سلطانی​فر: تمام سهام استقلال و پرسپولیس به مردم می​رسد

29/04/1399 10:42:00 ق.ظ

وزیر ورزش: *تمام سهام استقلال و پرسپولیس به مردم می​‌رسد *دولت هیچ سهمی از این دو باشگاه برای خود نگه نمی‌دارد *کار تاریخی و بزرگی بعد از ۴۱ سال برای استقلال و پرسپولیس در حال انجام است *با خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس سودآوری آن‌ها افزایش پیدا می‌کند

وزیر ورزش و جوانان گفت که ورود استقلال و پرسپولیس به بورس، رونق آن را افزایش خواهد داد. وی گفت : کار تاریخی و بزرگی بعد از ۴۱ سال برای استقلال و پرسپولیس در حال انجام است و امیدوارم با حمایت همه دوستداران فوتبال و به ویژه پیشکسوتان عزیز در آینده نزدیک شاهد واگذاری استقلال و پرسپولیس باشیم.

وزیر ورزش و جوانان افزود: برای خصوصی شدن دو باشگاه زمان زیادی را برای مذاکره و توافق با دولت و نهادهای مختلف اختصاص دادم و خوشبختانه امروز این واگذاری با اجماع و نظر موافق آقای رئیس جمهور، دولت و تمامی نهادهای مرتبط بصورت کاملا تخصصی و با کمترین خطا توسط سازمان های مسئول صورت می گیرد.

سلطانی فر خاطرنشان کرد: در پرسپولیس و استقلال آینده دولت هیچ سهمی را از دو باشگاه را برای خود نگه نمی دارد و تماما در فرایند واگذاری در اختیار مردم، هواداران و پیشکسوتان قرار می گیرد. وزیر ورزش و جوانان گفت: با متخصصان زیادی در حوزه اقتصاد و بازار بورس صحبت کرده ام و با اطمینان می گویم ورود استقلال و پرسپولیس به بورس، رونق آن را افزایش خواهد داد و کسب و کارهای این بخش به واسطه هواداران میلیونی و تازه وارد رشد زیادی خواهد کرد. headtopics.com

سلطانی فر در پایان افزود: مطمئن هستم با خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس، هم سودآوری آنها افزایش پیدا می کند و هم بسیاری از مشکلات مدیریتی و مسائل سالهای گذشته این دو تیم تکرار نخواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ترامپ زدن ماسک را در آمریکا الزامی نمی‌کند«به این کار اعتقادی ندارم، و می‌خواهم مردم آزادی‌هایی‌ داشته باشند.»

پرسپولیس یک - فولاد صفر/ حرکت اقتصادی پرسپولیس به سمت جام چهارمهفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال؛ پرسپولیس یک - فولاد صفر/ حرکت اقتصادی پرسپولیس به سمت جام چهارم

حاجی میرزایی: دانش آموزان به صورت زوج و فرد در کلاس ها حاضر می شوندتهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش گفت که طبق برنامه ریزی های انجام شده و مجوز ستاد ملی کرونا به احتمال زیاد در سال تحصیلی جدید با احتساب روزهای پنجشنبه، نیمی از دانش آموزان یک کلاس روزهای زوج و و نیم دیگر روزهای فرد به مدرسه خواهند رفت.

آمار جهانی کووید-۱۹ / نزدیک به ۶۰۰ هزار نفر قربانی کروناآمار جهانی کووید-۱۹ نزدیک به ۶۰۰ هزار نفر قربانی کرونا تازه‌ترین آمارها حاکی از آن است که شمار مبتلایان کروناویروس جدید در جهان به ۱۴ میلیون و ۱۹۴ هزار و ۱۴۰ نفر رسیده و تاکنون مرگ ۵۹۹ هزار و ۴۱۶ نفر در اثر این بیماری تأیید شده است.

صادرات نفت خام عربستان به پایین‌ترین سطح در ۱۰ سال اخیر رسیدصادرات نفت عربستان | اطلاعات انتشار یافته به طور رسمی نشان می دهد که صادرات نفت خام عربستان در ماه می (اردیبهشت و خرداد ) به ۶میلیون و ۲۰هزار بشکه در روز رسید که از اکتبر ۲۰۱۰ تا کنون پایین‌ترین سطح به شمار می رود

پادشاه و دیگر مقامات اسپانیا با خانواده قربانیان کرونا همدردی کردندخانواده‌های جان‌باختگان بر اثر ابتلا به بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» و کارکنان بخش بهداشت و درمان از جمله دعوت‌شدگان به این مراسم بودند.