سلما بلیر بازیگری که برای بیماری «ام اس» بستری شده بود، از بهبود خود خبر داد

06/05/1398 08:03:00 ب.ظ

سلما بلیر بازیگری که برای بیماری «ام اس» بستری شده بود، از بهبود خود خبر داد ⚡️بازیگر فیلم های «مدیریت خشم» و «مقاصد بی رحمانه» در اینستاگرام نوشت که تا حداقل سه ماه دیگر، سیستم دفاعی بدنش ضعیف خواهد بود: «پس لطفاً بوسم نکنید.»

«سلما بلیر» که به تازگی برای بیماری اِم‌اِس تحت درمان قرار گرفته بود، از بهبود خود خبر داد. به گزارش هافینگتون پست، بازیگر ۴۷ ساله آمریکایی در اینستاگرام عکسی از خود پست کرد که ظاهراً در اتاق یک بیم عکس از آرشیو رسیدگی به تخلف های اخیر جمهوری اسلامی ایران از توافق اتمی برجام، از جمله غنی سازی اورانیوم با غلظت بیشتر، و افزایش ذخیره اورانیوم غنی شده، بخشی از دستور کار نشست اضطراری پنج کشور باقیمانده دراین توافق بود که روز یکشنبه ۶ مرداد در وین...

عکس از آرشیو رسیدگی به تخلف های اخیر جمهوری اسلامی ایران از توافق اتمی برجام، از جمله غنی سازی اورانیوم با غلظت بیشتر، و افزایش ذخیره اورانیوم غنی شده، بخشی از دستور کار نشست اضطراری پنج کشور باقیمانده دراین توافق بود که روز یکشنبه ۶ مرداد در وین پایتخت اتریش برگزار شد.

هدف نشست اضطراری امروز در وین بررسی راه های نجات برجام عنوان شده بود اما به جز ارزیابی محتاطانه نماینده چین و توصیفی که فرستاده تهران در مورد سازنده بودن بحث ها ارائه داده است، درباره نتایج حاصل از این نشست اطلاعات دیگری منتشر نشده است.

نماینده چین در گفت‌وگو با خبرگزاری رویترز فضای گفتگوهای امروز را دوستانه و حرفه ای توصیف و بر ضرورت تعهد همه طرف های شرکت کننده به حفظ برجام تاکید کرد: «طبیعی است که کشورهای اروپایی ایران را به اجرای کامل تعهداتش در قبال برجام فراخواندند و طرف ایرانی نیز متقابلا بر ضرورت پایبندی اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی به تعهداتشان تاکید کرد. و قابل فهم است که در این میان لحظات دشواری هم وجود داشت.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

ریابکوف: از ایران می‌خواهیم که گام سوم کاهش تعهدات برجامی خود را اجرا نکندریابکوف، معاون وزیر امور خارجه روسیه: از ایران می‌خواهیم که گام سوم کاهش تعهدات برجامی خود را اجرا نکند. طرفین در نشست کمیسیون مشترک برجام نتوانستند بر سر نفتکش حامل سوخت ایران که توسط دولت‌ جبل‌الطارق و نیروی دریایی انگلیسی توقیف شده بود، به توافق برسند. به چه دلیل که مرحله سوم را انجام ندهد تازه این خودسوپاپ اطمینان‌ است که ایران بدست آورده اگر لازم با شد ایرا ن قبلا اعلام کرده ولی اگر حالا انجام دهد زیان‌خواهد دید

چند ساعت انتظار مرگ در ظلماتِ خردکننده چاه/ تا عمق ۱۵۰ متری بدون تجهیزات و ایمنی کار می‌کنیماز هر ۸ کارگری که در اثر حادثه ناشی از کار جان خود را از دست می‌دهند، یک نفر کارگر چاه‌کن است.

آدرس کارت سوخت خود را از سایت پست پیدا کنیدبر اساس اعلام دولت از ۱۵ روز دیگر سوخت‌گیری تنها با استفاده از کارت سوخت شخصی صورت می‌گیرد و افرادی که هنوز کارت سوخت دریافت نکرده‌اند باید نسبت به دریافت آن به‌طور جدی‌تری اقدام کنند و آن‌طور که شرکت ملی پست اعلام کرده متقاضیان به‌راحتی می‌توانند آدرس کارت سوخت خود را از سایت پست پیدا کنند. تحریم ها اثر ندارند!

یک معلم چطور می‌تواند از طریق مراجع قضایی حقوق معوقه خود را مطالبه کند؟

دیوان عالی آمریکا با استفاده بخشی از بودجه پنتاگون برای ساخت دیوار مرزی موافقت کرددیوان عالی ایالات متحده به استفاده بخشی از بودجه وزارت دفاع آمریکا پنتاگون برای ساخت دیوار در مرز مکزیک رای داد. خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که دیوان عالی آمریکا روز جمعه ۴ مردادماه با پنج رای موا

برگزاری مسابقات ورزشی برای احیای فوکوشیما، هشت سال پس از فاجعه اتمیکمتر از یک سال به المپیک توکیو مانده؛ جشنواره ای که هزاران ورزشکار و علاقمند ورزش را از سراسر جهان به ژاپن می آورد.