سنتکام از اعزام دوباره بمب‌افکن‌های بی‌-۵۲ آمریکا به خاورمیانه خبر داد

28/10/1399 09:05 ب.ظ

🔺سنتکام از اعزام دوباره بمب‌افکن‌های بی‌-۵۲ آمریکا به خاورمیانه خبر داد ⚡️بمب‌افکن‌های بی-۵۲ ارتش ایالات متحده برای دومین بار در سال ۲۰۲۱ یک ماموریت در خاورمیانه را با موفقیت به اتمام رساندند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. فرمانده سنتکام روز یکشنبه ۲۸ دی در بیانیه‌ای که توسط سنتکام منتشر شده است، گفت که این ماموریت جدید به منظور نشان دادن تعهد آمریکا به امنیت منطقه انجام شده است.

ژنرال فرانک مک‌کنزی گفت: «اعزام کوتاه مدت [بمب‌افکن‌های] راهبردی آمریکا بخش مهمی از آرایش دفاعی ما در منطقه است.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

خرجش یه موشک خوشکله پودرش کنه با این B 52 یا B 82 اهمیتی ندارد. با این همه سلاح که دارید ۲۰ سال توی افقانستان هیچ گوهی نخوردید. فکر میکنید خوایه حمله به ایران را دارید ؟ اگر حمله کردید کل کشورهای نزدیک خلیج فارس به پارسیان تعلق میگره. پارسیان به دوران امپراطوری باز خواهد گشت .Persian Empire مورد اصابت قرار دادنش باید زیبا باشه! البته بهتره که مانند RQ170 تسخیرش بکنند و غنیمت بگیرنش. ایران_قوی بی۵۷

شما ها هم با این هواپیماهای کورزتون جرعت دار بیا نمتونین پس خفه شین نکنید بابا نکنید ، خودتون رو غمزده نکنید ، با دم شیر بازی نکنید ، با آتش سوزان بازی نکنید زدن بی ۵۲ با اون طول و عرض راحت تر از زدن پهپاد ترایتون است omran_dariush لعنت بر خامنه اي تروریست های هالیوودی سنت‌کام باید حواسشون باشه که دست از پا خطا نکنند ،ما از جنگ نمی‌ترسیم ،چون در صورت جنگ قدرت های جدیدی در دنیا پدیدار می‌شوند از جمله ایران که رسماً به جمع ابرقدرتهای جهان می‌پیوندد

اوف لعنتیای خوشکل... بیو بیو بیو خوب چرا بمبران نکرد لعنتی ما منتظریم

بمب‌افکن‌های بی-۵۲ ارتش ایالات متحده برای دومین بار در سال ۲۰۲۱ یک ماموریت در خاورمیانه را با موفقیت به اتمام رساندند.

فرمانده سنتکام روز یکشنبه ۲۸ دی در بیانیه‌ای که توسط سنتکام منتشر شده است، گفت که این ماموریت جدید به منظور نشان دادن تعهد آمریکا به امنیت منطقه انجام شده است.

ژنرال فرانک مک‌کنزی گفت: «اعزام کوتاه مدت [بمب‌افکن‌های] راهبردی آمریکا بخش مهمی از آرایش دفاعی ما در منطقه است.»

سنتکام همچنین توییتی را در همین رابطه منتشر کرده است.