سنای آمریکا طرح لغو روابط تجاری عادی با روسیه را تصویب ‌کرد

18/01/1401 10:02:00 ب.ظ

مجلس سنای آمریکا طرح لغو روابط تجاری عادی با روسیه و بلاروس را با اجماع آرا تصویب کرد. - خبرگزاری آناتولی

مجلس سنای آمریکا طرح لغو روابط تجاری عادی با روسیه و بلاروس را با اجماع آرا تصویب کرد. - خبرگزاری آناتولی 07.04.

2022 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی مجلس سنای آمریکا با رای «موافق» تمام 100 سناتور، طرح لغو روابط تجاری عادی این کشور با روسیه و بلاروس را به تصویب رساند. این طرح در چارچوب تحریم‌های علیه روسیه به‌دلیل حملات آن به اوکراین تهیه شده و پس از امضای جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا لازم‌الاجرا خواهد شد.

روسیه و بلاروس در چارچوب این قانون با تعرفه‌های بسیار بالاتری روبرو خواهند شد. صادرات و واردات بسیاری از محصولات با این کشورها ممنوع خواهد شد. همچنین تمام فعالیت‌های تجاری این کشورها با آمریکا به‌طور قابل توجهی دشوارتر خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دستور دادستان کل کشور برای رسیدگی «فوری و برخورد قاطعانه» با عوامل حادثه‌ی مشهددادستان کل کشور به دادستان مشهد دستور داد ضمن برخورد قاطعانه با عامل و یا عوامل این حمله وحشیانه، شناسایی دست های پشت پرده آن در دستور کار نیروهای اطلاعاتی و امنیتی قرار گیرد. کدومش اسپری پاشیدن به صورت زنان و یا کشتن اخوندا تاثیرات فشار مقاومت و ایستادگی برای آزادی را در این دو عکس میتوان دید عکس ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، به فاصله ۴۱ روز: سمت چپ در ۲۳ فوریه ۲۰۲۲، یک روز قبل از تجاوز روسیه به اوکراین عکس دوم سمت راست، دیروز ۴ آوریل ۲۰۲۲ در دیدار زلنسکی از شهر بوچا عاقلانه ترین سخن این بود که دستور می داد علل شادی اکثریت ایرانی ها از کشته شدن یک آدم مورد ریشه یابی قرار بگیرد و رفع شود!!!

شش قدم؛ توقف استقلال و پرسپولیس همراه با افزایش اعتراض‌ها به داوران - BBC News فارسیاستقلال و پرسپولیس با تساوی مقابل حریفان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر، شانس‌ خود برای نزدیک تر شدن به قهرمانی یا کم کردن فاصله با صدرنشین را از دست دادند. لیگ برتر ایران به مدت چهار هفته به 'دلیل' حضور فولاد و سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا تعطیل خواهد شد و در پایان ماه رمضان از سر گرفته می‌شود.

درمان جدید سرطان با استفاده از سیستم تخلیه زباله‌های سلولی بدنبسیاری از داروهای جدید سر‌طان با مسدودسازی عملکرد پروتئین‌های مضر ایفای نقش می‌کنند ولی این تکنیک متفاوت است و پروتئین‌ها را به کلی نابود می‌کند.

«اضطراب ورود به مدرسه» با از سرگیری آموزش حضوری/مقاومت‌ برخی دانش‌آموزان برای رفتن به مدرسهرئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با بیان اینکه با توجه به دو سال آموزش آنلاین و خو گرفتن دانش آموزان به این نوع آموزش، در حال حاضر آموزش حضوری و رفتن به مدرسه برای برخی 'اضطراب آور' شده است، گفت: بررسی‌های ما نشان می‌دهد که برخی از دانش آموزان با از سر گیری آموزش حضوری 'اضطراب ورود به مدرسه' را تجربه می کنند و این امر نگران کننده است.

آمریکا: چین با سرعت «خیره کننده» در حال توسعه سلاح‌های هسته‌ای استدریادار چارلز ریچارد، فرمانده سرفرماندهی راهبردی ایالات متحده طی جلسه استماع غیرعلنی در کنگره آمریکا به قانونگذاران هشدار داد که گسترش «خیره‌کننده»

قالیباف: اتفاق حرم رضوی با جدیت بیشتری ریشه‌یابی شودقالیباف: *اتفاق حرم رضوی با جدیت بیشتری ریشه‌یابی شود *فرصت‌ طلبان نباید بتوانند از چنین اتفاقاتی برای بر هم زدن برادری بین ملت‌ها استفاده کنند