سناتورها برای دادگاه استیضاح ترامپ سوگند یاد کردند

17/01/2020 12:14:00 ق.ظ

سناتورها برای دادگاه #استیضاح #ترامپ سوگند یاد کردند جان رابرتز، رئیس دیوان عالی ایالات متحده، برای نظارت بر روند استیضاح سوگند یاد کرد و سپس ۱۰۰ عضو مجلس سنا را سوگند داد.

استیضاح, ترامپ

سناتورها برای دادگاه استیضاح ترامپ سوگند یاد کردند جان رابرتز، رئیس دیوان عالی ایالات متحده، برای نظارت بر روند استیضاح سوگند یاد کرد و سپس ۱۰۰ عضو مجلس سنا را سوگند داد.

بخش انگلیسی صدای آمریکا - روند مقدماتی دادگاه استیضاح پرزیدنت دونالد ترامپ روز پنج شنبه آغاز شد. این روند شامل حضور هفت عضو مجلس نمایندگان بود که در مقام دادستان دو ماده قانونی استیضاح را به سناتورهای

هنرمند ایرانی‌‎تبار نامزد دریافت جایزه «بفتا» برای بهترین انیمیشن کوتاه بریتانیا شدمریم مهاجر، هنرمند بریتانیایی ایرانی تبار با انیمشن کوتاه «بابابزرگ عاشق‌پیشه بود»، نامزد دریافت جایزه بفتا یا آکادمی هنرهای سینما وتلویزیون بریتانیا شد.

این انیمیشن طنزآمیز، قصه کودکی است که ماجرای عاشقی پدربزرگش را روایت می‌کند و به بررسی ماجراهایی می‌پردازد که مسیر زندگی او را تغییر داد.انیمیشن «بابابزرگ عاشق‌پیشه بود» علاوه بر داستانی جذاب و پراحساس، از نظر تکنیکی نیز با تحسین بسیاری از منتقدین هنری مواجه شده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

خروش غیرت دینی مردم زنجان / پایتخت شور و شعور حسینی یکصدا لبیک یا خامنه‌ای را فریاد زدند + تصاویر- اخبار زنجان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

هه هه هه...... چی فکر کردی اونام تقیه رو یاد گرفتن . امیدوارم به همونی که بهش قسم یاد کردند، بکوبه تو کمرشون . وقتی سناتورهافردی تصمیم نمیگیرنداین کارازاول نشدنی بودوخبری ازبرکناری ترامپ نیست چرچیل میگه برای گرفتن ی کشور به اقلیتی خائن و اکثریتی احمق نیازه. اقلیت خائن تو فضای مجازی مشخصه احمق‌ها هم بر_عن_دازان

بقول رابرت دنیرو Fuck trump Strongest Democracy in History یکی از دو عنوان اتهامی دونالد ترامپ 'رئیس دولت تروریست امریکا'،عنوان 'سوء استفاده از قدرت'است که البته مصداقا ناظر به تلاش برای تضعیف رقیب انتخاباتی است. اما سوال این است که آیا از نظر نمایندگان مردم امریکا 'ترور مقام عالیرتبه نظامی یک کشور مستقل'هم سوء استفاده از قدرت نیست؟!

نه دموکراتها و نه هیچ خدایی نمیتونه دونالد_ترامپ رو استیضاح کنه. آمریکا در طول تاریخ هیچ رئیس جمهوری شایسته تر از ایشون نداشته. زنده باد دونالد ترامپِ کبیر انشالا ک این روانیه کسخل استیضاح بشه.تا حالا از این الفاظ استفاده نکردم ولی لیاقت این آشقال نمیدونم چ کلمه ای هست غلط کردند +💩🥄 انچه خدا خواهد همان شود

درد ترامپ بخوره تو فرق سرتون

دموکرات‌ها برای آغاز محاکمه استیضاح ترامپ رای‌گیری می‌کنندبحث اجازه به حضور شاهدان در جلسات استیضاح سنا میان سناتورهای جمهوری‌خواه اختلاف انداخته است و قرار است نمایندگان مجلس روز چهارشنبه درباره کلید زدن محاکمه و استیضاح آقای ترامپ در سنا رای‌گیری کنند. دموکراتها به اندازه ی بی بی سی و کارکنانش لجن تشریف دارن نانسی برو گمشو عجوزه شکست خورده حاج خانم پلوسی

سوگند خورتد تا توان دارند دروغ بگویند خدا كنه بركنارش كنن بره گورشو گم كنه

مجلس نمایندگان آمریکا با ارجاع بندهای استیضاح ترامپ به سنا موافقت کردمجلس نمایندگان آمریکا با ارجاع لیست اتهام دونالد ترامپ به سنا موافقت کرد یک مقام آمریکایی تاکید کرد که محاکمه ترامپ ترجیحا بیش از دو هفته طول نخواهد کشید آیا میدانستید که اکثریت بیشتر مجلس سنا متشکل از جمهوری خواهان است و ج.ا باید خواب این را ببیند که ترامپ برکنار شود؟

بندهای استیضاح ترامپ در مجلس سنامجلس نمایندگان آمریکا بندهای استیضاح ترامپ را تحویل سنا داد نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت: سوءاستفاده از قدرت و ایجاد مانع بر سر راه نمایندگان کنگره از دلایل مطرح شدن استیضاح رئیس جمهور بوده که تقدیم مجلس سنا شد. قراره بعدش بیاد ایران صیغه ی آغا بشه

کمیسیون پارلمان آلمان: ترور سردار سلیمانی نقض قوانین بین‌المللی بود- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimکمیسیون پارلمان آلمان: ترور سردار سلیمانی نقض قوانین بین‌المللی بود کارشناسان خدمات علمی پارلمان آلمان در گزارشی ترور سردار سلیمانی توسط آمریکا را نقض قوانین بین‌المللی ارزیابی کرده و توجیهات ترامپ برای چنین اقدامی را رد کردند Soleimani I miss you so much Sardar..

مدارک تازه‌ در استیضاح ترامپ؛ وکیل ترامپ می‌خواست زلنسکی را ببیندرودی جولیانی،‌ تأکید کرده که دیدارش با «آگاهی و رضایت» رئيس جمهوری آمریکا بوده و وقت آقای زلنسکی را بیش از «نیم ساعت» نخواهد گرفت. خیلی خیانت کارند انهایی که به دنبال استیضاح هستند به رشد اقتصادی خود نگاه کنند باید خجالت بکشند. بیکاری _ واردات = صادرات + چه مرگتونه اگه روحانی میخوایید ببریدش خیلی بی لیاقت هستید. FoulMouthedTrump

طرح استیضاح دونالد ترامپ به مجلس سنای آمریکا ارسال شد | DW | 16.01.2020مجلس نمایندگان آمریکا موارد ناظر بر استیضاح ترامپ را برای تصمیم‌گیری نهایی به مجلس سنا تحویل داده است. مجلس سنای برای بررسی موارد مندرج در طرح استیضاح ترامپ تشکیل جلسه می‌دهد. احتمال تصویب استیضاح ناچیز ارزیابی می‌شود. من نمیدونم چرا اینقدر از از پلوسی متتفر هستم پلوسي بدون شك زير خواب آخوندها بوده ! نانسی پلوسی چندششششش

بهنود مکری هنرمند ایرانی‌‎تبار نامزد دریافت جایزه «بفتا» برای بهترین انیمیشن کوتاه بریتانیا شد مریم مهاجر، هنرمند بریتانیایی ایرانی تبار با انیمشن کوتاه «بابابزرگ عاشق‌پیشه بود»، نامزد دریافت جایزه بفتا یا آکادمی هنرهای سینما وتلویزیون بریتانیا شد.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید AFP Image caption نانسی پلوسی رییس مجلس نمایندگان تا امروز فرستادن مفاد استیضاح به سنا را به دلیل اختلاف برسر نحوه اجرای جلسه استیضاح در سنا به تاخیر انداخته بود.به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه الجزیره، مجلس نمایندگان آمریکا با ارجاع بندهای استیضاح دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا به مجلس سنا موافقت کرد که مقدمه‌ای برای فرایند استیضاح ترامپ خواهد بود.به گزارش ایسنا، مجلس نمایندگان آمریکا به طور رسمی دو بند از استیضاح دونالد ترامپ را به مجلس سنا تقدیم کرد.

این انیمیشن طنزآمیز، قصه کودکی است که ماجرای عاشقی پدربزرگش را روایت می‌کند و به بررسی ماجراهایی می‌پردازد که مسیر زندگی او را تغییر داد. انیمیشن «بابابزرگ عاشق‌پیشه بود» علاوه بر داستانی جذاب و پراحساس، از نظر تکنیکی نیز با تحسین بسیاری از منتقدین هنری مواجه شده است. این رای گیری بستر محاکمه به قصد استیضاح رییس جمهوری را آماده می‌کند که می تواند از سه‌شنبه آینده آغاز شود. مریم مهاجر در گفتگو با صدای آمریکا می گوید: «شخصیت‌های انیمیشن واقعی هستند ولی برای آفرینش آنها، از داستان‌های عاشقانه، هیجان انگیز و زیبایی که درباره سایر پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها نیز شنیده بودم، استفاده کردم. با این حال طول و برنامه زمانی محاکمه برای استیضاح ترامپ وابسته به تعداد و چگونگی شهادت شاهدان در جریان محاکمه است هر چند که میچ مک کانل، رهبر اکثریت سنای آمریکا گفته که حاضر است برای تضمین برگزاری یک فرآیند سریع برای دونالد ترامپ هر هفته شش روز در سنا نشست تشکیل دهد. محور اصلی داستان، عشق است و این که چه طور این عشق در طول زمان تغییر می کند. نانسی پلوسی رییس مجلس نمایندگان تا امروز فرستادن مفاد استیضاح به سنا را به دلیل اختلاف برسر نحوه برگزاری محاکمه استیضاح در سنا به تاخیر انداخته است. حتما شنیده اید که می‌گویند نگاه نکن فلانی الان این قدر آرام است چون در گذشته فردی پر شور و حال و عاشق پیشه بوده است، رفتم دنبال این که چرا آدم‌ها این جوری می‌شوند. انتهای پیام.

» مریم مهاجر در تهران به دنیا آمد و در خانواده ای اهل فرهنگ و هنر پرورش یافت. ماه گذشته مجلس نمایندگان آمریکا جلسات متعددی را برای بررسی زمینه‌های استیضاح آقای ترامپ برگزار کرد و در نهایت خواستار محاکمه و استیضاح او در سنا شد. انتهای پیام. او در ایران در رشته نقاشی تحصیل کرد؛ ولی به دلیل علاقه زیادی که به داستان‌گویی و تصویرسازی داشت، پس از مهاجرت به انگلیس در سال ۲۰۰۰ در رشته انیمیشن ادامه تحصیل داد. مریم مهاجر فارغ التحصیل کارشناسی ارشد انیمیشن از کالج سلطنتی هنر لندن است. او اعمال فشار بر اوکراین برای تحقیق قضایی درباره جو بایدن، رقیب انتخاباتی احتمالی خود را رد می‌کند. او در سال‌های اخیر در تولید پروژه‌های هنری مختلفی مشارکت داشته است و از هنرمندان خلاق و نوآور ایرانی در دنیای انیمیشن محسوب می شود. داستان‌های آثار مریم مهاجر واقعی هستند و او مانند «بابابزرگ عاشق‌پیشه بود» در آفرینش آنها از تجربیات شخصی، زندگی خود یا اطرافیانش الهام می گیرد." در صورت رای مثبت نمایندگان در روز چهارشنبه، مدیران مجلس نمایندگان پیاده به سنا خواهند رفت و رسما مفاد طرح استیضاح را به سنا تحویل خواهند داد تا این مفاد در سنا قرائت شوند.

او در گفتگو با صدای آمریکا می گوید: «دوست دارم در آثارم انسان‌ها را نشان دهم، روی خصلت‌های انسانی تمرکز دارم و نقاط مشترک یا راوبط احساسی و عاطفی را به تصویر می کشم. هیچ وقت پیامی را به بیننده تحمیل نمی کنم و فقط احساساتم را از طریق انیمیشن با آنها راحت و صمیمی به اشتراک می‌گذارم، کاری است که از دل می‌آید. به گفته او جلسه استیضاح احتمالا سه‌شنبه آینده اغاز خواهد شد. درست است که شخصیت‌های داستان‌های من ایرانی هستند ولی تماشاگران غیر ایرانی هم به سادگی با آنها ارتباط برقرار می‌کنند، چون احساساتی مثل خشم، عصبانیت، عشق یا روابط خانوادگی موضوعاتی جهانی هستند و همه آنها را درک می کنند.» مریم مهاجر در گذشته نیز موفق به دریافت جوایز معتبری از جشنواره‌های جهانی شده است، ولی نامزدی بفتا افتخار بزرگی برای این هنرمند ایرانی تبار است؛ مراسمی که از آن به عنوان اسکار بریتانیا یاد می کنند. جان رابرتز یکی رئیس دیوان عالی آمریکا برای انجام استیضاح سوگند خواهد خورد و بعد ناظر سوگند ۱۰۰ سناتوری خواهد بود که به اجرای"عدالت بی‌طرفانه" قسم خواهند خورد. این مراسم یکشنبه دوم فوریه در لندن برگزار می‌شود و مریم مهاجر برای دریافت جایزه بهترین انیمیشن کوتاه با رقبای مطرح خود در این شاخه رقابت می‌کند.

او که از نامزدی بفتا بسیار خوشحال و هیجان زده است، حضور در این مراسم را رویایی، باورنکردنی و غیرمنتظره توصیف می کند وقصد دارد با لباسی با نمادهای ایرانی، که معرف فرهنگ این کشور است، در برنامه حاضر شود. حق نشر عکس EPA Image caption سناتور میچ مک‌کانل گفته است به مجلس اجازه نمی‌دهد قواعد جلسه استیضاح را به سنا"دیکته" کند. به عقیده مریم مهاجر با توجه شرایط کنونی و خبرهای غم انگیزی که پیرامون ایران وجود دارد، از طریق فرهنگ و هنر بهتر می‌توان خصلت‌ها و ویژگی‌های مثبت ایرانیان را به جهانیان معرفی کرد تا شناخت بیشتر و درک بهتری نسبت به این کشور داشته باشند. او داستان انیمیشن بعدی خود را انتخاب کرده است و پس از برگزاری مراسم اهدای جوایز بفتا، مراحل پیش تولید آن را آغاز می کند. با وجود این سناتور روی بلانت، که بخشی از شاخه رهبری سناست روز دوشنبه گفته جمهوری‌خواهان برای ناوارد دانستن یکباره اتهامات رای لازم را ندارند.​ .