سمیر جعجع: حزب الله مسئول نابسامانی‌های اوضاع در لبنان است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سمیر جعجع: حزب الله مسئول نابسامانی‌های اوضاع در لبنان است العربية

سمیر جعجع در گفت‌وگو با العربیه گفت: «طرف‌های قدرت در لبنان ناامید کننده هستند و سزاوار برپایی حکومت نیستند».

رئیس حزب نیروهای لبنانی همچنین به این اشاره کرد ‌که هر گونه تغییر ریشه‌ای در لبنان با تشکیل دولتی جدید آغاز می‌شود. در دومین روز از اعتراضات به افزایش مالیات و نابسامانی‌های معیشتی در لبنان ده‌ها هزار تن از معترضان در مناطق مختلف این کشور به خیابان‌ها ریخته، راه‌ها را بسته و اقدام به آتش زدن لاستیک‌ها کردند.

در بزرگترین تظاهراتی که لبنان در چند سال پیش تاکنون شاهد است عموم مردم از مناطق، مذاهب و ادیان مختلف شرکت کردند. تظاهرکنندگان همچنین طی شعارهایی خواستار استعفای دولت سعد حریری شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عجب حرفی؟! فقط فرافکنی

تو منطقه هر اتفاقی میوفته رسانه ها میگین ایران تو لبنان میگین حزب الله. اما حقیقت رو نمیشه پنهان کرد .در میدان و واقعیت هر ناهنجاری تو منطقه از لیبی تا یمن رخ بده بوی دلارهای نفتی متعفن شما بمشام می رسه.

باز شروع شد عاقبت جامعه که که با اجنبی دست به یکی کنه و برعلیه مملکتش شورش کنه رو خواهید دید بزودی

احتمالا حزب الله برای گرفتن بیشتر قدرت سیاسی دست یاری به سعد حریری خواهد داد و با کنترل تظاهرات با تک تیراندازان حزب الله از آب گل آلود ماهی خواهد گرفت . در کف خیابان ها برخی یاران حزب الله خودشان بعنوان معترض نقش بازی خواهند کرد . نقش حزب الله در این مناقشات دو طرفه خواهد بود.

خود سمیع جعجع حامی حزبالله بود احتمالا مواجبش قطع شده است . ترامپ با اعمال فشار حداکثری خیلی از مزدوران جمهوری اسلامی را آشکار خواهد کرد . و‌قتی حقوق مزدوران قطع بشود یکی یکی از آن ائتلاف خارج خواهند شد . ائتلاف شوم شیعی .

چح چح

سمیر جعجع از تو حروم زاده ده تر هم پیدا میشه توی لبنان !؟ ای پست فطرت بوقلمون صفت

مرگ_بر_خامنه_ای

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سمیر جعجع خواستار استعفای دولت لبنان شدرئیس حزب نیروهای لبنانی از نخست وزیر این کشور خواست که استعفای دولت را اعلام کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کمپ پناه‌جویان در ساموس؛ زنان در جنگل زایمان می‌کنندaidaghajar 🎥فردای آتش‌سوزی در کمپ پناه‌جویان جزیره ساموس، نیروهای امنیتی کمپ را تخلیه کردند و پناه‌جوها تا صبح زیر باران در خیابان خوابیدند. قاچاق_انسان aidaghajar من هرچی فکر میکنم نمی فهمم چرا باید این حقارت را به جان خرید! aidaghajar حالا خوبه با وجود زندگی در اون شرایط و وجود کافور در غذا به ادعای مصاحبه شونده،ایشان تسلیم نشده و کم نیاورده و بالاخره هرکاری نکرده یکی دیگه اونجا در همون مدت پس انداخته که در «بهترین شرایط» همراهیشون کنه... آخه کاندوم رایگان در دسترس بذارنم باز اینا کار خودشونو میکنن...
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد حق قانونی شهروندان است، یا فقط در مورد شهروندان ذوب در ولایت اجرا می‌شود؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واعظی: تغییر در رویکرد تقابلی عربستان و امارات/ امریکایی‌ها قاشق خالی در دهان سعودی‌ها گذاشتندواعظی: *رویکرد تقابلی عربستان و امارات با جمهوری اسلامی تغییر کرده است *اماراتی‌ها برای ارتباط با جمهوری اسلامی پشقدم شدند *آمریکایی‌ها قاشق خالی در دهان سعودی‌ها گذاشتند *منابع آبی همچون منابع نفتی متعلق به همه استان‌ها است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل: در سال جاری بیش از ۲۵۰۰ غیرنظامی افغان در جنگ کشته‌ شده‌‌انددفتر نمایندگی سازمان ملل در افغانستان (یوناما) اعلام کرد که تلفات غیرنظامیان در ربع سوم سال جاری میلادی (ژوئیه تا سپتامبر) در این کشور در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته ۴۲ درصد افزایش یافته است. این سازمان گفته که در ۹ ماه اول جاری میلادی در مجموع ۲۵۶۳ غیر نظامی در افغانستان کشته و ۵۶۷۶ نفر دیگر زخمی شده‌اند. امریکا بادرایت مانند مسیله ی ترکیه,درمود افغانستان هم ناتو رابه کمک طلبیده است Arbaeen زاگرس_درمسیر_اربعین حب_الحسین_یجمعنا
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

در باب نیروی انسانی در مدارس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »