سنتکام به صدای آمریکا: دو تهدید موشکی به پایگاه الظفره با موشک‌های پاتریوت خنثی شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ستاد فرماندهی ایالات متحده آمریکا اعلام کرد پایگاه_الظفره در امارات متحده عربی با دو موشک مورد تهدید قرار گرفته بود که این تهدید موشک‌ها با ردیابی موشک‌های پاتریوت، رهگیری و خنثی شد.

ستاد فرماندهی ایالات متحده آمریکا اعلام کرد پایگاه الظفره در امارات متحده عربی با دو موشک مورد تهدید قرار گرفته بود که این تهدید موشک‌ها با ردیابی موشک‌های پاتریوت، رهگیری و خنثی شد.

بیل اوربان، سخنگوی سنتکام، روز دوشنبه چهارم بهمن در پاسخ کتبی به بخش فارسی صدای آمریکا گفت: «نیروهای ایالات متحده در پایگاه هوایی الظفره در نزدیکی ابوظبی در امارات متحده عربی در ساعات اولیه صبح ۲۴ ژانویه دو موشک شلیک شده را با استفاده از چند فروند موشک رهگیر پاتریوت ساقط کردند.» سخنگوی سنتکام افزود: «تلاش مشترک و موفق باعث شد هر دو موشک پیش از رسیدن به پایگاه، خنثی شوند. نیروهای ایالات متحده هیچ‌ خسارتی ندیدند.»

بیل اوربان گفت: «نیروهای ایالات متحده در زمان حمله حضور نظامی را به هشدار بالا تغییر دادند که دومین بار در جریان یک هفته اخیر است که باعث شد نیروهای هوایی به پناهگاه‌های مخصوص پناه ببرند. نیروهای هوایی ایالات متحده درپایگاه الظفره آماده واکنش به هرگونه حمله‌ای خواهند بود. حدود دو هزار تن از نیروها و کارکنان نیروی هوایی ایالات متحده در این پایگاه هستند.»برای دفع یک حمله حوثی‌های مورد حمایت جمهوری اسلامی به امارات متحده عربی مداخله کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خیلی خوبه که ائتلاف نتونسته حریف یمنی های پابرهنه بشه ، رفتن باباشونو آوردن قدیما تومدرسه مابه اینها میگفتیم بچه ننه انصار_الله

☑️سنتکام: نیروهای آمریکایی در امارات در روز حمله انصارالله در مخفیگاه پنهان شدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پلیس بلژیک در مقابله با معترضان به محدودیت‌های ناشی از کرونا گاز اشک‌آور شلیک کردده‌ها هزار نفر از مردم بلژیک روز یکشنبه سوم بهمن ماه در اعتراض به محدودیت‌های اجتماعی ناشی از ویروس کرونا به خیابان آمدند که این اعتراض به درگیری با نیروهای پلیس انجامید.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نگاهی به ۴۰ سال مخالفت دین با موسیقی در ایرانbeehnam 😮 Nice 17 point turn 😱 sundayvibes
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

چگونه با شیوع امیکرون امیدها برای رسیدن به ایمنی جمعی رنگ باخت؟کارشناسان بهداشتی در آغاز همه‌گیری کرونا می‌گفتند با واکسینه شدن ۶۰ درصد جمعیت ایمنی جمعی برقرار خواهد شد. آنها با شیوع دلتا این رقم را به بالای ۸۰ درصد جمعیت افزایش دادند. اما زمانی که امیکرون به شدت مسری آمد، متوجه شدند این میزان از واکسیناسیون عمومی هم برای پیشگیری از ابتلا کافی نیست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا با فروکش موج اومیکرون به پایان پاندمی کرونا می‌رسیم؟ | DW | 24.01.2022نظرات امیدوارکننده‌ای از سوی سازمان جهانی بهداشت مطرح شده که بر اساس آن احتمالا سویه اومیکرون پایان همه‌گیری طولانی مدت کرونا در اروپا باشد. این امکان وجود دارد که پاندمی کرونا به یک بیماری بومی تبدیل شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه: هنوز برای مذاکره مستقیم با آمریکا به جمع‌بندی نرسیده‌ایموزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکایی‌ها مکرراً برای مذاکره درخواست دارند، اما هنوز به این مسأله در جمع بندی‌های خودمان نرسیده‌ایم. جمع بندی = دستور آقا!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گفت‌وگو غربی‌ها با طالبان در اسلو؛ امیرخان متقی: آمدن به نروژ دستاورد استاین گفتگوها با حضور نمایندگان طالبان، گروهی از فعالین مدنی افغان و همچنین نمایندگان کشورهای اروپایی و آمریکا در اسلو، پایتخت نروژ برگزار می‌شود. گه بزنه به سرتاپای غرب همیشه وقتی هر کس ازم پرسید مارمولک های جهان کدام کشورها هستند - انتظار داشت فقط بگویم چین و روسیه و غیر این گفتم به من توپ و تشر زدند ! جواب من همیشه این است : امریکا - انگلیس - روسیه - چین - اسرائیل - و تمام کشورهای تاثیر گذار اروپایی (کشورهای عضو اتحادیه)
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »