سندیکای خدمات بهداشتی درمانی ترکیه روز جهانی کارگر را گرامی داشت

01/05/2021 04:48:00 ب.ظ

سندیکای خدمات بهداشتی درمانی #ترکیه روز جهانی کارگر را گرامی داشت

اوزلم آکارکن, روز جهانی کارگر

سندیکای خدمات بهداشتی درمانی ترکیه روز جهانی کارگر را گرامی داشت

نمایندگان سندیکای خدمات بهداشتی درمانی ترکیه به مناسبت روز جهانی کارگر در میدان تقسیم استانبول تاج گل گذاشتند. - خبرگزاری آناتولی

01.05.2021استانبول/ خبرگزاری آناتولیجمعی از نمایندگان سندیکای خدمات بهداشتی درمانی ترکیه (SAHİM-SEN) فرارسیدن «1 می، روز جهانی کارگر» را گرامی داشتند.اعضای سندیکا برای گرامیداشت یاد افرادی که در حوادث 1 می 1977 در خیابان کازانجی یوکوشو جان خود را از دست دادند؛ گل میخک و سپس مقابل تندیس یادبود جمهوری در میدان تقسیم استانبول تاج گل گذاشتند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

پرونده آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر؛ معاون شهردار تهران به انفصال از خدمات دولتی محکوم شدرئیس سازمان بازرسی کل کشور، آخرین اقدامات این سازمان در اجرای دستور رئیس دستگاه قضا برای پیگیری پرونده حادثه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر تهران را تشریح و اعلام کرد: ۱۱ نفر تحت تعقیب کیفری قرار گرفتند که گزارش آن به دادسرای عمومی و انقلاب تهران اعلام شده است و یکی از معاونین شهردار تهران از سوی هیأت رسیدگی به تخلفات نهاد به انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده است.

شرکت‌های ایرانی آماده ارائه خدمات برقی به عراق هستندشرکت‌های ایرانی آماده ارائه خدمات برقی به عراق هستند سخنگوی صنعت برق ضمن اشاره به ظرفیت‌ها و توانایی‌های شرکت‌های برقی ایرانی گفت: این شرکت‌ها آمادگی دارند خدمات برقی مطلوب به کشور عراق ارائه دهند.

سندیکاهای ترکیه روز جهانی کارگر را گرامی داشتندنمایندگان سندیکاهای کارگری و احزاب سیاسی ترکیه به مناسبت روز جهانی کارگر در میدان تقسیم استانبول تاج گل گذاشتند. - خبرگزاری آناتولی

پیام تبریک اردوغان به مناسبت روز جهانی کارگررئیس‌جمهور ترکیه با انتشار پیامی فرا رسیدن یکم می « روز جهانی کارگر » را به تمامی کارگران تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی

نمایندگان سندیکای خدمات بهداشتی درمانی ترکیه به مناسبت روز جهانی کارگر در میدان تقسیم استانبول تاج گل گذاشتند.به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضائیه، حجت‌الاسلام درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور، در  نشست امروز شورای عالی قوه قضاییه، آخرین اقدامات سازمان بازرسی کل کشور در اجرای دستور رئیس دستگاه قضا برای پیگیری پرونده حادثه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر تهران را تشریح و اعلام کرد: ۱۱ نفر تحت تعقیب کیفری قرار گرفتند که گزارش آن به دادسرای عمومی و انقلاب تهران اعلام شده است.به‌ گزارش ایسنا، وزیر برق عراق از قابلیت‌های مرکز پایش صنعت برق و پیشرفت‌های صنعت برق ایران در هوشمندسازی شبکه، کاهش تلفات و کنترل مصرف برق بازدید کرد.نمایندگان سندیکاهای کارگری و احزاب سیاسی ترکیه به مناسبت روز جهانی کارگر در میدان تقسیم استانبول تاج گل گذاشتند.

01.05. انتهای پیام.2021 استانبول/ خبرگزاری آناتولی جمعی از نمایندگان سندیکای خدمات بهداشتی درمانی ترکیه (SAHİM-SEN) فرارسیدن «1 می، روز جهانی کارگر» را گرامی داشتند. وی با بیان اینکه ارایه تجربیات کشورمان درباره هوشمند سازی شبکه برق از دیگر اهداف این دیدار است، اظهار کرد: ارائه‌ خدمات مهندسی به کشور عراق با توجه به پتانسیل بسیار خوب شرکت‌های تامین کننده تجهیزات، پیمانکاران و مشاوران از دیگر اهداف این دیدار است. اعضای سندیکا برای گرامیداشت یاد افرادی که در حوادث 1 می 1977 در خیابان کازانجی یوکوشو جان خود را از دست دادند؛ گل میخک و سپس مقابل تندیس یادبود جمهوری در میدان تقسیم استانبول تاج گل گذاشتند. اوزلم آکارکن، رئیس سندیکای خدمات بهداشتی درمانی ترکیه طی سخنانی در این مراسم همچنین یاد و خاطره کادر درمانی که حین انجام وظیفه در دوره همه‌گیری کرونا جان خود را از دست دادند، گرامی داشت. در این مراسم اعضا همچنین به احترام روز کارگر یک دقیقه سکوت کردند.

. وی افزود: تجهیز شبکه به کنتورهای هوشمند، اطلاعات دقیقی را به تفکیک هر شهر و هر پست در دسترس قرار داده و تمامی مشترکان بزرگ به این کنتورها مجهز شده و بار مصرفی آنها به طور لحظه‌ای قابل رویت است.