سلطانی​فر: تمام سهام استقلال و پرسپولیس به مردم می​رسد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر ورزش: *تمام سهام استقلال و پرسپولیس به مردم می​‌رسد *دولت هیچ سهمی از این دو باشگاه برای خود نگه نمی‌دارد *کار تاریخی و بزرگی بعد از ۴۱ سال برای استقلال و پرسپولیس در حال انجام است *با خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس سودآوری آن‌ها افزایش پیدا می‌کند

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر اظهار کرد: دولت هیچ سهمی از دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای خود نگه نمی دارد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: برای خصوصی شدن دو باشگاه زمان زیادی را برای مذاکره و توافق با دولت و نهادهای مختلف اختصاص دادم و خوشبختانه امروز این واگذاری با اجماع و نظر موافق آقای رئیس جمهور، دولت و تمامی نهادهای مرتبط بصورت کاملا تخصصی و با کمترین خطا توسط سازمان های مسئول صورت می گیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ زدن ماسک را در آمریکا الزامی نمی‌کند«به این کار اعتقادی ندارم، و می‌خواهم مردم آزادی‌هایی‌ داشته باشند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرسپولیس یک - فولاد صفر/ حرکت اقتصادی پرسپولیس به سمت جام چهارمهفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال؛ پرسپولیس یک - فولاد صفر/ حرکت اقتصادی پرسپولیس به سمت جام چهارم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حاجی میرزایی: دانش آموزان به صورت زوج و فرد در کلاس ها حاضر می شوندتهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش گفت که طبق برنامه ریزی های انجام شده و مجوز ستاد ملی کرونا به احتمال زیاد در سال تحصیلی جدید با احتساب روزهای پنجشنبه، نیمی از دانش آموزان یک کلاس روزهای زوج و و نیم دیگر روزهای فرد به مدرسه خواهند رفت.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آمار جهانی کووید-۱۹ / نزدیک به ۶۰۰ هزار نفر قربانی کروناآمار جهانی کووید-۱۹ نزدیک به ۶۰۰ هزار نفر قربانی کرونا تازه‌ترین آمارها حاکی از آن است که شمار مبتلایان کروناویروس جدید در جهان به ۱۴ میلیون و ۱۹۴ هزار و ۱۴۰ نفر رسیده و تاکنون مرگ ۵۹۹ هزار و ۴۱۶ نفر در اثر این بیماری تأیید شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صادرات نفت خام عربستان به پایین‌ترین سطح در ۱۰ سال اخیر رسیدصادرات نفت عربستان | اطلاعات انتشار یافته به طور رسمی نشان می دهد که صادرات نفت خام عربستان در ماه می (اردیبهشت و خرداد ) به ۶میلیون و ۲۰هزار بشکه در روز رسید که از اکتبر ۲۰۱۰ تا کنون پایین‌ترین سطح به شمار می رود
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پادشاه و دیگر مقامات اسپانیا با خانواده قربانیان کرونا همدردی کردندخانواده‌های جان‌باختگان بر اثر ابتلا به بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» و کارکنان بخش بهداشت و درمان از جمله دعوت‌شدگان به این مراسم بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »