سوء استفاده عراقی‌ها از افزایش جمعیت زائران ایرانی با افزایش قیمت بلیت اتوبوس نجف

22/07/1398 09:18 ق.ظ

رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافری کشور در گفت‌وگو با ایلنا: سوء استفاده عراقی‌ها از افزایش جمعیت زائران ایرانی با افزایش قیمت بلیت اتوبوس نجف

رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافری کشور گفت: افزایش قیمت‌ها از سوی رانندگان و خودروهای ایرانی اعمال نشده است و متاسفانه برخی از عراقی‌ها، از شرایط ایجاد شده و افزایش تقاضا برای اتوبوس سوء استفاده کرده‌اند. وی ادامه داد: موضوع مورد بررسی قرار می‌گیرد اما این افزایش قیمت‌ها از سوی رانندگان و خودروهای ایرانی اعمال نشده است و متاسفانه برخی از عراقی‌ها از شرایط ایجاد شده و افزایش تقاضا برای اتوبوس سوء استفاده کرده‌اند.

رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافری کشور تاکید کرد: البته بخشی از این افزایش قیمت‌ها به اختلاف نرخ دینار و ریال برمی‌گردد. عامری با بیان اینکه خدمات کمتر نشده بلکه جمعیت زائران حسینی نسبت سال گذشته افزایش یافته است، گفت:‌ اگر سازمان راهداری درخواست اعزام اتوبوس به خاک عراق برای افزایش عرضه بلیت را داشته باشد سریعا نسبت به اعزام اتوبوس اقدام خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: البته اعزام اتوبوس تابع مقررات ویژه‌ای از جمله شرط سن ناوگان و انجام فرایند کاپوتاژ است. اعزام اتوبوس به خاک عراق نیاز به مجوزهای خاص دارد و باید آیین نامه‌های مربوط به آن رعایت شود.

ادامه مطلب:
ilnanews »

نیاز کشور به راه‌اندازی ۴ هزار کلانتری جدید/ استفاده از کلانتری‌های سیار به جای استقراریرییس پلیس پیشگیری ناجا از نیاز کشور به راه‌اندازی ۴ هزار کلانتری جدید خبر داد و گفت: در برنامه ششم توسعه راه‌اندازی هزار کلانتری سیار در نظر گرفته شده است، اما در حال حاضر تنها توانسته‌ایم یک کلانتری سیار ایجاد کنیم.

اتهام دروغین استفاده ارتش ترکیه از بمب فسفررئيس سابق گروه تروریستی پ.ی.د/پ.ک.ک در ادامه کمپین اشاعه دروغ علیه عملیات چشمه صلح با انتشار تصویری در توئیتر خود مدعی استفاده نیروهای ارتش ترکیه از بمب فسفر در شمال سوریه شد. - خبرگزاری آناتولی دروغگو شمایید که میخاید با تغییر ترکیب جمعیتی محل زندگی هزار ساله یه ملت به خیال خودتون در امنیت زندگی کنید. نه!شما دروغگویید با کردهای سوریه این کار و کردید با جمعیت زیاد کردهای خودتون چیکار میکنید ! مگه ارمنیا الان نیستن! شما و کسای که عاشق جنگن یه مشت وحشید!

دادهای شخصی: بهایی که باید برای استفاده از تکنولوژی و اینترنت بپردازیمهر بار که نرم‌افزار جدیدی نصب می‌کنیم درباره شرایط استفاده، رضایت‌نامه می‌گیرد، یا وقتی به وبسایتی سر می‌زنیم نحوه استفاده از اطلاعات شخصی ما را توضیح می‌دهد .

مقامات کرد سوریه: شماری از افراد مرتبط با داعش از یک اردوگاه فرار کرده‌اندعلی رغم فشارهای بین المللی حملات ترکیه به شمال سوریه ادامه دارد و مقامات کرد سوریه می گویند تعدادی از زنان مرتبط با داعش و فرزندانشان از یک اردوگاه در شمال شرق سوریه فرار کرده‌اند. به گزارش آسوشیتدپ بعد از سقوط «راس العین» هم اکنون «تل ابیض» هم در حال سقوط است. نیروهای ارتش ملی سوریه درحال ورود به این شهر هستند. نظام رزمی گروه تروریستی پ‌ک‌ک کاملا متلاشی شده است. این درحالی است که نیروی زمینی ترکیه هنوز کاملا وارد میدان نشده. تروریست ها ی داعش فرار نکردند... تروریست ها ی ی پ اجازه داد گ تروریست ها ی داعش و ی.پ.گ شریکی هستند...

قطارهای حومه‌ای برای افزایش ظرفیت بازگشت زائران در ایام اربعین به میدان می‌آیندمدیرعامل شرکت راه‌آهن از تمهیدات این شرکت برای ایام بازگشت زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: مقرر شد پس از بررسی‌ به صورت موقت از قطارهای حومه‌ای با هدف افزایش ظرفیت جابه‌جایی زائران در شبکه حمل‌ونقل ریلی برای ایام اوج سفرهای اربعین استفاده شود. اگه بر نگردن خیلی بهتره برای ایران زمین. خرافاتی کمتر، ایران کشوری بهتر. جمع کنین این هسن و هسین رو. آخوند این جفنگیات عربی رو برای خر کردن مردم رواج میده. نکبتها! 💩💩

نگرانی بیماران تالاسمی سیستان و بلوچستان از گرانی‌ و کمبود دارو/ ایرانشهر دارای بالاترین نرخ تالاسمی در کشور است/ وعده مسئولان؛ افزایش تخت‌های بیمارستانی و ساخت همراه سرا تا 6 ماه دیگرمشکلات سیستان و بلوچستان یکی دوتا نیست. این استان علاوه بر آنکه از مشکل فقر و بیکاری، رواج کودک همسری، بحران کم آبی و خرابی‌های بادهای 120 روزه رنج می‌برد بالاترین نرخ آمار بیماران تالاسمی در کشور را نیز داراست...

احمدرضا عامری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره افزایش نرخ قابل توجه قیمت بلیت اتوبوس تا سقف یک میلیون تومان به نجف در خاک عراق، اظهار داشت: هر چند که پیش‌بینی می‌شد امسال زائران اربعین حسینی نسبت به سال گذشته افزایش یابد اما میزان افزایش زائران فراتر از پیش‌بینی‌ها بود به همین دلیل تقاضا بسیار بیش از عرضه بود.

وی ادامه داد: موضوع مورد بررسی قرار می‌گیرد اما این افزایش قیمت‌ها از سوی رانندگان و خودروهای ایرانی اعمال نشده است و متاسفانه برخی از عراقی‌ها از شرایط ایجاد شده و افزایش تقاضا برای اتوبوس سوء استفاده کرده‌اند.

رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافری کشور تاکید کرد: البته بخشی از این افزایش قیمت‌ها به اختلاف نرخ دینار و ریال برمی‌گردد.

عامری با بیان اینکه خدمات کمتر نشده بلکه جمعیت زائران حسینی نسبت سال گذشته افزایش یافته است، گفت:‌ اگر سازمان راهداری درخواست اعزام اتوبوس به خاک عراق برای افزایش عرضه بلیت را داشته باشد سریعا نسبت به اعزام اتوبوس اقدام خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: البته اعزام اتوبوس تابع مقررات ویژه‌ای از جمله شرط سن ناوگان و انجام فرایند کاپوتاژ است. اعزام اتوبوس به خاک عراق نیاز به مجوزهای خاص دارد و باید آیین نامه‌های مربوط به آن رعایت شود.

رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافری کشور ادامه داد: البته ناوگان ایرانی برای جابه‌جایی زائران تا نجف در اختیار مردم قرار دارد و این امکان برای زائران وجود داشت که با ناوگان کشورمان از خاک کشور تا نجف جابه‌جا شوند. ‌