سنای آمریکا لایحه بودجه موقت این کشور را تصویب کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سنای آمریکا لایحه بودجه موقت این کشور را با هدف جلوگیری از تعطیلی دولت تصویب کرد. - خبرگزاری آناتولی

واشنگتن/خبرگزاری آناتولیاین لایحه با 69 رأی مثبت و 28 رای منفی به تصویب رسید.لایحه تصویب شده توسط مجلس نمایندگان و سنا پس از امضای جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده لازم الاجرا خواهد شد.

بر اساس قوانین آمریکا، اگر کنگره نتواند بودجه دائمی سال مالی که از اول اکتبر شروع و 30 سپتامبر به پایان می‌رسد را تصویب کند، بودجه‌های موقت وارد عمل می‌شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کمیته پارلمانی بریتانیا: لایحه دولت برای بازگرداندن قایق‌های مهاجران ناقض‌ قوانین حقوق بشر استبوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا به تازگی لایحه‌ای را پیشنهاد کرده که به نیروهای در حال گشت‌زنی در کانال مانش اجازه می‌دهد قایق‌های حامل مهاجران را به سمت فرانسه برگردانند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تجمع سراسری معلمان ایران در اعتراض به سرهم‌بندی لایحه رتبه‌بندی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تصاویری از برگزاری مراسم روز ملی رومانی در اول دسامبررومانی روز چهارشنبه اول دسامبر به مناسبت روز ملی این کشور، رژه نظامی بزرگ خود را در بخارست برگزار کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات بنگلادشی‌ها برای درمان نخست وزیر پیشین این کشورهزاران هوادار خالده ضیاء، نخست وزیر سابق بنگلادش با برگزاری تظاهرات سراسری، از دولت این کشور خواستند به این مقام پیشین بنگلادش اجازه دهد تا برای درمان به خارج از کشور سفر کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مِتا: کا‌گ‌ب بلاروس برای دامن زدن به بحران مهاجران حساب‌های کاربری جعلی ساخته استگروه‌های حقوق بشری اعلام کرده‌اند که بحران مهاجرتی کنونی در مرز بلاروس با لهستان تاکنون دست کم۱۳ کشته بر جای گذاشته و مهاجران در شرایط سرما و یخبندانِ کنونی، بدون امکانات اولیه با مرگ و زندگی دست و پنجه نرم می‌کنند. من نمى دونم كى اشتباهى رخ داده كه صحفه شما را فالو كردم ! الان انفالوتون ميكنم اخوند نيوز
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کویت 5 مظنون دیگر پرونده تامین مالی حزب‌الله را دستگیر کرددستگاه امنیتی کشور کویت 5 مظنون دیگر را در ارتباط با پرونده تامین مالی حزب‌الله دستگیر کرد.روزنامه کویتی «القبس» پنجشنبه، 2 دسامبر، به نقل از یک منبع آگاه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »