سندی دیگر از دروغ مقامات ایران درباره هواپیمای اوکراینی؛ برج مراقبت در جریان شلیک موشک بود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺سندی دیگر از دروغ مقامات ایران درباره هواپیمای_اوکراینی ؛ برج مراقبت در جریان شلیک موشک بود ⚡️فایل صوتی از مکالمه برج مراقبت با یکی از خلبانان یک پرواز همزمان با پرواز ۷۵۲ منتشر شده است که نشان می دهد مقامات ایران از همان اول از شلیک موشک آگاه بودند.

صدای آمریکا – آخرین روزهای کارزار انتخاباتی داوطلبان نامزدی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری پائیز آینده آمریکا جهت جلب آرای رأی‌دهندگان در ایالت آیووا سپری می‌شود، اما تاکنون هیچیک از داوطلبان باقیمانده در این رقابت درون حزبی نتوانسته‌اند نظر نیک پرایر، دانشجوی دانشگاه آیووا، را جلب کنند.انتخابات روز دوشنبه ۳ فوریه ۲۰۲۰ در ایالت آیووا نخستین انتخابات مقدماتی در سراسر ایالات متحده خواهد بود و در عین حال نخستین تجربه شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای پرایر ۲۰ ساله است.

وی به صدای آمریکا گفت: «فکر می‌کنم مهم‌ترین انتخابات تمام عمرم باشد،» و در ادامه تصریح کرد که تصمیم خود را برای حمایت از ایمی کلوباچر در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات گرفته است؛ چرا که این نماینده ایالت مینه‌سوتا در سنا نشان داده است مسائل مربوط به کشاورزی و تجارت را می‌فهمد.دموکرات‌ها در آیووا، دغدغه‌های زیادی در سردارند، و حالا هم باید در این مورد که فردا به کدام داوطلب رأی دهند به نتیجه برسند.

مری تالبوت، یکی از رأی دهندگان در شهر وبستر که با اشاره به توئیت‌ها و تصمیم‌گیری های به قول او غیرمتعارف دونالد ترامپ می‌گوید خواهان «صلح و آرامش» است، تاکید دارد: «من با ماجرای بیمه کاری ندارم ... مسائل مالی دغدغه من نیست ... ترامپ است.» آستین وو، دانشجوی دانشگاه آیووا، می‌گوید: «مردم آگاه‌تر شده‌اند، یا از زمانی که ترامپ انتخاب شد، بیشتر مشارکت می‌کنند.» او تصمیم دارد به برنی سندرز، یکی از چهار داوطلب اول نظرسنجی‌ها در آیووا، رأی دهد. با این حال می‌گوید بعد از انتخابات، از هر داوطلبی که بیشترین رأی را بیاورد حمایت خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Mullas of iran has to go tk international court for justice for their crimes

مرگ بر اصل ولایت فقیه مرگ بر خامنه ای حرومزاده

صدای آمریکا شما که طرفدار راستی و حقیقت هستید بگو ببینم آخرین مصدومان ضربه مغزی آرام عین الاسد به چند تا رسید؟ 🤐🤐🤐

آخرین آمار عین الاسد چندتا ضربه مغزی هست؟

ما هنوز نفهمیدیم چندتا تروریست آمریکائی تو عین الاسد سقط شدن. چند روز گذشته؟

بر همگان اثبات شده دروغگویی ییستم اخوندی دیگه

مگه تصویر موشک شلیک شده به هواپیما روی صفحه رادار برج مراقبت نمایان نمیشه؟! مگه برخورد موشک به هواپیمای مسافربری روی رادار برج مراقبت معلوم نمیشه؟! مگر برج مراقبت دارای رادار نیست؟! مگه با چوب و داد فریادهای چوپانی هواپیماها رو از روی باند فرودگاه به پرواز در میارند یا مینشونند؟!

اگر این دروغ که ایران در ۳ روز واقعیت اعلام کرد. راجب روزی حداقل ۲۰ تا دروغ دولت آمریکا توسط ترامپ کاباره زاده و هزارن دروغ و فریب رسانه های خودتون یه گزارشی پخش کنید

من شک به عقل هرکی میکنم که به این که اینها خبر نداشتند موشک زدند به هواپیما تردید داشته بوده باشه. چطور ممکنه نفهمیده باشند دو تا موشکی که شلیک کردند به جایی خورد یا نخورد؟ حالا اونها خیال می‌کنند مردم نفهمند، شما چرا فکر میکنید باید ثابت کنید که میدونستند؟

چهل سال قتل عام کردنداینبارهارترشدند ودست به جنایت بزرگتری زدندکه ماهیتشان است.دنیابایدرژیم ملایان رابه شورای امنیت بکشدجنایت علیه بشریت ودروغ برای تداوم تروریزم

من نگران اون خلبان شرکت آسمانم ، برای تشویش اذهان عمومی و لو دادن نقشه جنایتکاران رژیم ، اعدامش نکنن ، صلوات

عمدی

باورم نمیشه انقدر پست فطرت و دروغگو

برو دنبال کارت صدای شیطان

لحن مکالمه مأمور برج مراقبت با خلبان و ریلکس بودنش، این تداعی را به ذهن آدم میاره که انگار این مأمور از قبل از شلیک موشک، در جریان امور قرار داشته است.

هر روز ابعاد دیگری از جنایت واضح رژیم ملایان برملا میشود جعبه_سیاه

باید هم آگاه باشند ،و به درستی هم شلیک و سرنگون کردند این خونها به گردن آمریکا و ترامپ ست که باعملیات سوتر وانهدام هواپیما سعی درخاموش کردن جنجال شهادت سلیمانی بود که اینهم ناموفق بودهم چون ترور ناموفق سردار موشکی مردم ایران از روستایی دور افتاده بدون امکانات تا شهری فهمیده اند

حالا از نوچہ ھا تون بخواھید بیایند و استفعا دولت ناکارامد را بگیرند از خیلی ھنجرہ پارہ می کردند کہ فلانی فلانی استعفاء حالا کہ معلوم شد پس خطا کار اصلی باید استعفا استعفا را بیندازید

آنانکه در برابر استبداد سکوت میکنند در زندان همدیگر را ملاقات میکنند و یا در آن دنیا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هواپیمای حامل 42 نفر که از شهر ووهان چین تخلیه شده‌اند در آنکارا به زمین نشستپخش_زنده I هواپیمای نظامی ترکیه حامل 42 نفر که به‌دلیل شیوع ویروس کرونا از شهر ووهان چین تخلیه شده‌اند، در فرودگاه اتیمسگوت آنکارا به زمین نشست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ضد عفونی کردن هواپیمای برگشتی از چین در ترکیههواپیمای ترابری نیروی هوایی ارتش ترکیه که برای تخلیه شهروندان تُرک به ووهان چین پرواز کرده بود، کاملا ضد عفونی شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هواپیمای اوکراینی؛ برج مراقبت از شلیک موشک خبر داشتخبرگزاری اطلاعات و اخبار مستقل اوکراین اقدام به انتشار متن مکالمات برج مراقبت فرودگاه تهران در روز ساقط شدن هواپیمای اوکراینی کرده است که براساس آن مشخص است برج مراقبت از طریق خلبان پرواز 'آسمان' در جریان شلیک موشک قرار گرفته بود. همزمان مدیرکل سوانح سازمان هواپیمایی کشوری در واکنش به انتشار این مکالمات گفته است که 'متعجب' شده و این فایل جزو اسنادی بود که ایران به گروه کارشناسان اوکراین داده بود. جعبه_سیاه_کجاست؟؟ اگر هواپیما ایرانی بود به اسم سناریوی جدید غرب و آمریکا تموم کرده بودن موضوع رو و نقص فنی مشکل اصلی سقوط تلقی می‌شد ولی افسوس که ماه این دفعه پشت ابرها نموند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جهانگیری: در این دولت بیش از تمام دولت‌های بعد از انقلاب به روستاها گازرسانی شده استجهانگیری: در این دولت بیش از تمام دولت‌های بعد از انقلاب به روستاها گازرسانی شده است دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای رونق بخشیدن به مناطق روستایی و عشایری به کار بسته است اگه بگم ما وسط تهران منطقه ملارد یه راسته تو خیابان اصلی هستیم که گاز نداریم باورتون میشه،الکی شعار ندید الزارت ولی خاک تو سرت اقای جهانگیری،لوله گاز از کنار روستامون رد شده ولی الان تو روستامون کپسول گاز نداریم،چه برسه به لوله کشی.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از برخی گلایه داریم / هر کدام از مقامات که بخواهند، پرونده‌ داوطلبان را در اختیارشان می‌گذاریمسخنگوی شورای نگهبان: بیش از ۵۰ درصد از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند تلاش می‌شود تعداد تاییدصلاحیت‌شدگان در مرحله دوم بیشتر شود کل سال میخورن میخوابن انوقت یه ماه به انتخابات مونده میگن هنوز نتوانستیم مدیریت روشنی داشته باشیم باید قانون عوض کنیم. واقعا که اصلاح طلب ، آدم کش ها ، دیگه تمومه ماجرا ، تنها نعمت چهل سال زجر نابودی اسلام و ازادی ایران بعد از ۱۴۰۰ سال ذلت ، یعنی زورکی تاییدشون کنین دیگه؟! وگرنه تلاش برای چی؟! یعنی با تلاش شما دزدی از بیت المال و رشوه گرفتن و فامیل بازی و غیره این افراد از حرام به حلال تبدیل میشه؟!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

علت خروج هواپیمای تهران - کرمانشاه از باند فرودگاه هنوز مشخص نیست | DW | 01.02.2020سه سانحه هواپیمایی در ظرف یک هفته در ایران اتفاق افتاد. آخرین سانحه خروج هواپیمای تهران - کرمانشاه از باند فرودگاه است. در این حادثه آسیبی به خلبان و سرنشینان هواپیما وارد نشده اما علت بروز این حادثه هنوز رسما مشخص نیست. با قطار باید رفت 😂😂😂 چرا... خیلی از این سوانح که مستقیما متوجه جان ملت ایرانه، تحریم های ظالمانه امریکای جنایتکاره، مثل همین تحریم هواپیمایی! که دستش تا آرنج به خون مردم ایران و سایر ملت های مظلوم آغشته است! و لعنت به پادوهای احمق امریکا که شماها باشید! نميدانيد علتش چيست ؟؟ تحريم فروش قطعات هواپيما به ايران، اينست علتش، واين را شما نميدانيد ؟!؟! احمق هستيد، يا ديگران را احمق فرض كرده ايد ؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »