سه راه وزیر بهداشت آلمان برای شهروندان: تزریق واکسن، بهبودی از کرونا یا مرگ

01/09/1400 05:09 ب.ظ

سه راه وزیر بهداشت آلمان برای شهروندان: تزریق واکسن، بهبودی از کرونا یا مرگ جزئیات بیشتر🔽

ینس اشپان، وزیر بهداشت آلمان روز دوشنبه همزمان با افزایش شناسایی موارد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور خطاب به شهروندان هشدار داد که تا پایان زمستان یا واکسینه می‌شوند یا از «کووید ۱۹» بهبود پیدا می‌کنند و یا می‌میرند.

وی افزود که سرنوشت کم و بیش همه آلمانی‌ها به دلیل شیوع نوع «بسیار بسیار واگیردار» ویروس کرونا معروف به دلتا یکی از این سه حالت خواهد بود. ینش اشپان همچنین گفت که تزریق واکسن بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» جنبه «اضطراری» پیدا کرده است.

مناطق شرقی و جنوبی آلمان طی هفته‌های گذشته شاهد افزایش چشمگیر موارد ابتلا به ویروس کرونا بودند. کارشناسان بر این باور هستند که رقم پائین جمعیت واکسینه‌شده در مقایسه با دیگر کشورهای اروپای غربی دلیل اصلی موج جدید شیوع کرونا در آلمان است. headtopics.com

آلمان با ۶۸ درصد جمعیت واکسینه‌شده در برابر بیماری «کووید ۱۹» یکی از پائین‌ترین آمارها را در زمینه واکسیناسیون در اروپای غربی دارد. همه‌گیری کرونا در آلمان تاکنون جان بیش از ۹۹ هزار نفر را گرفته است.آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان روز دوشنبه گفت که محدودیت‌های کنونی در این کشور دیگر برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری «کووید ۱۹» کافی نیست.

با این حال صدراعظم آلمان روز دوشنبه گفت که وضعیت در حوزه بهداشت و درمان کشورش «از هر آنچه تاکنون تجربه کرده‌ایم بدتر خواهد شد.»

ادامه مطلب:
euronews_pe »

وزیر خارجه بحرین: لبنان نشان دهد که حزب‌الله می‌تواند تغییر رفتار دهدالزیانی که در نشست امنیتی «دیالوگ منامه» در بحرین سخن می‌گفت، افزود: «ما می‌توانیم در آینده کمک هایمان را گسترش دهیم و راه‌ حل پیدا کنیم، اما زمانی که معلوم شود حزب‌الله می‌تواند رفتارش را تغییر دهد.» آخه کی برای این نوچه های بدبخت بحرینی تره خورد میکنه . مگه شماها تحویلش بگیرید بیچاره های گاو شیرده خاک علم توی سر شما که آویزون تخمهای حرام زاده تر از خودتون شدید.

تاکید وزیر امور خارجه بر برقراری مجدد پروازها میان دو کشور ایران و آذربایجانوزیر امور خارجه کشورمان،در دیدار با معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان بر لزوم تسهیل مراودات اتباع طرفین و برقراری مجدد پروازها میان دو کشور تاکید کرد.

سخنگوی دولت از تزریق حدود صد میلیون دُز واکسن در سه ماه خبر دادسخنگوی دولت: تزریق حدود ۱۰۰ میلیون دُز واکسن در سه ماه با کار جهادی و مجاهدت ⁧ دولت مردم محقق شد

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تاکنون 119 میلیون و 272 هزار و 284 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی

کاهش ۱۵ درصدی قیمت بلیت هواپیما از امروزکاهش ۱۵ درصدی قیمت بلیت هواپیما از امروز وزیر راه و شهرسازی از کاهش ۱۵ درصدی قیمت بلیت هواپیما از امروز خبر داد. دروغ محض