سوئد؛ دیدار با مردی که شهر را ترک و زندگی ساده در کلبه‌ای جنگلی را انتخاب کرد

سوئد؛ دیدار با مردی که شهر را ترک و زندگی ساده در کلبه‌ای جنگلی را انتخاب کرد

سوئد, جنگل

01/10/2020 11:10:00 ب.ظ

سوئد ؛ دیدار با مردی که شهر را ترک و زندگی ساده در کلبه‌ای جنگل ی را انتخاب کرد

آیا حاضرید زندگی شهری را ترک کرده و به کلبه‌ای جنگل ی پناه ببرید؟ کاله فلودین، شهروند سوئد دست به چنین کاری زده؛ کانال او در یوتیوب پس از انتشار ویدئوهایی از سبک زندگی جدیدش حالا مملو از بازدید کننده شده است.

20 Mai 2020 à 10 :53 PDTاو درباره این شکل از «فاصله‌گیری از اجتماع» می‌گوید: «در ۲۹ سالگی احساس ناامیدی می‌کردم. من در یک آپارتمان در استکهلم زندگی و از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر کار می‌کردم. بنابراین همه آنچه را که قرار بود"داشته باشم" در اختیار داشتم. اما هنوز یک چیزی کم بود؛ یعنی احساس و هدف.»

کاله فلودین سپس شروع به تهیۀ فهرستی از نکات مثبت و منفی زندگیش می‌کند؛ همه چیز درباره خودش و مکانی که در آنجا زندگی می‌کرد. سپس به این نتیجه می‌رسد که نکات منفی این سبک از زندگی بسیار بیشتر از جنبه‌های مثبت آن است.به این ترتیب حذف نکات منفی از زندگیش را آغاز می‌کند. می‌گوید: «همیشه آرزو داشتم كه طبیعت نزدیکترین همسایه‌ام باشد. یعنی نه اینکه در داخل یک جنگل زندگی کنم، بلکه بخشی از آن باشم و فصل‌ها را دنبال کنم.»

ادامه مطلب: H.R.H »

استانبول مرکز برگزاری فستیوال‌های تفریحی ایرانی‌ها

با کاهش سطح تدابیر بهداشتی کرونایی و همچنین فرا رسیدن فصول گرما، شمار رویدادهای تفریحی و فرهنگی ایرانی‌های مقیم و غیرمقیم در ترکیه نیز افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

پدرم اموالش را به نام برادر بزرگم کرده چه‌طور سهم خود را مطالبه کنیم؟خورد رفت

کرونا در ايران؛ 211 نفر ديگر جان خود را از دست دادندکرونا در ايران؛ 211 نفر ديگر جان خود را از دست دادند

حضور قاضی در دفتر وکیل و کارشناس، زمینه روابط ناسالم را فراهم می‌کند/ برخی با استفاده از قوانین موجود امکان آزادی از زندان‌ را دارندرییس قوه قضاییه گفت: لازم است صیانت از سلامت دستگاه قضایی و همکاران، با جدیت دنبال شود؛ حضور یک نیروی ناسالم در مجموعه قضایی دغدغه آفرین است و قبل از اینکه غصه‌دار محروم شدن از یک همکار شویم، باید برای صیانت از او تدبیر کنیم. روابط ناسالم همون زنا میشه؟ قاضی که به دفتر وکیل رفت قاضی نیست صلواتیه

ژاپن از نیروهای مسلح خود خواست مشاهده «بشقاب پرنده‌ها» را گزارش کنندوزارت دفاع ژاپن تاکید می‌کند که تاکنون موردی از مواجهه نیروهای مسلح این کشور با بشقاب پرنده‌ها گزارش نشده است. این در حالی است که گزارش‌هایی از شش مورد مواجهه خلبان های ژاپنی با اشیاء ناشناس در آسمان منتشر شده است.

والت دیزنی ۲۸ هزار نفر را به دلیل رکود ناشی از کرونا اخراج می‌کنددامارو هفته پیش از فرماندار کالیفرنیا خواسته بود تا برای بازگشایی دیزنی‌لند کمک کنند و هشدار داده بود که در غیر این صورت شرکت دیزنی مجبور به حذف ده‌ها هزار شغل خواهد شد.

قیمت‌گذاری روی پناه‌جویان؛ زندگی بهتر در جزیره

le 20 Mai 2020 à 10 :53 PDT او درباره این شکل از «فاصله‌گیری از اجتماع» می‌گوید: «در ۲۹ سالگی احساس ناامیدی می‌کردم. من در یک آپارتمان در استکهلم زندگی و از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر کار می‌کردم. بنابراین همه آنچه را که قرار بود"داشته باشم" در اختیار داشتم. اما هنوز یک چیزی کم بود؛ یعنی احساس و هدف.» کاله فلودین سپس شروع به تهیۀ فهرستی از نکات مثبت و منفی زندگیش می‌کند؛ همه چیز درباره خودش و مکانی که در آنجا زندگی می‌کرد. سپس به این نتیجه می‌رسد که نکات منفی این سبک از زندگی بسیار بیشتر از جنبه‌های مثبت آن است. به این ترتیب حذف نکات منفی از زندگیش را آغاز می‌کند. می‌گوید: «همیشه آرزو داشتم كه طبیعت نزدیکترین همسایه‌ام باشد. یعنی نه اینکه در داخل یک جنگل زندگی کنم، بلکه بخشی از آن باشم و فصل‌ها را دنبال کنم.» به این ترتیب او کلبه‌ای چوبی را در شمال سوئد، نزدیک دهکده‌ای کوچک که تنها هشت نفر ساکن آن بودند، خریداری می‌کند. او می‌گوید: «به این ترتیب از هر کسی که می‌شناختم به فاصله ۶ ساعت دور شدم.» سپس یک هاسکی سیبری به عنوان سگ دوست داشتنی‌اش وارد زندگیش می‌شود. حالا این دو با هم زندگی پر جنب و جوشی دارند. با هم می‌دوند و سورتمه را می‌کشند.