سهمیه‌بندی ماکارونی همزمان با هجوم مردم برای خرید

13/02/1401 02:31:00 ب.ظ

گزارش‌های رسانه‌های داخل ایران نشان می‌دهد که افزایش قیمت ماکارونی باعث «سهمیه‌بندی ماکارونی» شده و برخی فروشگاه‌ها تنها بین دو تا شش بسته ماکارونی به هر مشتری می‌فروشند. اخبار_ایران گرانی

گزارش‌های رسانه‌های داخل ایران نشان می‌دهد که افزایش قیمت ماکارونی باعث «سهمیه‌بندی ماکارونی» شده و برخی فروشگاه‌ها تنها بین دو تا ... خواندن در ۱ دقیقه گزارش‌های رسانه‌های داخل ایران نشان می‌دهد که افزایش قیمت ماکارونی باعث «سهمیه‌بندی ماکارونی» شده و برخی فروشگاه‌ها تنها بین دو تا شش بسته ماکارونی به هر مشتری می‌فروشند.

وب‌سایت «خبرآنلاین» روز سه‌شنبه با انتشار این خبر به نقل از یک فروشنده نوشت: «بعد از عید فطر قرار است ماکارونی گران شود و مردم برای خرید هجوم آورده‌اند.»

سازمان حمایت مصرف‌کننده و تولیدکننده در ایران روز دوشنبه اعلام کرده بود که قیمت «ماکارونی رشته‌ای ساده» نیم‌ کیلویی ۱۷ هزار تومان است. بر اساس گزارش رسانه‌ها، ماکارونی نیم‌کیلویی قبلا ۶۳۰۰ تومان به فروش می‌رسید و قیمت‌گذاری جدید نشان‌دهنده افزایش «۱۵۰» درصدی است.

افزایش شدید قیمت مواد غذایی در ایران در حالی ادامه دارد که «ابراهیم رئيسی»، رئیس‌ جمهور ایران، پیش از این تورم را «خط قرمز دولت» نام برده و بارها دستور داده بود که قیمت‌ها کنترل شوند و فقر ریشه کن می‌شود. headtopics.com

در ادامه وعده‌های مقام‌های حکومت ایران، احمد خاتمی، عضو مجلس خبرگان و امام جمعه موقت تهران، نیز روز سه‌شنبه گفت که «قول می‌دهم گرانی‌ها این گونه نخواهد ماند.»

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

رای جالب یک قاضی در جوانرود/ الزام متهم به تهیه شیرخشک برای کودکان شیرخوارگاهرای جالب یک قاضی؛ تهیه شیرخشک برای کودکان شیرخوارگاه یکی از قضات شهرستان جوانرود به جای دوسال حبس برای یک متهم، او را ملزم به خرید شیرخشک برای یکی از شیرخوارگاه‌های تحت نظر بهزیستی کرد.

ادامه واکنش‌های اعتراضی به حضور پرویز پرستویی در آمریکاحضور پرویز پرستویی بازیگر شناخته‌شده ایرانی در آمریکا، همزمان با اکران فیلم «داستان‌های هزار و یک روز» با اعتراضات و واکنش‌های زیادی روبرو شده است.پرویز به سلیمانی افتخار میکنیم، به بودن در دنیایی که سلیمانی داشته افتخار میکنیم

مسافرکشی با باغچه سیار؛ ایده راننده هندی برای مقابله با موج گرمااتوریکشاها یا سه‌چرخه‌های مسافرکش زرد و سبز زیادی در خیابان‌های دهلی نو تردد می‌کنند ولی سواری ماهندرا کومار با همه فرق می‌کند چون که سه‌چرخه او دارای باغچه‌ایست که مسافرانش را در تابستان گرم هند قدری خنک می‌کند.

فرونشست در کمین 'تمام بافت تاریخی اصفهان' | DW | 02.05.2022مدیر بخش خطرپذیری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ایران با اشاره به خطر مبرم فرونشست بافت تاریخی اصفهان ۱۰ سال آینده را برای مقابله با خطرات جدی فرونشست زمین حیاتی دانست.

سازمان امنیت داخلی اسرائیل: ایران قصد داشت از طریق فیس‌بوک مامور اسرائیلی استخدام کندپروفایل ساخته شده از سوی نهادهای اطلاعاتی ایران با نام جعلی «سارا پوپی» با تصاویری از یک دختر جوان یهودی کانادایی‌تبار، برای مدتی تلاش کرد که شهروندان اسرائیلی را به خدمت بگیرد. گل واژه گویی های خنده دار کیییییررر تو کون آدمین 🍆

افزایش شدید قیمت موتورسیکلت در ایرانقیمت موتورسیکلت در ایران به‌شدت افزایش پیدا کرده و قیمت یک موتور طرح سی‌جی۱۲۵ به حدود چهل میلیون تومان رسیده است که تا چهار سال قبل می‌شد با آن یک پراید خرید. 🍆 دو تا پراید... چهار سال قبل پراید 21 میلیون بود.