اسد, حملات توپخانه‌ای, درعا, رژیم اسد, روستای جلین, سوریه, مخالفان سوری

اسد, حملات توپخانه‌ای

سه کودک در حملات توپخانه‌ای رژیم اسد در درعا جان باختند

سه کودک در حملات توپخانه‌ای رژیم #اسد در درعا جان باختند

19/03/2020 03:01:00 ب.ظ

سه کودک در حملات توپخانه‌ای رژیم اسد در درعا جان باختند

بر اثر حملات توپخانه‌ای رژیم اسد در استان درعا 6 غیرنظامی از جمله 3 کودک جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی

19.03.2020درعا/آنکارا/ خبرگزاری آناتولیبر اساس گزارش منابع محلی در سوریه٬ در حملات توپخانه‌ای نیروهای رژیم اسد به روستای جلین واقع در غرب استان درعا 6 غیرنظامی از جمله 3 کودک کشته شدند.این حملات در حالی صورت می‌گیرد که نیروهای رژیم اسد قصد نفوذ به این روستا را داشته اند که با مقاومت نیروهای مخالف این رژیم مواجه شده اند.

ورزشکار کره‌ای از اینکه فروغی را «تروریست» نامید عذرخواهی کرد نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی

در این درگیری 8 عضو نیروهای رژیم اسد و 2 نفر از مخالفان کشته و یک تن از آنها نیز مجروح شده اند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

سخنگوی پنتاگون: در حال ارزیابی نحوه پاسخگویی به حملات اخیر به نیروهای ائتلاف در عراق هستیم🔺سخنگوی پنتاگون: در حال ارزیابی نحوه پاسخگویی به حملات اخیر به نیروهای ائتلاف در عراق هستیم ⚡️سخنگوی وزارت دفاع آمریکا با بیان این که پنتاگون در حال ارزیابی نحوه پاسخگویی احتمالی به حملات اخیر است تاکید کرد ما حق دفاع از خود را همچنان محفوظ می‌داریم. شبه نظامیان شیعه مزدور وسپاه تروریستی قدس را درعراق ریشه کن کنید برای همیشه درست ترجمه کن . گفت حق دفاع در هر جای دنیا ( حتی خاک ایران ) رو برای خودمون داریم تنها پاسخ موثر کشتن رهبر تروریست هاست

آمریکا در پی آزادی شهروندان خود در ایران در خلال شیوع کرونادولت آمریکا روز سه شنبه تحریم های تازه ای را از جمله بر پنج دانشمند علوم و فناوری هسته ای ایران اعمال کرده و همزمان خواستار آزادی شهروندان خود از زندان های این کشور شده است. حقوق زندانیان پدیده ای فرا مرزیست زندانیان تمام ملیتها در زندانهای ایران در معرض خطر ابتلا به کرونا هستند به_قوانین_حقوق_بشر_باید_با_چشمان_فرا_ملی_نظر_کرد در پی باج‌گیری. اونو شرمنده ولی دستمال توالت اگه خواستین در خدمتیم

کرونا در جهان؛ ۱۰۰ هزار پلیس در خیابان‌های فرانسه برای کنترل رفت و آمدکشورهای مختلف در سراسر جهان به به اجرا گذاشتن تدابیری بی سابقه تلاش می کنند مانع شیوع بیشتر ویروس کرونا شوند، تعطیلی مدارس، مراکز تجاری و تفریحی و ممنوعیت اجتماعات از جمله این تدابیر است.

پناه‌جویان و کرونا؛ سرگردان در مرزها؛ مبتلا در کمپ‌ها

کرونا در جهان؛ فراتر رفتن آمار جان‌باختگان اروپا از آسیا، اولین مرگ در روسیهبا شدت گرفتن شیوع کرونا در کشورهای اروپایی، تعداد کشته‌شدگان ناشی از ابتلا به بیماری کووید۱۹ در کشورهای اروپایی، بیش‌تر از تعداد قربانیان در کشورهای آسیایی شد.

تظاهرات حامیان بولسونارو در سایه ترس از شیوع ویروس‌کرونا در برزیلهزاران نفردر برزیل با نادیده گرفتن دستورهای دولتی مبنی بر عدم حضور در تجمعات در پی شیوع ویروس کرونا در گردهمایی حمایت از ژئیر بولسونارو، رئیس جمهوری کشور شرکت کردند.