سندرز: کمبود تجهیزات حفاظتی برای کادر درمانی تکان‌دهنده است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

15/01/1399 09:59 ب.ظ

سندرز: کمبود تجهیزات حفاظتی برای کادر درمانی تکان‌دهنده است ترامپ باید فوراً و با قدرت تمام از قانون تولید دفاعی برای رفع این مشکل استفاده کند coronavirus

سناتور ارشد آمریکایی کمبود تجهیزات حفاظتی برای کادر درمانی کشورش در بحبوحه تلاش برای درمان بیماران مبتلا به کرونا را واقعیتی تکان‌دهنده خواند. ، «برنی سندرز» نماینده ایالت ورمونت در سنای آمریکا و یکی از نامزدهای باقی‌مانده در انتخابات درون‌حزبی دموکرات‌ها برای معرفی نامزد نهایی این حزب در انتخابات ریاست‌ جمهوری ماه نوامبر (آبان) در پیامی توئیتری از کمبود تجهیزات حفاظتی برای کادر...

، «برنی سندرز» نماینده ایالت ورمونت در سنای آمریکا و یکی از نامزدهای باقی‌مانده در انتخابات درون‌حزبی دموکرات‌ها برای معرفی نامزد نهایی این حزب در انتخابات ریاست‌ جمهوری ماه نوامبر (آبان) در پیامی توئیتری از کمبود تجهیزات حفاظتی برای کادر درمانی آمریکا که برای درمان هزاران بیمار مبتلا به کرونا در این کشور تلاش می‌کنند، به‌شدت انتقاد کرد.

سناتور برنی سندرز در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر نوشت: «تکان‌دهنده است که کارکنان خط مقدم از جمله پرستارانی که در حال درمان مبتلایان به کووید‌ــ‌19 هستند، هنوز در بحبوحه این بحران تجهیزات حفاظتی کافی در اختیار ندارند.»

وی افزود: «ترامپ باید فوراً و با قدرت تمام از قانون تولید دفاعی برای رفع این مشکل استفاده کند.» بر اساس آخرین آمارهای رسمی منتشرشده از سوی نهادهای دولتی آمریکا، تا ظهر امروز جمعه به‌وقت واشنگتن حدود 260 هزار فرد مبتلا به ویروس کرونا (بیماری کووید‌ــ‌19) در آمریکا شناسایی شده‌اند که از این تعداد، بیش از 6600 نفر جان باخته‌اند. headtopics.com

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

پیشنهادی عالی برای سرگرمی در روزهای قرنطینه🎥 پیشنهادی عالی برای سرگرمی در روزهای قرنطینه

وحید کردانی کیست؟ بازیگردان مهدی تاج برای تعلیق ایران در کنفدراسیون آسیا

همکاری بیش از ۴۲ هزار داوطلب با هلال‌احمر برای مقابله با کرونارئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از همکاری بیش از ۴۲ هزار داوطلب با هلال‌احمر در حوزه مقابله با ویروس کرونا خبر داد. دم مردم همیشه گرم مگه ما مردم به داد خودمان برسیم والا از رژیم سفاکان جز ظلم و جور و ستم چیزی ندیدیم.

تقدیر وزیر بهداشت از وزارت اطلاعات برای همکاری با ستاد ملی مدیریت بیماری کروناوزیر بهداشت در پیامی از حمایت های دکتر علوی وزیر اطلاعات و همکاران وی در وزارت اطلاعات در همکاری با ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تقدیر کرد.

دستورات رئیس‌جمهور برای کمک به کسب و کارهای آسیب‌دیده از کرونارئیس‌جمهور در تماس‌های تلفنی با هفت عضو کابینه و رئیس کل بانک مرکزی، دستوراتی درباره موضوعات مختلف و بویژه مبارزه و مدیریت بیماری کرونا و ارزیابی دقیق طرح فاصله‌گذاری اجتماعی صادر کرد.

افزایش ۳۶ درصدی حمل کالاهای ضروری در کشور/ مشکلی برای حمل و نقل انواع کالا نداریممعاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هیچ مشکلی برای جابه جایی انواع کالاها وجود ندارد، گفت: از 25 اسفند ماه تا 14 فروردین ماه حمل محمولات کشاورزی،‌ دامی و مواد غذایی و کالاهای ضروری مورد نیاز مردم، بالغ بر یک میلیون و 670 هزارتن بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از 36 درصد افزایش داشته است.