سوء قصد به جان قهرمان بوکس برای تصاحب ملک شخصی‌اش!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سوء قصد به جان قهرمان بوکس برای تصاحب ملک شخصی‌اش! عده‌ای از اراذل و اوباش با حمایت‌های خاص و به هدف تحت فشار قراردادن مرتضی سپهوند، قهرمان بوکس برای واگذاری زمین شخصی‌اش، به جان او سوء قصد کردند.

به گزارش ایسنا، ۱۹ تیر یعنی پنج‌شنبه هفته پیش بود که خبر حمله با سلاح سرد به مرتضی سپهوند، یکی از بوکسورهای المپیکی سال‌های نه چندان دور تیم‌ ملی رسانه‌ای شد. اکنون در کمتر از یک هفته پس از آن خبر ناراحت کننده، میلاد روشن‌زاده بوکسور تیم‌ ملی جوانان ایران نیز مدعی است که تعدادی از اراذل و اوباش در تهران، برای اخاذی و گرفتن ملک مادری‌اش، او را با سلاح سرد و گرم تهدید کرده‌اند و حتی با حمله به ماشین و خانه‌اش، قصد سوء به جان این ورزشکار را داشته‌اند.

روشن‌زاده افزود: پس از این تهدید برای حفظ امنیت خود و خانواده‌ام برای شکایت و پیگیری موضوع از طریق قانون به پلیس امنیت مراجعه کردم که متاسفانه وقتی از اداره پلیس بیرون آمدم، این اراذل به سمت خودروی من حمله‌ور شدند. حتی یکی از افراد مهاجم که از طرف همان متهم اصلی اجیر شده بود، چاقویی را به عمق ۸ سانت در بازوی من فرو کرد، حتی قصد داشتند به گردنم نیز ضربه بزنند که خدا رحم کرد و این اتفاق رخ نداد. اما خودوری من را تخریب کردند.

بوکسور سنگین وزن تیم ملی جوانان ایران، درباره شکایت‌های خود از آن مامورهایی که با فرد متهم همکاری کرده‌اند نیز گفت: من از طریق مراجع قضایی اقدام‌ کرده‌ام و حتی حکم محکومیت آن دو مامور را که یکی استوار و دیگری ستوان یکم است را گرفته‌ام، اما در مورد متهم اصلی متاسفانه هنوز حکم نهایی صادر نشده است. حتی مقابل قاضی به من می‌گفت:"هم اندازه هیکلت سکه و طلا خرج می‌کنم و در آخر هم گیر نمی‌افتم!."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افغانستان: شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 34 هزار و 994 نفر رسیدافغانستان: با شناسایی 254 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته، شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 34 هزار و 994 نفر رسید افغانستان:‌ با فوت 32 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا به 1094 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روزجهانی مهارت‌های جوانان: 'شهرداری به عنوان نظافت‌چی به من کار نداد'داستان 'زمان' که در کابل زندگی می‌کند تلخ است اما منحصر به فرد نیست. براساس برآوردهای وزارت کار و امور اجتماعی افغانستان، بیش از دو میلیون نفر در افغانستان بیکارند، سه میلیون کودک و نوجوان زیر خط فقر زندگی میکنند، ۱،۲ میلیون کودک هم مشغول کارهای شاقه هستند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به نماینده اصفهان که در توییتر نوشت: بچه سومم به دنیا آمدزهرا شیخی مبارکه، از نمایندگان مردم اصفهان در مجلس یازدهم در توییترش اعلام کرده که فرزند سومش را به دنیا آورده است. این توییت خانم شیخی واکنش‌های مثبت و منفی زیادی داشته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نازنین بنیادی به صدای آمریکا: اعتراض به اعدام این سه نفر، ایرانیان را متحد کردنازنین بنیادی به صدای آمریکا: اعتراض به اعدام این سه نفر، ایرانیان را متحد کرد وی افزود: امیدوارم جمهوری اسلامی این صدای اعتراضات را بشنود و دست از اعترافات اجباری، زندانی کردن، و اعدام بیگناهان بردارد. اعدام_نکنید StopExecutionsInIran
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

افغانستان: شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 34 هزار و 740 نفر رسیدافغانستان: شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 34 هزار و 740 نفر رسید افغانستان:‌ با فوت 24 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا به 1062 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعدام به اتهام شرب خمر؛ راهی برای شکایت وجود دارد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »