سه‌شنبه هفته آینده رأی اصراری پرونده محمدعلی نجفی صادر می‌شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

از سوی هیأت عمومی دیوان عالی کشور؛ سه‌شنبه هفته آینده رأی اصراری پرونده محمدعلی نجفی صادر می‌شود

به گزارش ایلنا ، دیوان عالی کشور اعلام کرد: تصمیم گیری درباره عمد یا غیر عمد بودن قتل میترا استاد به دست محمد علی نجفی سه شنبه هفته آینده بیست و پنجم شهریور ماه برگزار خواهد شد و هیأت عمومی دیوان عالی کشور در این باره رای صادر خواهد کرد.

طبق گفته وکیل محمد علی نجفی، هیات عمومی دیوان عالی کشور در این رسیدگی یا رأی شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران در مورد محکومیت نجفی به قتل عمدی را تایید خواهد کرد که برای اجرا به اجرای احکام ارسال می شود و یا اینکه رأی را نقض کرده و نظر شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور و شبه عمدی بودن قتل را تایید خواهد کرد که پرونده به شعبه هم عرض دادگاه کیفری یک استان تهران مجددا ارجاع خواهد شد و آن شعبه با توجه به استدلال دیوان عالی مبنی بر شبه عمدی بودن، رأی لازم را صادر خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هفته هنر و فرهنگ؛ مرگ‌ها، خانه رو به ویرانی، هنرمندان تشنه کار - BBC News فارسیعزاداری های محرم با تصویرهایی از مراسم گاه منظم و گاه به هم تنیده و بی نظم، باری تمام شد. هفته ای که سینماها فیلم پخش می کردند و بخشی از نمایشخانه‌های تهران و چند شهر بزرگ، آب و جارو کرده بودند، با زحمت بسیار و بی آن که هزینه های کار را تامین کنند. وزیر ارشاد به دیدار نقاش با سابقه ایران درودی رفت اما پیشکوتان هنرمند زیر فشار سخت معیشت و خانه هنرمندان، یادگاری از دوران اصلاحات رو به تعطیل می رود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ناسا موتور پیشران فضاپیمای آینده به مقصد کره ماه را آزمایش کرد🔺ناسا موتور پیشران فضاپیمای آینده به مقصد کره ماه را آزمایش کرد ⚡️ناسا و موسسه هوا فضای نورتروپ گرومن دست به یک آزمایش کامل موتور راکت موسوم به «پیشران حمایت پرواز» زدند. این راکت نیروی نخستین ماموریت پرواز «آرتمیس» به سوی کره ماه را تامین خواهد کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کاریکاتور هفته | DW | 07.09.2020
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بریتانیا: واکسن کرونا احتمالا اوایل سال آینده در دسترس است«آن‌ها همین الان شروع به ساختن دوزهای واکسن کرده‌اند قبل از اینکه حتی واکسن تایید شود... اینطور به محض اینکه واکسن تایید شد ما آماده بهره‌برداری خواهیم بود.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حجم مبادلات اقتصادی آینده میان اسرائیل و امارات متحده عربی حدود چهار میلیارد دلار در سال برآورد می‌شود♦️حجم مبادلات اقتصادی آینده میان اسرائیل و امارات متحده عربی حدود چهار میلیارد دلار در سال برآورد می‌شود ⚡️بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد حجم مبادلات اقتصادی آینده میان اسرائیل و امارات متحده عربی بالغ بر چهار میلیارد دلار در سال خواهد بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ستاد انتخابات کشور: دور دوم انتخابات مجلس جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimدور دوم انتخابات_مجلس جمعه هفته جاری ۲۱ شهریورماه برگزار خواهد شد سخنگوی و دبیر ستاد انتخابات کشور: انتخابات روز جمعه در استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، ایلام، البرز، زنجان، خوزستان، کردستان، کرمانشاه و گلستان برگزار خواهد شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »