سمیر جعجع پس از احضار به دادگاه نظامی لبنان خواستار حضور حسن نصرالله شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک دادگاه نظامی در لبنان، سمیر جعجع، رهبر گروه مسیحی قوات البنانیه (نیروهای لبنانی) را برای بازجویی احضار کرد. جعجع اما می‌گوید حسن نصرالله، رهبر حزب الله لبنان نیز باید در دادگاه حاضر شود. جزئیات بیشتر🔽

حسن نصرالله در سخنانش که از طریق تلویزیون پخش می‌شد گفت: «هدف اصلی قوات البنانیه راه اندازی یک جنگ داخلی است.»

حزب الله لبنان که در یک ائتلاف سیاسی با جنبش آزاد ملی به رهبری میشل عون، یکی از مهمترین گروه‌های مسیحی لبنانی است، در سخنان خود بزرگترین تهدید برای جامعه مسیحیان لبنان را «نیروهای ملی و رئیس آنها» سمیر جعجع، عنوان کرده بود.رهبر «نیروهای لبنانی» در گفتگوی خود با شبکه ام تی وی لبنان گفت که ماجرای روز پنج شنبه از آنجایی شروع شد که حامیان احزاب شیعه وارد محله مسیحی عین الرمانه شده بودند، آنها به خودروها آسیب زده‌اند و حتی قبل از آغاز درگیری‌های مسلحانه، چهار تن را زخمی کردند.

حامیان دو گروه شیعه مذهبی حزب الله و جنبش امل در روز پنجشنبه گذشته تجمعی را در برابر دادگستری بیروت برگزار کرده بودند و قاضی پرونده را به سیاسی کاری متهم کرده بودند. تجمع در پی آن برگزار شد که قاضی پرونده دو وزیر نزدیک به این دو گروه را احضار کرده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هر دو شان خایین هستن

🤣🤣🤣

لبنان ثورة۱۷تشرین لبنان_ینتفض لماذا حسن نصرالله الارهابي لم یسلم سلیم عیاش المطلوب من قبل محکمة لاهاي الدولیة ؟.. حسن نصرالله منع التحقیقات حول انفجار_مرفأ_بيروت المؤلم و لماذا ؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هفت تن از بازداشت‌شدگان اعتراضات دوم مرداد تبریز به دادگاه احضار شدند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تنش در دادگاه حمید نوری؛ شکرگزاری نوری برای کشتار زندانیان سیاسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ویدئویی از ویرانی خانه‌ها در هند و نپال در پی وقوع سیل شدید و رانش زمیندر پی بارش‌های شدید باران و همچنین رانش زمین، تعداد جان باختگان این حواث در دو کشور هند و نپال به بیش از ۱۰۰ نفر رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مرگ دست‌کم سه شهروند در اثر بارش شدید باران در گیلان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

زنان افغان در اعتراض به طالبان در سازمان ملل حاضر شدند«درباره زنان افغان زیاد صبحت می‌شود اما کسی به ما گوش نمی‌دهد. کمک‌ها، اعطای پول و به رسمیت شناختن، همگی اهرم‌هایی هستند که جهان باید از آنها برای مشارکت، احترام به حقوق زنان و همه انسان‌ها در افغانستان در تعامل خود با طالبان استفاده کند.» این زنان اگر واقعت دمبال حقوق شان است . چ در خارج چی در داخل افغانستان. تمام فعالان زن در تی بیست سال خدمت به خارجیها ایفا وظیفه نمود. وحلا . تمام پولهای منجمد شد حق همین کار کانان است و از سازمان ملل آذادی دارائ . ملت افغانستان خاستار شود. باید که هزار ها زن افغان که در شهر نیویورک است احساس مسولیت کنند و آنجاه بروند و اعتراض شدید کنند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۱۶۵ فوتی جدید کرونا در کشور/ شناسایی بیش از ۱۱ هزار بیمار در شبانه روز گذشتهبنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۱۱ هزار و ۶۴ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه ۱۶۵ تن نیز به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »