سوء قصد به جان قهرمان بوکس برای تصاحب ملک شخصی‌اش!

26/04/1399 09:45:00 ق.ظ

سوء قصد به جان قهرمان بوکس برای تصاحب ملک شخصی‌اش! عده‌ای از اراذل و اوباش با حمایت‌های خاص و به هدف تحت فشار قراردادن مرتضی سپهوند، قهرمان بوکس برای واگذاری زمین شخصی‌اش، به جان او سوء قصد کردند.

عده‌ای از اراذل و اوباش با حمایت‌های خاص و به هدف تحت فشار قراردادن قهرمان بوکس برای واگذاری زمین شخصی‌اش، به جان او سوء قصد کردند. او در این‌باره به ایسنا گفت: مادرم یک قطعه زمین در منطقه مرزداران تهران دارد که یکی از اراذل استان تهران قصد دارد این زمین را به هر قیمتی از ما گرفته و تصاحب کند.

این فرد یک روز با چند مامور که با او همکاری می‌کردند به در خانه ما آمد و اظهار کرد که باید این زمین را به نام او بزنیم، در غیر این صورت باید منتظر عواقبش باشیم، حتی آن مامور هم با تفنگش بنده را تهدید کرد که برایم عجیب بود.

روشن‌زاده افزود: پس از این تهدید برای حفظ امنیت خود و خانواده‌ام برای شکایت و پیگیری موضوع از طریق قانون به پلیس امنیت مراجعه کردم که متاسفانه وقتی از اداره پلیس بیرون آمدم، این اراذل به سمت خودروی من حمله‌ور شدند. حتی یکی از افراد مهاجم که از طرف همان متهم اصلی اجیر شده بود، چاقویی را به عمق ۸ سانت در بازوی من فرو کرد، حتی قصد داشتند به گردنم نیز ضربه بزنند که خدا رحم کرد و این اتفاق رخ نداد. اما خودوری من را تخریب کردند. الان ماشین ۵۰۰ میلیونی من حتی ۱۰۰ میلیون هم به فروش نمی‌رود و وضع هم رفته رفته بدتر می‌شود.

او درباره تعداد دفعات سوء قصد این اراذل به منظور ارعاب و تهدید وی نیز گفت: این افراد در تاریخ‌های ۹ شهریور و ۶ آذر ۹۸ به قصد کشتنم به من حمله کردند و در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۹ هم متاسفانه بخشی از خانه ما را آتش زدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

افغانستان: شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 34 هزار و 994 نفر رسیدافغانستان: با شناسایی 254 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته، شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 34 هزار و 994 نفر رسید افغانستان:‌ با فوت 32 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا به 1094 نفر رسید

روزجهانی مهارت‌های جوانان: 'شهرداری به عنوان نظافت‌چی به من کار نداد'داستان 'زمان' که در کابل زندگی می‌کند تلخ است اما منحصر به فرد نیست. براساس برآوردهای وزارت کار و امور اجتماعی افغانستان، بیش از دو میلیون نفر در افغانستان بیکارند، سه میلیون کودک و نوجوان زیر خط فقر زندگی میکنند، ۱،۲ میلیون کودک هم مشغول کارهای شاقه هستند.

واکنش‌ها به نماینده اصفهان که در توییتر نوشت: بچه سومم به دنیا آمدزهرا شیخی مبارکه، از نمایندگان مردم اصفهان در مجلس یازدهم در توییترش اعلام کرده که فرزند سومش را به دنیا آورده است. این توییت خانم شیخی واکنش‌های مثبت و منفی زیادی داشته است.

نازنین بنیادی به صدای آمریکا: اعتراض به اعدام این سه نفر، ایرانیان را متحد کردنازنین بنیادی به صدای آمریکا: اعتراض به اعدام این سه نفر، ایرانیان را متحد کرد وی افزود: امیدوارم جمهوری اسلامی این صدای اعتراضات را بشنود و دست از اعترافات اجباری، زندانی کردن، و اعدام بیگناهان بردارد. اعدام_نکنید StopExecutionsInIran

افغانستان: شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 34 هزار و 740 نفر رسیدافغانستان: شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 34 هزار و 740 نفر رسید افغانستان:‌ با فوت 24 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا به 1062 نفر رسید

اعدام به اتهام شرب خمر؛ راهی برای شکایت وجود دارد؟