سندیکای خدمات بهداشتی درمانی ترکیه روز جهانی کارگر را گرامی داشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نمایندگان سندیکای خدمات بهداشتی درمانی ترکیه به مناسبت روز جهانی کارگر در میدان تقسیم استانبول تاج گل گذاشتند. - خبرگزاری آناتولی

نمایندگان سندیکای خدمات بهداشتی درمانی ترکیه به مناسبت روز جهانی کارگر در میدان تقسیم استانبول تاج گل گذاشتند.جمعی از نمایندگان سندیکای خدمات بهداشتی درمانی ترکیه فرارسیدن «1 می، روز جهانی کارگر» را گرامی داشتند.

اعضای سندیکا برای گرامیداشت یاد افرادی که در حوادث 1 می 1977 در خیابان کازانجی یوکوشو جان خود را از دست دادند؛ گل میخک و سپس مقابل تندیس یادبود جمهوری در میدان تقسیم استانبول تاج گل گذاشتند. اوزلم آکارکن، رئیس سندیکای خدمات بهداشتی درمانی ترکیه طی سخنانی در این مراسم همچنین یاد و خاطره کادر درمانی که حین انجام وظیفه در دوره همه‌گیری کرونا جان خود را از دست دادند، گرامی داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرونده آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر؛ معاون شهردار تهران به انفصال از خدمات دولتی محکوم شدرئیس سازمان بازرسی کل کشور، آخرین اقدامات این سازمان در اجرای دستور رئیس دستگاه قضا برای پیگیری پرونده حادثه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر تهران را تشریح و اعلام کرد: ۱۱ نفر تحت تعقیب کیفری قرار گرفتند که گزارش آن به دادسرای عمومی و انقلاب تهران اعلام شده است و یکی از معاونین شهردار تهران از سوی هیأت رسیدگی به تخلفات نهاد به انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شرکت‌های ایرانی آماده ارائه خدمات برقی به عراق هستندشرکت‌های ایرانی آماده ارائه خدمات برقی به عراق هستند سخنگوی صنعت برق ضمن اشاره به ظرفیت‌ها و توانایی‌های شرکت‌های برقی ایرانی گفت: این شرکت‌ها آمادگی دارند خدمات برقی مطلوب به کشور عراق ارائه دهند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سندیکاهای ترکیه روز جهانی کارگر را گرامی داشتندنمایندگان سندیکاهای کارگری و احزاب سیاسی ترکیه به مناسبت روز جهانی کارگر در میدان تقسیم استانبول تاج گل گذاشتند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیام تبریک اردوغان به مناسبت روز جهانی کارگررئیس‌جمهور ترکیه با انتشار پیامی فرا رسیدن یکم می «روز جهانی کارگر» را به تمامی کارگران تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »