سلام «بیت کوینی» رئیس جمهور السالوادور به مردم ترکیه

30/10/1400 10:26:00 ق.ظ

سلام «بیت کوینی» رئیس جمهور السالوادور به مردم ترکیه نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور در آغاز دیدار خود از ترکیه با انتشار پیامی توئیتری، به مردم ترکیه سلام «بیت_کوینی» داد.

رئیس جمهور السالوادور با انتشار پیامی به مردم ترکیه سلام بیت کوینی داد. - خبرگزاری آناتولی بوکله در پیام خود خطاب به مردم ترکیه نوشت: «قبل از هر چیزی از سرزمین بیت کوین به تمام ترکیه سلام...

بوکله در پیام خود خطاب به مردم ترکیه نوشت: «قبل از هر چیزی از سرزمین بیت کوین به تمام ترکیه سلام می‌کنم» رئیس جمهور السالوادور در چارچوب سفر رسمی خود به ترکیه با مقامات کشور دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد. دیروز نیز رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی، سفر نایب بوکله همتای اسلالوادوری خود به ترکیه را مهم ارزیابی کرده بود.

اردوغان با آرزوی سفری خوش برای بوکله نوشت: ترکیه از میزبانی شما بسیار خرسند خواهند بود. سفر شما به ترکیه که در چارچوب توسعه روابط میان دو کشور انجام می‌پذیرد، برای ما مهم است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

عراق موجودیت خود را از ایران دارد

محمد صدر: با بالا گرفتن جنگ های داخلی عراق در سالهای پس از سقوط صدام، این کشور با اعلام موجودیت گروهی با نام «داعش» در خاک خود مواجه شد که به نام برپایی تعالیم و قوانین اسلامی، ظالمانه ترین رفتار را در برخورد با مردم عراق به ویژه زنان این کشور دنبال می کردند(البته شاخه سوری این گروه، سال‌ها قبل فعالیت خود را در سوریه آغاز کرده بود) اینکه در نهایت چگونه ماهیت این گروه به نابودی انجامید و برخورد دولت عراق با ناجیان این کشور در سال‌های پس از سقوط داعش چه بود. گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سلام عليكم

رئیس جمهور ایران در دیدار با پوتین: امیدواریم تلاش ها منجر به لغو تحریم‌ها شودپیام پوتین به رهبر معظم ایران پوتین در دیدار با رئیس جمهور ایران: از طرف من سلام و آرزوی سلامتی برای رهبر معظم ایران را به ایشان منتقل کنید پوتین رئیسی شده احوال یکی دیگه رو‌ می پرسه صد البته اگه پوتین بهش سلام مخصوص نرسونه کی برسونه؟ مردم فلک زده ایران؟!!!! پفیوز خایه مال آخه خارجی ها به این یارو میگن معظم آخه؟

دیدار رئیس جمهور با ایرانیان مقیم روسیه- عکس خبری تسنیم | Tasnimدیدار رئیس‌جمهور با ایرانیان مقیم روسیه گزارش تصویری: چرا شال سبز بسته

روبرتو متسولا رئیس پارلمان اروپا شدروبرتو متسولا رئیس پارلمان اروپا شد روبرتو متسولا، دیپلمات مالتی با رای اعضای پارلمان اروپا به عنوان رئیس جدید این نهاد اتحادیه اروپا انتخاب شد.

شکایت رسمی دو وکیل حقوق بشر در دادگاههای فرانسه علیه رئیس اماراتی اینترپلعلاوه بر ویلیام بوردون فرانسوی، وکیل دو شهروند بریتانیایی که پیش از این الرئیسی را به شکنجه متهم کرده بودند نیز روز سه‌شنبه شکایت جدیدی را علیه او تسلیم قضات تحقیق واحد قضایی ویژۀ جنایات علیه بشریت و جنایات جنگی دادگاه پاریس کرد.

دستاوردها و دشواری‌های پیش‌روی رئیس جمهوری آمریکا؛ یک سال از اقامت پرزیدنت بایدن در کاخ سفید گذشتجو بایدن پیشتر در مقام معاون باراک اوباما هشت سال در کاخ سفید حضور داشت و با دشواری‌های مرتبط با این مسئولیت خطیر آشنا بود. بایدن گوزو I haven’t seen my son for5 years bcz he had to serve as a draftee for IRGC even tough he didn’t want to.Plz stop this unfair ban Waive_Visa_Ban_For_IRGC_Drafted_Men New_Version_of_Trump_Ban_With_No_Clues_For_Reviving_In_Biden_Administration S_Bahraminejad3 Let us pursue our dreams and build our future.We are just students👨🏻‍🎓🧑‍🎓 Waive_Visa_Ban_For_IRGC_Drafted_Men New_Version_of_Trump_Ban_With_No_Clues_For_Reviving_In_Biden_Administration S_Bahraminejad3

رئیس جمهوری آمریکا: اکنون زمان دست کشیدن از مذاکرات احیای برجام نیست و «پیشرفت‌هایی» حاصل شده استجو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، روز چهارشنبه ٢٩ دی‌ در نخستین کنفرانس خبری خود در سال جدید میلادی که به مناسبت اولین سالگرد احراز سمت ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا برگزار کرد، به بررسی عملکرد و دستاوردهای یک سال گذشته دولت خود پرداخت. جیم الف برای غرب و شرق و شمال وجنوب نعمت است،تنها مردم ایران هستند که باید طعم بدبختی را بچشند..امریکا واروپااسلحه به عربها میفروشند،اسرائیل شهرک سازیهارا گسترش میدهد،چین وهندوغیره آشغال‌هایشان را صادرمیکنند،سوریه و لبنان و عراق بانک‌هایمان راخالی میکنند روسیه هم که مزدور گیری.. با حکمرانی این ابله، ج.ا بقدرت اتمی خواهد رسید! ابله ترین رئیس جمهور در تاریخ امریکا این بایدن است! البته با تمام بلاهتش ، از اون قاطر پیش از خودش کم آزارتر است! آن قاطر پیش از این، برای منافع شخصی و کمپانی های خانوادگی میخواست اردوغان را به قدرت اول خاورمیانه تبدیل کند! در هر حالت تفاوتی نیست! دورانی که امریکا یک ابر قدرت بود تمام شده! امروز حشد شعبی با 4 پهپاد قراضه،سردار نقدی و منقلی، حوثی های لنگ بسته یمنی،همه تو سر امریکائی ها میکوبند! امریکائی ها هم خاموش و خفه! این سیمای جدید امریکا در خاورمیانه! این سیما با ترامپ آغاز و بایدن ادامه یافته!