سوء استفاده جنسی و تضاد منافع؛ اتهامات فمینیست‌ها علیه وزیر کشور فرانسه

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دارمنن پذیرفته که با سوفی پترسون اسپاتز رابطه جنسی با رضایت داشته اما شاکی می‌گوید که این سیاستمدار، مرتبا او را مورد آزار جنسی قرار می‌داده است.

او همچنین دارمنن را به «سوء استفاده» از جایگاه خود متهم کرده است. وکلای ژرالد دارمنن با تأکید بر این که موکلشان در آن زمان صلاحیت و جایگاه قانونی برای کمک حقوقی به شاکی را نداشته، به نوبه خود از خانم پترسون اسپاتز به دلیل «افترا» شکایت کرده‌اند.

اکنون آنائیس للو به نمایندگی از فمینیست‌های معترض می‌گوید اگر بنا باشد پرونده تحقیقی علیه دارمنن گشوده شود، او خود در جایگاه وزیر کشور مسئول رسیدگی به آن خواهد بود، تناقضی که به گفته او مصداق «تضاد منافع» است.از ابتدای انتصاب ژرالد دارمنن به عنوان وزیر کشور که همزمان با انتصاب ژان کاستکس به عنوان نخست وزیر و معرفی کابینه جدید فرانسه در ۶ ژوئن انجام شد، گروه‌های زیادی از طرفداران حقوق زنان علیه این انتصاب در پاریس و شهرهای دیگر فرانسه تظاهرات کردند.

دولت فرانسه و شخص رئیس جمهوری امانوئل ماکرون، با اعلام این که دارمنن هنوز هیچ مورد محکومیتی در دادگاه ندارد، تا کنون از او دفاع کرده‌اند. اما اصرار طرفداران حقوق زنان و ادامه راهپیمایی‌ها علیه انتصاب وزیر کشور و نیز وزیر دادگستری، دولت فرانسه را به شدت تحت فشار قرار داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

میلاد روشن‌زاده؛ قهرمانی که با چاقو و قمه اوباش تهدید و ضرب و شتم می‌شود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بذرپاش؛ جوان متهم به فسادی که حالا باید با فساد بجنگند کیست؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اسدالله اسدی؛ محاکمه در اروپا با اتهامی که در جمهوری اسلامی حکم اعدام دارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تشدید نظارت بر اصناف/ تعطیلی ۹۷۰۰ واحد صنفی که پروتکل های کرونایی را رعایت نکردندمعاون فنی مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت با اشاره به افزایش نظارت بر اصناف برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با کرونا، از پلمب ۹۷۰۰ واحد صنفی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: اطمینان داریم که انتخابات آمریکا بدون دخالت چین، روسیه و ایران برگزار خواهد شد♦️ مایک پمپئو: اطمینان داریم که انتخابات آمریکا بدون دخالت چین، روسیه و ایران برگزار خواهد شد ▪️ آقای پمپئو گفت که دولت فعلی این اجازه را نخواهد داد و افزود: «ما یک انتخابات امن، آزاد و عادلانه را برگزار خواهیم کرد.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نجات معجزه‌آسای دو کودکی که از پنجره طبقه سوم بیرون پریدنددو پسربچه‌ای که خانه‌شان آتش گرفته بود خودشان را به لب پنجره رساندند و در حالیکه دود سیاه پیرامون آنها را احاطه کرده بود خودشان را از پنجره طبقه سوم به بیرون پرتاب کردند. این دو کودک به دلیل استنشاق دود به بیمارستان منتقل شدند اما در جریان پایین پریدن توسط همسایه‌ها نجات یافته و آسیبی ندیدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »