سنگ نوردی زنان در اصفهان ممنوع شد

12/12/1399 04:29 ب.ظ

سنگ‌نوردی زنان در اصفهان ممنوع شد ایران

در پی اعتراض امام جمعه درچه اصفهان، هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی این شهر سنگ نوردی زنان در فضای باز را ممنوع کرد. - خبرگزاری آناتولی مهدی نصراصفهانی، رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان در نامه‌ای به باشگاه‌های این هیات نوشت: به علت حساسیت به وجود آمده در کوه سفید درچه، تا اطلاع ثانوی همه خانم‌های سنگ نورد به سالن‌های ورزشی مراجعه کنند.

گفتنی است، این تصمیم در پی اعتراض امام جمعه شهر درچه اصفهان صورت گرفته است. او در ویدیویی که به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر شده بود گفت: 10 تا دختر و 5 تا پسر با ماشین‌های سواری رفته‌اند صخره‌نوردی. حالا حساب کنید در ماشین سواری این‌همه آدم، چجوری می‌شود! خیلی کثافتکاری است! بعد هم صخره‌نوردی با کوهنوردی فرق می‌کند؛ با طناب می‌روند بالا و می‌آیند پایین!

وی همچنین گفته بود: اکثر این‌هایی که در فضای مجازی حرف می‌زنند، فاسد هستند! نباید آدم‌های نجس و کثیف اصفهان بیایند در فضای مجازی با هزار گناه کبیره، بگویند درچه‌ای‌ها فلان بودند. معلوم شده تشکیلات ورزشی اصفهان، از این کثافتکاری‌ها زیاد دارد؛ ما به مسئولان اخطار می‌دهیم! headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

جسد دو معدن‌کار در معدن زغال سنگ دامغان پس از 6 روز پیدا شدجسد دومین کارگر محبوس در «معدن زغال‌سنگ طزره» دامغان پس از شش روز جستجو از زیر آوار، بیرون کشیده شد. به گزارش خبرگزاری «ایلنا» روز جمعه 17 اردیبشهت، جسد

تمرین یخ نوردی یگان ویژه صابرین- عکس خبری تسنیم | Tasnimتمرین یخ نوردی یگان ویژه صابرین نیروی زمینی سپاه گزارش تصویری: ده نفر؟🙄🙄 kargadan ان‌شاالله شهادت قسمت همشون باشه در سال ۱۴۰۰ mhrezaa2c چ جذاب

رئيس مجلس پاکستان: ارتباط سنگ بنای همکاری‌های منطقه‌ای استرئیس مجلس ملی پاکستان در چهارمین مجمع روسای مجالس آسیایی به میزبانی ترکیه ارتباط را سنگ بنای همکاری‌های منطقه‌ای دانست. - خبرگزاری آناتولی

سنگ و آتش؛ پاسخ معترضان ایرلند شمالی به پروتکل برکسیتمعترضان مخالف پروتکل پسابرکسیتی هستند و می‌گویند که این پروتکل شامل بازرسی کالاهایی است که از سرزمین اصلی بریتانیا وارد این استان می‌شود و بنابراین هویت بریتانیایی آنها را زیر سؤال برده است.

ریزش سنگ در محور هراز یک فوتی و 4 مصدوم داشت- اخبار مازندران - اخبار استانها تسنیم | Tasnimیک فوتی بر اثر ریزش سنگ در محور هراز رئیس جمعیت هلال احمر آمل: با ریزش سنگ بر روی خودرو پژو در محور هراز خانم ۳۱ ساله‌ای بلافاصله فوت و چهار نفر دیگر نیز به شدت مصدوم شدند (تصویر آرشیوی)

در پی اعتراض امام جمعه درچه اصفهان، هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی این شهر سنگ نوردی زنان در فضای باز را ممنوع کرد.تهران/ خبرگزاری آناتولی

مهدی نصراصفهانی، رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان در نامه‌ای به باشگاه‌های این هیات نوشت: به علت حساسیت به وجود آمده در کوه سفید درچه، تا اطلاع ثانوی همه خانم‌های سنگ نورد به سالن‌های ورزشی مراجعه کنند.

گفتنی است، این تصمیم در پی اعتراض امام جمعه شهر درچه اصفهان صورت گرفته است.

او در ویدیویی که به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر شده بود گفت: 10 تا دختر و 5 تا پسر با ماشین‌های سواری رفته‌اند صخره‌نوردی. حالا حساب کنید در ماشین سواری این‌همه آدم، چجوری می‌شود! خیلی کثافتکاری است! بعد هم صخره‌نوردی با کوهنوردی فرق می‌کند؛ با طناب می‌روند بالا و می‌آیند پایین!

وی همچنین گفته بود: اکثر این‌هایی که در فضای مجازی حرف می‌زنند، فاسد هستند! نباید آدم‌های نجس و کثیف اصفهان بیایند در فضای مجازی با هزار گناه کبیره، بگویند درچه‌ای‌ها فلان بودند. معلوم شده تشکیلات ورزشی اصفهان، از این کثافتکاری‌ها زیاد دارد؛ ما به مسئولان اخطار می‌دهیم!

چندی پیش نیز گروهی برای تمرین در محل کوه سفید درچه حاضر شده و به تمرین مشغول بودند. پس از چندی، گروهی ناشناس از آنان درخواست کرده که محل را ترک کنند و این موضوع باعث درگیری و تنش بین آنان شد.