سنگال با پیروزی بر مصر قهرمان جام ملت‌های آفریقا شد

18/11/1400 10:55 ق.ظ

تیم ملی سنگال با پیروزی در برابر مصر در ضربات پنالتی قهرمان جام ملت‌های آفریقا شد.

تیم ملی سنگال با پیروزی در برابر مصر در ضربات پنالتی برای نخستین با قهرمان جام ملت‌های آفریقا شد.در فینال این رقابت‌ها که یکشنبه شب در یائونده، پایتخت کامرون برگزار شد، دو تیم در وقت‌های عادی و اضافه موفق نشدند دروازه‌های یکدیگر را باز کنند و کار به ضربات پنالتی کشید. سادیو مانه با به ثمر رسدن آخرین گل، پیروزی ۴ بر ۲ «شیرهای» سنگالی را بر یاران محمد صلاح و شاگردان کارلوس کی‌روش به سرانجام رساند.

در فینال این رقابت‌ها که یکشنبه شب در یائونده، پایتخت کامرون برگزار شد، دو تیم در وقت‌های عادی و اضافه موفق نشدند دروازه‌های یکدیگر را باز کنند و کار به ضربات پنالتی کشید. سادیو مانه با به ثمر رسدن آخرین گل، پیروزی ۴ بر ۲ «شیرهای» سنگالی را بر یاران محمد صلاح و شاگردان کارلوس کی‌روش به سرانجام رساند.

۸ کشته در کامرون بر اثر ازدحام جمعیت مقابل ورزشگاه جام ملت‌های آفریقا صدها هزار نفر از شهروندان داکار، پایتخت و حومه پس از این قهرمانی به خیابان‌ها ریختند. ماکی سال، رئیس جمهوری سنگال هم قهرمانی تیم ملی کشورش در این تورنمت را یک پیروزی برای سنگال توصیف کرد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

دولت مکرون با هدف مقابله با اسلام‌گرایی افراطی، «مجمع اسلام فرانسه» را بنیان گذاشتدولت امانوئل مکرون در فرانسه روز شنبه نهاد جدیدی را با نام «مجمع اسلام فرانسه» با هدف منطبق کردن مسلمان این کشور با فرهنگ و جامعه فرانسه و رهایی از افراط‌ گرایی اسلامی معرفی کرد. عالیه ما باید وقتی به کشوردیگه میرویم وساکن میشیم بایدبه ملت وقانون ان کشوراحترام بزاریم...وحد وحدودخودمان رابدانیم.آیایک مسیحی یا یک یهودی میتوانددرکشورهای مسلمان نماینده مجلس یاکاندیدشهرداری بشه یاداخل خیابان آزادانه عبادت بکنه نه نمیزارند...اماکشورهای مسیحی میزارند. ریـــــــــــــــــــدم به هرچی دینه ادیان ابراهیمی خونخوار به ادمها پشکل مغز دین میده شرف ناموس غیرت هویتشونو میگیره مخشونوخالی میکنه توش میرینه سراننشون تو رفاه افسانه ای زندگی میکنن امتشون توگه غرق میشن به ویزه اسلام کثافتخونخوار متعفن که هزاروچهار صدساله با خون اشامی زندس اسلام ومنطق ؟؟؟؟خخخخخ کوس نگو

دولت بایدن برخی معافیت‌های تحریمی مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران را تمدید کرددولت جو بایدن اعلام کرد برخی از معافیت‌های تحریمی ایران را که در اواخر دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ لغو شده بود بازگردانده است تا «زمینه بازگشت متقابل به برجام فراهم شود». شرایط استخدام تو رادیو فردا

میزبانی پر تبعیض؛ پوتین با رئیسی چه کار کرد؟

طرح برخورد با تاکسیرانان فاقد کارت واکسن آغاز شد- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimآغاز طرح برخورد با تاکسیرانان فاقد کارت_واکسن سازمان تاکسیرانی شهر تهران: از فعالیت تاکسی‌هایی که نسبت به نصب تصویر کارت واکسن دیجیتال بر روی شیشه جلو اقدام نکرده‌اند ممانعت به عمل می‌آید بیشتر تاکسیران‌ها برای تزریق واکسن اقدام کرده‌اند

شیوه نامه‌های بهداشتی در اجتماعات بویژه در اماکن زیارتی با دقت رعایت شود/ ضرورت مقابله با اشرار و برهم زنندگان امنیت جامعهآیت الله رئیسی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا: شیوه نامه‌های بهداشتی در اجتماعات بویژه در اماکن زیارتی با دقت رعایت شود ضرورت مقابله با اشرار و برهم زنندگان امنیت جامعه حمایت میکنیم.

یک دختر ۱۸ ساله اهل پاوه با اتهامات سیاسی به زندان محکوم شد

تیم ملی سنگال با پیروزی در برابر مصر در ضربات پنالتی برای نخستین با قهرمان جام ملت‌های آفریقا شد.

در فینال این رقابت‌ها که یکشنبه شب در یائونده، پایتخت کامرون برگزار شد، دو تیم در وقت‌های عادی و اضافه موفق نشدند دروازه‌های یکدیگر را باز کنند و کار به ضربات پنالتی کشید. سادیو مانه با به ثمر رسدن آخرین گل، پیروزی ۴ بر ۲ «شیرهای» سنگالی را بر یاران محمد صلاح و شاگردان کارلوس کی‌روش به سرانجام رساند.

۸ کشته در کامرون بر اثر ازدحام جمعیت مقابل ورزشگاه جام ملت‌های آفریقا

صدها هزار نفر از شهروندان داکار، پایتخت و حومه پس از این قهرمانی به خیابان‌ها ریختند. ماکی سال، رئیس جمهوری سنگال هم قهرمانی تیم ملی کشورش در این تورنمت را یک پیروزی برای سنگال توصیف کرد.

در بسیاری از شهرهای فرانسه از جمله در پاریس و لیون هزاران شهروند سنگالی یکشنبه شب در خیابان‌های مرکزی جشن قهرمانی برگزار کردند.