سه تروریست پ.ک.ک هنگام فرار به یونان دستگیر شدند

27/02/2021 05:38:00 ب.ظ

سه تروریست پ.ک.ک هنگام فرار به #یونان دستگیر شدند

یونان, پ.ک.ک

سه تروریست پ.ک.ک هنگام فرار به یونان دستگیر شدند

سه تروریست پ.ک.ک که قصد فرار از ترکیه به یونان داشتند، توسط مرزبانان در منطقه مرزی دستگیر شدند. - خبرگزاری آناتولی

27.02.2021آنکارا/ خبرگزاری آناتولیوزارت دفاع ملی ترکیه امروز شنبه‌ طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: 3 تروریست پ.ک.ک که قصد فرار به یونان داشتند، توسط مرزبانان کشورمان در منطقه مرزی استان ادیرنه دستگیر شدند.در اطلاعیه فوق آمده است: سه نفر که قصد داشتند از طریق راه‌های غیرقانونی از ترکیه وارد یونان شوند، توسط یگان‌های مرزی کشور شناسایی و دستگیر شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

پس از سه سال حبس؛ اعزام به مرخصی سه فعال محیط زیستی زندانیهمه_زندانيان_سياسي_آزاد_بايد_گردند

سه حمله موشکی در سه روز به مواضع آمریکا در عراق | DW | 04.05.2021به موازات برگزاری گفت‌وگوهای ناظر بر احیای برجام، حملات موشکی به مواضع آمریکایی‌های مستقر در عراق تشدید شده است. حمله موشکی به پایگاه هوایی عین_الاسد سومین حمله موشکی به مواضع آمریکا در عراق طی سه روز گذشته بوده است. القاء نکنید! حملات موشکی گروههای عراقی ربطی به جمهوری اسلامی ایران ندارد خاک بر سر بایدن بیشعور 😡😡😡😡

سه خواهر روس که متهم به قتل پدر متجاوز خود بودند، به عنوان قربانی شناخته شدندسه خواهر روس که سال ۲۰۱۸ پدر خود را به قتل رساندند، از سوی دادستانی به صورت رسمی به عنوان «قربانی» شناخته شدند. 🤷‍♂️🤷‍♂️ حالا تو ایران بود مقصر شناخته می‌شدند. یارو تو گلستان دوتا بچه ۷و۸ ساله رو دزدیده برده برای کثافت کاری اونوقت خیلی راحت اتهام تجاوز و از روی پرونده بر میدارن میگن آدم ربایی سه خواهر ارمنی تبار شهروندان روسیه!

سارکوزی به جرم تلاش برای رشوه‌دهی به سه سال زندان محکوم شد | DW | 01.03.2021رئیس جمهور پیشین فرانسه به خاطر فساد به سه سال حبس، شامل دو سال حبس تعلیقی، محکوم شده است. او اتهامات را دروغین خوانده و اکنون ده روز فرصت دارد تا به حکم دادگاه اعتراض کند. اگه ایران بود بخاطراین‌فساد‌پاداشش‌حضور‌درمجمع‌بود این همون رییس جمهوریه که فرانسه رو از بحران اقتصادی جهانی و یورو و بیداری اسلامی که شکل گرفته بود خارج کرد ، با یک مانکن ایتالیایی ازدواج کرد و به خاطر همین کار کلی محبوبیت در میان مردم از دست داد چون با یک مانکن و خواننده ازدواج کرده بود ، قانون اونا قانونه و فرق نداره کی هستی

سه تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ در شمال سوریه از پای درآمدند وزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد 3 عضو گروه تروریست ی پ.ک.ک /ی.پ.گ در منطقه عملیاتی شاخه زیتون از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی

سه تروریست پ.استان وایر - «سپیده کاشانی»، «سام رجبی» و «امیرحسین خالقی»، سه فعال محیط زیستی به مرخصی فرستاده شدند.در حال حاضر ۲۵۰۰ سرباز آمریکایی در عراق مستقر هستند ارتش عراق خبر از حمله مجدد موشکی به مواضع آمریکا در عراق داده است.تفهیم اتهام قتل عمد برنامه ریزی شده به این سه خواهر در حالی صورت گرفت که آنان مدعی بودند پدرشان از آنها سوء استفاده جنسی کرده است.

ک.ک که قصد فرار از ترکیه به یونان داشتند، توسط مرزبانان در منطقه مرزی دستگیر شدند. هر سه این افراد بهمن ۱۳۹۸ پس از دوسال بازداشت موقت از سوی دادگاه انقلاب به شش سال حبس محکوم شده بودند. 27. یک هیات آمریکایی در حال حاضر از عراق دیدن می‌کند.02. این سه فعال محیط زیستی به همراه «هومن جوکار»، «طاهر قدیریان»، «نیلوفر بیانی»، «مراد طاهباز»، «عبدالرضا کوهپایه» و «کاووس سیدامامی» در زمستان ۱۳۹۶ توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شدند.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی ترکیه امروز شنبه‌ طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: 3 تروریست پ. این سه خواهر به هنگام قتل پدرشان ۱۷، ۱۸ و ۱۹ ساله بودند.

ک. این فعالان محیط زیستی در پرونده‌های مشترک به اتهاماتی چون «جاسوسی»، «ارتباط با دولت‌های متخاصم»، «اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت داخلی کشور» و «مشارکت در همکاری با رژیم غاصب اسرائیل» متهم شدده بودند.گفته می‌شود که هر دو موشک به مناطق غیرمسکونی اصابت کرده و تلفات جانی یا خسارتی در پی نداشته‌اند.ک که قصد فرار به یونان داشتند، توسط مرزبانان کشورمان در منطقه مرزی استان ادیرنه دستگیر شدند. در اطلاعیه فوق آمده است: سه نفر که قصد داشتند از طریق راه‌های غیرقانونی از ترکیه وارد یونان شوند، توسط یگان‌های مرزی کشور شناسایی و دستگیر شده‌اند. 📩 اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:. بر اساس این اطلاعیه این افراد که به فرماندهی ژاندارم در شهرستان مریچ استان ادیرنه منتقل شدند، عضو گروه تروریستی پ. حمله دیگری نیز روز دوشنبه سوم ماه مه به پایگاه شکاری بلد، واقع در شمال بغداد روی داده بود.ک. اگر چه هم اکنون سه خواهر روس به عنوان قربانی شناخته شده‌اند اما اتهام قتل برای آن‌ها همچنان پابرجاست.

ک بوده‌اند. . این در حالی است که آمریکا گروه‌های نظامی و شبه‌نظامیان تحت حمایت جمهوری اسلامی را مسئول این حملات می‌داند.