سلطانی‌فر: تلاش می‌کنیم پرسپولیس و استقلال تا قبل از پایان سال وارد بازار سرمایه شوند

13/10/1399 07:18:00 ب.ظ

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه شرایط بسیار خوبی از نظر ساماندهی، شفاف سازی و مستند سازی برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به وجود آمده، گفت: باید تلاش کنیم تا پیش از پایان سال سرخابی ها وارد بازار سرمایه شوند.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه شرایط بسیار خوبی از نظر ساماندهی، شفاف سازی و مستند سازی برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به وجود آمده، گفت: باید تلاش کنیم تا پیش از پایان سال سرخابی ها وارد بازار سرمایه شوند. وی افزود: خوشبختانه مواردی که بلاتکلیف مانده بود از جمله صدور اسناد مالکیت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با تلاش و پیگیری بسیار انجام شد که در نهایت اسناد مالکیت های دو باشگاه صادر شد.

وزیر ورزش و جوانان این نکته را متذکر شد که تلاش های سازمان حسابرسی هم در فرآیند آماده شدن برای ورود به بازار سرمایه مثمر ثمر بوده که قابل تقدیر است.

وی نتایج صورت گرفته در فرآیند خصوصی سازی دو باشگاه پایتخت را حاصل تلاش و خرد جمعی دانست و افزود: انتظار دارم اعضای هیات مدیره و مدیران دو باشگاه، مراحل پایانی را با جدیت به سرانجام برسانند تا پیش از پایان سال، سرخابی ها وارد بازار سرمایه شوند.

سلطانی فر تصریح کرد: فرآیند خصوصی سازی این دو باشگاه در شرایطی طی شد که در طول چهارسال گذشته، ریالی از اعتبارات دولتی و ارزی به آن ها پرداخت نشده و از محل حق پخش تلویزیونی هم عایدی نداشتند و بدلیل تحریم های ناعادلانه با مشکل مواجه شده بودند؛ با این وجود بخش اعظمی از بدهی های این دو باشگاه با برخورداری از دو اسپانسر معتبر در تامین منابع مالی خوب، پرداخت شد. headtopics.com

ما هم خوشحالیم اخرین سال حضورت تو سازمان گند زدی به ورزش مملکت

😂شعار تکراری هر سال

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

پادشاهی سعودی: برای تقویت همکاری‌ها با آمریکا جهت حمایت از منافع‌مان تلاش می‌کنیمپادشاهی عربی سعودی شامگاه پنج‌شنبه 4 فوریه 2021 از سخنرانی جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا درباره تعهد ملت ایران و عربستان خواهان صلح و رفع تنش هستند و رهبران دو کشور می بایست در پشت ملت ها قرار بگیرند وگرنه بیگانگان نمی توانند سبب اطمینان خاطر شوند. ارتباط و گفتگوی دو ملت را تقویت کنید تا پیام صلح و‌دوستی آنها قوت قلبی برای مسلمانان و صلح دوستان باشد. رستاخیز_ملی_با_پهلوی همکاری! روزی میرسه که کاری که با شاه ایران کردند ، باشما می کنند. حتی قانون کاپیتولاسیون را در عربستان پایگذاری می کنند. جلوی درب باشگاه ها خواهند نوشت : ورود سگ و عرب ممنوع.

وزیر بهداشت ایران: تلاش می‌کنیم قبل از 22 بهمن واکسیناسیون کرونا را شروع کنیموزیر بهداشت ایران: تلاش می‌کنیم قبل از 22 بهمن واکسیناسیون کرونا را شروع کنیم وزیر بهداشت ایران نسبت به آغاز واکسیناسیون کرونا پیش از روز 22 بهمن در کشورش ابراز امیدواری کرد.

اردوغان: تلاش‌ می‌کنیم با تقویت و توسعه جمهوریت مان، آن را به نسل‌های بعدی منتقل کنیمرجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه: تلاش‌ می‌کنیم با تقویت و توسعه جمهوریت مان که در حال نزدیک شدن به صدمین سال خود است، آن را به نسل‌های بعدی منتقل کنیم. اختلاس،دزدی،دوقطبی کردن جامعه،گم شدن دلارها،آقازادگی ،خفقان و بازداشت روزنامه نگاران و فعالان مخالف به انواع بهانه ها ،حمایت از شبه نظامیان تروریست و. بیشتر نمود اسلامی شدن سیاست در ترکیه س تا تقویت و توسعه جمهوریت.این لفاظیها برای ما ایرانیها خیلی آشناست. هویت و تمدن و مدنیت بزرگ مشترک کاملترین علوم عالم و جهان، علوم طبیعی خردمندانه ی ملتهای موسسان 'حضوریکتائی' (انجمن مغان) باستان ده هزار ساله ی تورکان بایستی در تمام کشورهای جغرافیای تورکان و مسلمانان و جهان، مدام بصورت جاری بازتولید و توسعه یاید.

اردوغان: برای برقراری صلح، آرامش، ثبات و توسعه تمام کشورهای حوزه بالکان به ویژه آلبانی تلاش می‌کنیماردوغان: برای برقراری صلح، آرامش، ثبات و توسعه تمام کشورهای حوزه بالکان به ویژه آلبانی تلاش می‌کنیم

تقدیر نتانیاهو از تلاش سفیر آمریکا برای صلح اعراب با اسرائیل و مقابله با ایرانصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. سفیر آمریکا اسم نداره آیا؟؟؟!!!