سه تروریست پ.ک.ک در شمال عراق کشته شد

29/04/1398 10:10 ق.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی Ankara خبرگزاری آناتولی سه عضو گروه تروریستی پ.ک.ک در ادامه عملیات «پنجه» ارتش ترکیه در منطقه متینای شمال عراق از پای درآمدند.

Ankara خبرگزاری آناتولی سه عضو گروه تروریستی پ.ک.ک در ادامه عملیات «پنجه» ارتش ترکیه در منطقه متینای شمال عراق از پای درآمدند.

ادامه مطلب:
aa_persian »
Loading news...
Failed to load news.

قاتلان دو زن اهل اسکاندیناوی در مراکش به اعدام محکوم شدنددادگاهی در شهر سلا در نزدیکی رباط پایتخت مراکش سه تن از طرفداران گروه موسوم به دولت اسلامی، داعش که دو زن کوهنورد اهل اسکاندیناوی را در مراکش کشته بودند، به اعدام محکوم کرد.

بی‌اعتنایی مردم قم به یک خواسته خامنه‌ای

روستائیان خشمگین سه هندی را به اتهام سرقت چند راس گاو به قتل رساندنددر هند گروهی از روستاییان، سه مرد که متهم به سرقت چند راس گاو بودند، مورد ضرب و جرح قرار دادند و آنها را کشتند. این رویداد در ایالت شرقی بیهار رخ داد.\r\n به گفته پلیس، سه مردی که کشته شدند، توسط گروهی

عفو بین‌الملل: ایران سه خبرنگار زندانی را فورا آزاد کند | DW | 19.07.2019عفو بین‌الملل خواستار آزادی 'بدون قید و شرط' ساناز الهیاری، امیرحسین محمد‌ی‌فر و امیر امیرقلی، خبرنگاران زندانی شد. این سازمان از اعتصاب غذای الهیاری و محمد‌ی‌فر و از نیاز مبرم آن‌ها به 'مراقبت‌های پزشکی' خبر داد.

بازار کرمان؛ توالی تاریخ در طولانی ترین راسته بازار ایرانراه رفتن در راسته بازاری نزدیک به سه کیلومتر، فرصتی است که که در کمتر جایی از دنیا برای مشاهده توالی بی وقفه تاریخ به دست می آید. بازار کرمان موزه زنده معماری است. این بازار و بافت اطرافش، با الحاق مجموعه های متعددی از دوره ساسانی تا پهلوی اول، در مدت حدود ۱۵۰۰ سال ساخته شده است.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| نیروی انتظامی: کشف حجاب در خودرو جرم محسوب می‌شود