دولتی ساقط شده است. منابع آگاه مخالف گفتند که این هواپیما در نزدیکی شهر خان شیخون سرنگون شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: چین نفرات ارتش را به مرز با هنگ‌کنگ اعزام کرده استبا ادامه تنش و درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس در هنگ‌کنگ، رئیس جمهوری آمریکا گفته است دولت چین واحدهای نظامی را به سوی مرز هنگ‌کنگ اعزام کرده است. همزمان، گزارش شده است که پروازهای فرودگاه هنگ‌کنگ که خاطر حضور معترضان متوقف شده بود از سر گرفته شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کشته شدن 59 تن در درگیری‌های شمال غرب سوریهدیدبان حقوق بشر سوریه بامداد چهارشنبه 14 اوت از کشته شدن دست‌کم 59 تن در درگیری‌های میان نیروهای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آیا داعش در تدارک بازگشت به عراق و سوریه است؟لازم نیست تعهد آمریکا در این زمینه مشابه «طرح مارشال» برای بازسازی اروپا پس از جنگ جهانی دوم یا شبیه حضور بی‌ پایان نظامیان آمریکایی در کره جنوبی باشد، بلکه اندکی «هوشمندین برای جدی‌تر گرفتن تلاش‌های موجود خود» کفایت خواهد کرد. اگر کار اشتباهی نمیکنی چ دلیلی داره ک سَر و کَلّت بسته باشه ؟ کدام داعش؟ اگر منظورتان بخشی است که با حمایت ج.ا در حال احیاشدن میباشد تا با خبر ساز شدن فشار خبری را از روی ج.ا بردارد، بله! داعش ورژن ج.ا در حال رشد است و جهان باید بداند تا ج.ا و حکومت اسلامی عربستان هست تروریست اسلامی هم خواهد بود ایندو سر اژدها باید همدیگر را بدرند🙄 بعید نیست کی بهتر از داعش میتونه خاورمیانه رو در آشوب نگه داره
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عملیات مشترک ترکیه و آمریکا در شمال سوریه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

توقف مذاکرات و آزمایش‌های موشکی کره شمالی، کره جنوبی را در وضعیت سختی قرار داده استبخش انگلیسی صدای آمریکا - مذاکرات با کره شمالی دوباره متوقف شده است، پیونگ یانگ آزمایش های موشکیش را افزایش داده است، و در ایالات متحده رقیب انتخاباتی عمده پرزیدنت ترامپ تهدید کرده است رویکرد شدیدتری
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »