سه کودک در حمله رژیم اسد به ادلب کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ادلب/خبرگزاری آناتولی بر اثر حملات هوایی رژیم اسد و روسیه به مناطق مسکونی واقع در منطقه کاهش تنش در ادلب سوریه 3 کودک کشته شدند.

«جنگنده‌های رژیم اسد و روسیه امروز خان شیخون و روستاهای معارشورین و تملأ و همچنین شهرستان‌های کفرزیتا و لاتامینه در استان حما را هدف قرار دادند».

ادلب و حومه آن که در کنترل مخالفان رژیم قرار دارد، در نشست 5-4 مه سال 2017 در آستانه، پایتخت قزاقستان جزو مناطق کاهش تنش اعلام شده، اما حملات رژیم اسد و روسیه به این منطقه ادامه دارد. حملات رژیم اسد و حامیان وی به‌رغم توافق سوچی که در 17 سپتامبر 2018 میان ترکیه و روسیه به امضا رسید، همچنان ادامه دارد. بر اثر این حملات تاکنون بیش از 553 هزار نفر جان خود را از دست دادند.

مخالفان مسلح رژیم اسد نیز در تاریخ 10 سپتامبر 2018 طبق توافق‌نامه سوچی روند تحویل سلاح‌های سنگین خود در مناطق خلع سلاح را به پایان رساندند. منابع دفاع مدنی سوریه در آخرین گزارش خود اعلام کرده که از 26 آوریل تا 12 ژوئیه سال جاری 606 غیرنظامی، از جمله 111 زن و 157 کودک در حملات رژیم اسد و حامیانش کشته شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سه نقض عجیب و بی‌سابقه حقوق شهروندان ایران در ماه‌های اخیرقانون اساسی درنظام ولایت فقیه جز ملعبه ای در دست حاکمین جهت سرکوب مخالفین نبوده و نخواهدبود.بیس حکومت ولایی حاکم برایران فراقانونی بودن آن می باشد چرا که قانون ساخته وپرداخته ذهن نادان بشری است وتن دادن به آن یعنی پذیرش خردجمعی حاکم برجهان انسانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت چند مدیر در سه استان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

میزان سالمندآزاری در ایران از بالاترین‌ها در جهان است؛ یکی از سه خشونت خانگی رایج در جامعه♦️ میزان سالمندآزاری در ایران از بالاترین‌ها در جهان است؛ یکی از سه خشونت_خانگی رایج در جامعه ⚡️یک پژوهش می‌گوید که شایعترین نوع سالمندآزاری به ترتیب سالمندآزاری عاطفی، سالمندآزاری روانی، غفلت از سالمندان، سالمندآزاری مالی و سالمندآزاری جسمی است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بلاتکلیفی سه فعال کارگری بازداشت شده در روز دادگاه هفت‌تپه؛ فقط رفته بودند دوستانشان را از دور ببینند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تلفات طالبان در غزنی و ارزگان افغانستاندر نتیجه حملات هوایی و زمینی نیروهای امنیتی افغان در ولایت غزنی هشت جنگجوی گروه طالبان کشته شدند و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وقوع انفجار در انبار مهمات پایگاه «الصقر»انفجار انبار مهمات پایگاه نظامی «الصقر» وابسته به حشد الشعبی در منطقه«الدوره» در جنوب بغداد بر اثر اصابت خمپاره‌ به مناطق مختلف این شهر چندین کشته و زخمی برجای گذاشت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »