سناتور گراهام عدم حمایت شورای امنیت از قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را یک «اشتباه بزرگ» خواند

25/05/1399 11:31 ب.ظ

🔺سناتور گراهام عدم حمایت شورای امنیت از قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را یک «اشتباه بزرگ» خواند ⚡️لیندزی گراهام از اعضای سنای آمریکا رأی اعضای شورای امنیت به قطعنامه پیشنهادی ایالات متحده برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را یک «اشتباه بزرگ» خواند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این نماینده ایالت کارولینای جنوبی در سنای آمریکا همچنین تصمیم شورای امنیت را در عدم حمایت از قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی علیه رژیم ایران در ماه اکتبر «احمقانه» خواند.

پمپئو: عدم حمایت از قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران، بزرگترین حکومت حامی تروریسم در جهان، یک اشتباه جدی بود

وزیر خارحه ایالات متحده در مورد آرای اخیر اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد به قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تمدید تحریم‌های تسلیجاتی ایران گفت، دو رأی مخالف در شورای امنیت به قطعنامه داشتیم، روسیه و چین. تعجب‌آور نیست که روس‌ها و چینی‌ها بخواهند به جمهوری اسلامی سلاح بفروشند.

کلی کرفت: تصمیم امروز شورای امنیت مناقشه‌ها را شعله‌ورتر کرده و ناامنی بیشتری به بار می‌آورد

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

کرونا در بسیاری از استان‌ها روند نزولی پیدا کرده است/ باید سبک زندگی خود را برای سال‌ها تغییر دهیم/ مجازات‌ عدم رعایت پروتکل‌ها را از امروز ابلاغ می‌کنیمروحانی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا: کرونا در بسیاری از استان‌ها روند نزولی پیدا کرده است/ باید سبک زندگی خود را برای سال‌ها تغییر دهیم/ مجازات‌ عدم رعایت پروتکل‌ها را از امروز ابلاغ می‌کنیم

پلیس ترکیه یک تروریست پ.ک.ک را با 37 کیلوگرم مواد منفجره دستگیر کرد

دو مامور پلیس یک روز پیش از سالگرد استقلال هند در کشمیر کشته شدنداین حمله چند روز پس از اولین سالگرد لغو اختیارات خودگردانی مشروط کشمیر انجام می شود، اصلاحاتی که دولت هند مدعی است که با هدف ارتقاء توسعه و نزدیکی بیشتر این منطقه به کشور صورت گرفته است.

ظریف: رفتار عمیقا مخرب آمریکا، ساختار سازمان ملل متحد را نشانه گرفته استظریف: شیوه‌ای که آمریکا برای فروپاشی قطعنامه ۲۲۳۱ به کار گرفته سوء استفاده از ساز و کار خود سازمان ملل برای نابودی این نهاد بین‌المللی است، این اقدامات پس از گذشت ۲ سال از تحمیل بی‌رحمانه‌ترین فشارها علیه یک ملت مقاوم، محکوم به شکست خواهد بود

آمریکا رسما تأیید کرد که چهار نفتکش متعلق به ایران را توقیف کرده استواشنگتن این محموله‌های سوختی را متعلق به سپاه پاسداران می‌داند. آمریکا مدت‌هاست که سپاه پاسداران ایران را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داده است.

رئیس آژانس: ایران هنوز اجازه دسترسی به دو سایت هسته‌ای را نداده است🔺رئیس آژانس: ایران هنوز اجازه دسترسی به دو سایت هسته‌ای را نداده است ⚡️مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، پس از دیدار با وزیر خارجه آمریکا، به خبرنگاران گفت که ایران هنوز به آژانس اجازه دسترسی به دو سایت هسته‌ای را نداده است.

وی با بیان این که ایران هنوز بزرگترین حامی حکومتی تروریسم در جهان است نوشت: رشد نظامی ایران مسیری را فراهم می‌کند که به برخورد با اسرائیل و دیگرانی که از سوی رژیم ایران تهدید می‌شوند می‌انجامد.

این نماینده ایالت کارولینای جنوبی در سنای آمریکا همچنین تصمیم شورای امنیت را در عدم حمایت از قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی علیه رژیم ایران در ماه اکتبر «احمقانه» خواند.پمپئو: عدم حمایت از قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران، بزرگترین حکومت حامی تروریسم در جهان، یک اشتباه جدی بود

وزیر خارحه ایالات متحده در مورد آرای اخیر اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد به قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تمدید تحریم‌های تسلیجاتی ایران گفت، دو رأی مخالف در شورای امنیت به قطعنامه داشتیم، روسیه و چین. تعجب‌آور نیست که روس‌ها و چینی‌ها بخواهند به جمهوری اسلامی سلاح بفروشند.

کلی کرفت: تصمیم امروز شورای امنیت مناقشه‌ها را شعله‌ورتر کرده و ناامنی بیشتری به بار می‌آورد

کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل در واکنش به تصمیم امروز شورای امنیت در مورد تحریم تسلیحاتی ایران گفت: ناکامی امروز شورا، نه در خدمت صلح است و نه در خدمت امنیت و به جای آن، مناقشه بزرگ‌تری را شعله‌ورتر می‌کند و ناامنی بیشتری به بار می‌آورد.