سه نیروی امنیتی ایران در درگیری با افراد مسلح در سیستان‌وبلوچستان کشته شدند

11/10/1400 10:23 ب.ظ

در درگیری بین نیروهای امنیتی ایران در استان سیستان و بلوچستان با عناصر مسلح، 3 نیروی امنیتی کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

در درگیری بین نیروهای امنیتی ایران در استان سیستان و بلوچستان با عناصر مسلح، 3 نیروی امنیتی کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی 01.01.

2022 تهران/ خبرگزاری آناتولی روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در درگیری میان نیروهای این قرارگاه با اشرار مسلح در منطقه عمومی کورین استان سیستان و بلوچستان، 3 نفر از نیروهای سپاه پاسداران و بسیج کشته شدند.

در اطلاعیه فوق همچنین گفته شده در این درگیری «غلام شه‌بخش» همراه با 5 فرد مسلح دیگر کشته شدند. اما درباره هویت «غلام شه‌بخش» توضیح بیشتری داده نشده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

شهادت مامور نیروی انتظامی زنجان در درگیری با قاچاقچیان«عرفان بیات» از ماموران انتظامی زنجان بامداد امروز (۱۱ دی‌ماه) در درگیری با قاچاقچیان در ماهنشان به شهادت رسید حاجی لاکن درگیری با دانشمندان جاسوس و اشرار قاچاق بود حفاظت از کارتل سپاه کار سختیه نباید بذارند دست زیاد بشه

صالحی: نیروی قدس سپاه در جنگ داخلی لیبی با کمک هلال احمر امکانات ایجاد می‌کردعلی اکبر صالحی، رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران، گفته است در جریان سفرش به لیبی در سال ۹۰، دیده است که نیروی قدس سپاه در جریان درگیری‌های داخلی لیبی به «انقلابیونی» که زخمی... تـــــــــــــــــوپ تــــــــــــــانک فشفشه ملت خـــــاموش کــــــــــــــــــوسکشه نـــــــــــــه شیخ خوبه نــــــــــــــه ملا بریـــــــــــــــن به ایت اللــــــــــــــــه ملای خــــــــوب ملای مردس دستها توکون غیرتها بیرون حکومت واژگـــــــــــــون ایرانی خفته یتکون هرجا شرارتی هست، این بچه شیعیان مسلمان حضور دارند

تنش مسکو با غرب؛ یک سرباز اوکراین در درگیری با جدایی‌طلبان تحت حمایت روسیه کشته شدکی‌یف‌، از سال ۲۰۱۴ علیه جدایی‌طلبانی که از حمایت روسیه برخوردارند و بخش‌هایی از قلمرو شرق اوکراین در دنباس را در کنترل خود دارند در حال جنگ است.

درگیری سنگین سپاه با مخالفان در زاهدان؛ ۳ عضو سپاه کشته شدند

جو امنیتی و تیراندازی به سوی معترضان در گالیکش

درگیری خشن پلیس و پناهجویان در کاله فرانسه ده‌ها زخمی برجای گذاشتاگرچه ماموران پلیس و ژاندارمری تقریبا همه روزه به زاغه‌های پرشمار پناهجویان در کاله یوروش می‌برند اما رویارویی خشن میان دو طرف امری کم‌سابقه است. حقوق بشر از نوع فرانسوی .... ودیگرهیچ

در درگیری بین نیروهای امنیتی ایران در استان سیستان و بلوچستان با عناصر مسلح، 3 نیروی امنیتی کشته شدند.

01.01.2022

تهران/ خبرگزاری آناتولی

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در درگیری میان نیروهای این قرارگاه با اشرار مسلح در منطقه عمومی کورین استان سیستان و بلوچستان، 3 نفر از نیروهای سپاه پاسداران و بسیج کشته شدند.

در اطلاعیه فوق همچنین گفته شده در این درگیری «غلام شه‌بخش» همراه با 5 فرد مسلح دیگر کشته شدند. اما درباره هویت «غلام شه‌بخش» توضیح بیشتری داده نشده است.

در این اطلاعیه تصریح شده پنج نفر دیگر از این افراد مسلح زخمی و مخفیگاه و مقر آنها بطور کامل منهدم شده است.