سنای آمریکا طرح کاهش اختیارات جنگی ترامپ علیه ایران را تصویب کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سنای آمریکا تصویب کرد: دولت ترامپ بدون اجازه کنگره حق اقدام نظامی علیه ایران را ندارد

نمایندگان مجلس سنای آمریکا قطعنامه‌ای را تصویب کردند که برابر آن رئیس جمهوری این کشور بدون مجوز کنگره حق استفاده از نیروی نظامی علیه ایران را ندارد.

قطعنامه تصویب شده از رئیس جمهوری ایالات متحده می‌خواهد نیروهای آمریکایی را در تنش نظامی با ایران درگیر نکند مگر آن که کنگره آمریکا پیش از آن اعلان جنگ کرده یا مجوز ویژه‌ای را برای استفاده از قوه قهریه نظامی علیه ایران تصویب کرده باشد. اعضا دموکرات مجلس سنای آمریکا که پیشنهاد دهنده این قطعنامه بودند در این مجلس در اقلیت هستند و تنها ۴۷ کرسی را در اختیار دارند، اما آنها توانستند با جذب هشت تن از سناتورهای جمهوریخواه به اکثریت مورد نظر برای تصویب پیشنهاد خود برسند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ریدم دهنت سید علی

به گمونم سنای آمریکا از جمهوری اسلامی پول گرفتن

ترامپ شیردل هر کاری که لازم باشه می‌کنه

حالا ترامپ اجازه اقدام داشته باشه چه غلطی می خواد بکنه؟ همشونو مرگ_ملایم_مغزی میکنیم سنا داره ناتوانی آمریکا را ناشی از تصمیم جلوه میده

🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼ترامپس بخور درست ميشه

ای دگه غم

ترامپ هم قصد حمله به ایران را نداشت اما محدود کردند ترامپ هم فقط مانور دموکراتها ست سیاستهای آمریکا هر موقع بخواهد میتواند حمله کند نشد هم اسرائیل چراغ سبز دارد از جانب آمریکا

خاک بر سره اون ایرانی که زیر پرچم بیگانه داره سینه میزنه!

کنگره امریکا نباید همچنین کاری کنند، بنظر من ترامپ را باید آزاد بگذارند که هر کار دوست دارد انجام دهد، ترامپ بهترین و مسدعد ترین فرد برای این هست که اسراییل را دو دستی تقدیم ایران کند.

لعنت بهت جمهوری اسلامی که با این خبر به جای خوشحالی ناراحت شدم

مايه بسى تاسف!

بالاخره موشک باران عین الاسد که منتج به ضربه های خفیف!! مغزی شده بود کار خودش رو کرد. نمایندگان آمریکا پیام رو گرفتند. یک پیروزی دیگر برای ایران.

وتو

کاش که وتو کنه.یا از رژیم صهیونی حمایت کنه،ما آماده یک جنگ نهایی با هردو هستیم اسراییل روکه کاملا نابود میکنیم با آمریکا هم درگیری شدید پیش بینی میکنبم که شاید به یک جنگ اتمی کامل بیانجامه،خدا با ماست چه کشته بشیم چه بکشیم.بهرحال ستیز خونینی خواهد بوداما شجاعانه مردن تازگی نداره!

وتوش ميكنه!

عمو ترامپ وتو میکنه چون رای نتونسته به دو سوم برسه

حمایت از اسراییل در جنگ نیازی به مجوز نداره

اسراییل که داره

ههههههههههه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت دادگستری آمریکا با عفو مشروط مشاور پیشین پرزیدنت ترامپ مخالفت نخواهد کردوزارت دادگستری آمریکا با عفو مشروط مشاور پیشین پرزیدنت ترامپ مخالفت نخواهد کرد در تازه ترین اعلام جرم هنوز درخواست تا شش ماه حبس شده است، اما بر خلاف قبل، دادستان ها به طور مشخص گفته اند عفو مشروط مجازاتی منطقی خواهد بود که با آن مخالفت نخواهند کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ از وزیر دادگستری آمریکا به خاطر مداخله او در پرونده یک معتمد سیاسی خود تمجید کردپرزیدنت ترامپ از وزیر دادگستری آمریکا به خاطر مداخله او در پرونده یک معتمد سیاسی خود تمجید کرد چهار دادستان فدرال، که پس از مداخله ویلیام بار رسیدگی به این پرونده را رها کردند، توصیه کرده بودند برای استون ۶۷ ساله حکم ۷ تا ۹ سال زندان صادر شود. کامل خبر بدین ، چرا اینجوری؟!!!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیس جمهور افغانستان از پیشرفت مذاکرات میان آمریکا و طالبان خبر دادرئیس جمهوری افغانستان اعلام کرد که پمپئو در تماس تلفنی با وی تصریح کرده پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای میان وانشگتن و طالبان ایجاد شده است. رئیس جمهور افغانستان خیلی احمق تشریف دارند اگه دروغ ای این کلاش زمان را باور کند اجتماع شب وروز محال است همینطور است رابطه طالبان با نماد کفر پمپگو Telegraph newspaper: Taliban threatens US to cancel talks The Taliban said they would give the negotiating team three days to present their position. تصریح کرده؟! نیازی نبود. همه دنیا می دونن طالبان سگ توله واشنگتنه!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گفتگوی رئیس‌جمهور افغانستان با وزیر امور خارجه آمریکارئیس‌جمهور افغانستان در تماس تلفنی با وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد هدف اصلی ما توقف خونریزی در کشورمان است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آیا حذف قاسم سلیمانی گرفتاری آمریکا را کم کرد؟ شصت دقیقه ۲۳ بهمنگفتگو با یوسف عزیزی پژوهشگر سیاست‌گذاری عمومی بیژن کیان- کارشناس امنیت ملی آمریکا انتقاد آمریکا و فرانسه از موشک ماهواره‌بر ایران گفتگو با یوزی رابین، رئیس پ... US will be everywhere and always 🙂🤐 مگه گرفتاری هم داره آمریکا؟😂🤦🏼‍♀️ گرفتاری امریکا را کم کرد یا زیاد، مهم نیست؛ مهم این است که سوژه ای جدید برای حملات شما به ترامپ ساخت و دلیلی شد تا از خدا خواسته، تمرکزتان را از گند و گه کاریهای جمهوری اسلامی بردارید و همه حواسها را به کتلت سلیمانی معطوف کنید.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حمله هوایی آمریکا به مواضع رژیم اسد در حسکه سوریهحمله هوایی آمریکا به مواضع رژیم اسد در حسکه سوریه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »