سوئد به عناصر و سرکردگان گروه تروریستی پ.ک.ک شهروندی داده است

29/02/1401 05:11 ب.ظ

سوئد به عناصر و سرکردگان گروه تروریستی پ.ک.ک شهروندی داده است بر اساس تحقیقات میدانی خبرنگار آناتولی، سوئد که خواستار عضویت در سازمان ناتو است، همچنان در مورد عناصر تروریستی رویکرد حمایتی دارد.

سوئد ضمن اینکه عناصر تروریستی را به ترکیه استرداد نمی‌کند بلکه به برخی از آن‌ها شهروندی نیز داده است.بر اساس تحقیقات میدانی خبرنگار آناتولی، سوئد که خواستار عضویت در سازمان ناتو است، همچنان در مورد عناصر تروریستی رویکرد حمایتی دارد.این کشور ضمن رد درخواست عودت عناصر و سرکردگان گروه تروریستی پ.ک.ک مانند محمد سراج بیلگین، آیسل آلحان، عزیز توران، راغب زاراکلو و خلف تاک به آن‌ها شهروندی اعطا کرده است.

این کشور ضمن رد درخواست عودت عناصر و سرکردگان گروه تروریستی پ.ک.ک مانند محمد سراج بیلگین، آیسل آلحان، عزیز توران، راغب زاراکلو و خلف تاک به آن‌ها شهروندی اعطا کرده است. سوئد همچنین به تقاضای استرداد اعضای گروه تروریستی فتو از جمله هارون توکاک به اصطلاح امام اسرائیل این فرقه تروریستی و بولنت کنش سردبیر روزنامه «تودی زمان» عضو فتو پاسخی نداده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

روسیه: واکنش ما به عضویت سوئد بستگی به اقدامات ناتو داردوزارت خارجه روسیه اعلام کرد که موضع آنها نسبت به عضویت سوئد در ناتو طبق اقدامات این پیمان شکل خواهد گرفت. - خبرگزاری آناتولی

بایدن: قویاً از پیوستن فنلاند و سوئد به ناتو حمایت می‌کنیمرئیس جمهوری آمریکا عنوان داشت: قویاً از پیوستن فنلاند و سوئد به پیمان ناتو حمایت می‌کنیم و با این دو کشور برای بیداری نسبت به هرگونه تهدیدهایی علیه امنیت مشترک‌مان و رویارویی با تجاوزات تلاش خواهیم کرد.

اردوغان تقاضای عضویت سوئد در ناتو را به تحویل دادن « تروریست‌ها» مشروط کردرجب طیب اردوغان، رییس جمهوری ترکیه روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت گفت سوئد نباید توقع داشته باشد که بدون تحویل دادن «تروریست‌ها» ترکیه از درخواست آن کشور برای عضویت در ناتو حمایت کند. بهتره که ترکیه رو از ناتو بندازن بیرون و این ننگ رو از پیشونی ناتو پاک کنن کسی نیست پوز بند این مردک سفله را قرص کند. یارو توی ده راه نمی داد اند سراغ کد خدا را می گرفت. دنیا, ترکیه رو تخمشم حساب نمیکنه چه برسه به اظهار خردوغان

مقابله با کرونا به سبک کره شمالی؛ اعزام سرباز به داروخانه‌ها | DW | 17.05.2022کیم جونگ اون با انتقاد از مسئولان کره شمالی، مقابله با شیوع جهش‌وار پاندمی کرونا را به ارتش واگذار کرده است. اکنون سربازان به داروخانه‌های پایتخت اعزام شده‌اند تا بر توزیع دارو برای مبتلایان به 'موارد تب' نظارت کنند.

سفر رئیسی به آذربایجان‌غربی اگر کمکی به حل مشکلات استان نکند، بیهوده استنماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه وضعیت آذربایجان‌غربی از لحاظ شاخص‌های توسعه در بین استان‌های انتهایی و محروم کشور قرار دارد.گفت: سفر رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی اگر کمکی به رفع مشکلات استان نکند، بیهوده خواهد بود.

گسترش اعتراضات ایران به فارس و اصفهان؛ حمله به مراسم خاکسپاری یکی از کشته‌شدگاناعتراضات سراسری مردم ایران به افزایش قیمت کالاهای اساسی و مواد غذایی در شامگاه سه‌شنبه 27 اردیبهشت به شهرهایی از استان‌های فارس و اصفهان گسترش

سوئد ضمن اینکه عناصر تروریستی را به ترکیه استرداد نمی‌کند بلکه به برخی از آن‌ها شهروندی نیز داده است.بر اساس تحقیقات میدانی خبرنگار آناتولی، سوئد که خواستار عضویت در سازمان ناتو است، همچنان در مورد عناصر تروریستی رویکرد حمایتی دارد.

این کشور ضمن رد درخواست عودت عناصر و سرکردگان گروه تروریستی پ.ک.ک مانند محمد سراج بیلگین، آیسل آلحان، عزیز توران، راغب زاراکلو و خلف تاک به آن‌ها شهروندی اعطا کرده است.

سوئد همچنین به تقاضای استرداد اعضای گروه تروریستی فتو از جمله هارون توکاک به اصطلاح امام اسرائیل این فرقه تروریستی و بولنت کنش سردبیر روزنامه «تودی زمان» عضو فتو پاسخی نداده است.

در این راستا درخواست عودت ییلماز آیتن عضو گروه تروریستی فتو که از افغانستان به سوئد درخواست پناهندگی داده و وارد این کشور شده بود و لونت کنز دیگر عضو این گروه تروریستی هم بی پاسخ مانده است. ​​