سلام قلبی اردوغان جهانی شد

02/06/1399 08:32 ب.ظ

وزیر امور خارجه ترکیه با انتشار ویدئویی در توئيتر٬ استفاده از سلام قلبی رجب طیب اردوغان رئيس جمهور کشور در دوران شیوع کرونا توسط دیپلمات‌ها را در رایزنی‌های دیپلماتیک در سراسر جهان نشان داد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر امور خارجه ترکیه با انتشار ویدئویی در توئيتر٬ استفاده از سلام قلبی رجب طیب اردوغان رئيس جمهور کشور در دوران شیوع کرونا توسط دیپلمات‌ها را در رایزنی‌های دیپلماتیک در سراسر جهان نشان داد. - خبرگزاری آناتولی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه با انتشار ویدیويی در توئيتر٬ استفاده از سلام قلبی رجب طیب اردوغان رئيس جمهور کشور در دوران شیوع کرونا توسط وی و سایر دیپلمات‌ها را در رایزنی‌های حضوری نشان داد.

چاووش‌اوغلو در این توئيت با اشاره به تداوم رایزنی‌های دیپلماتیک خود نوشت: با سلام قلبی مان با تمام دنیا پیوندهای صمیمانه‌ای برقرار می کنیم. اردوغان که در 9 مارس سالجاری در چارچوب دیدار کاری به بروکسل پایتخت بلژیک سفر کرد، به دلیل شیوع کرونا در دیدار با ینس استولتنبرگ، دبیر کل ناتو به جای دست دادن با وی٬ تنها دستش را به روی سینه خود برده و سلام داد.

چاووش اوغلو در این ویدیو به رواج استفاده از این نوع سلام دادن در دیدارهای دیپلماتیک در سراسر جهان اشاره کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اردوغان: ترکیه به فعالیت‌های خود در عرصه صنایع دفاعی ادامه می‌دهداردوغان: ترکیه به فعالیت‌های خود در عرصه صنایع دفاعی ادامه می‌دهد اردوغان: کشورهایی که به لحاظ فناوری صنایع دفاعی ضعیف و وابسته هستند نمی‌توانند به آینده خود امیدوار باشند

کشف بزرگ‌ترین میدان گازی در طول تاریخ ترکیه در دریای سیاه

تبعه خارجی مجوز صیادی در آب های ایران ندارد/ خرید امانی در دستور کار قرارگرفترئیس سازمان شیلات کشور: *تبعه خارجی مجوز صیادی در آب‌های ایران ندارد *مجوز صید به اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی داده می‌شود *چیزی تحت عنوان فعالیت صیادان چینی نداریم *اگر کسی گزارشی از فعالیت صیادان خارجی در صیدگاه‌های ما دارد به صحت آن شک داریم

هشدار روحانی در مورد خطر موج سوم کرونا در ایران - BBC News فارسیدر ایران، دومین شب عزاداری های محرم در حالی برگزار شد که شمار روزانه مبتلایان به ویروس کرونا بنا بر آمار رسمی همچنان بالای دو هزار نفر است.

ایالات متحده با ارائه کمک‌های مالی خارجی در واکنش به پاندمی کرونا، در جهان پیشتاز است🔺ایالات متحده با ارائه کمک‌های مالی خارجی در واکنش به پاندمی کرونا، در جهان پیشتاز است ⚡️وزارت خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده با ارائه کمک‌های خارجی در واکنش به پاندمی کرونا در جهان پیشتاز است.

سرنوشت افزایش ضریب بازیافت در ۱۰ میدان نفتی/ با رفع تحریم، در قراردادها تجدیدنظر می‌شود؟مدیر عامل شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب اظهار داشت: امیدواریم که در آینده شرایط به نحوی باشد که پیمانکاران داخلی را توانمند کنیم و چند پیمانکار نفتی در حد IOC تربیت کنیم و هم بتوانیم در جایی که قراردادها برنده- برنده باشد از تکنولوژی روز دنیا استفاده کنیم.

وزیر امور خارجه ترکیه با انتشار ویدئویی در توئيتر٬ استفاده از سلام قلبی رجب طیب اردوغان رئيس جمهور کشور در دوران شیوع کرونا توسط دیپلمات‌ها را در رایزنی‌های دیپلماتیک در سراسر جهان نشان داد.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه با انتشار ویدیويی در توئيتر٬ استفاده از سلام قلبی رجب طیب اردوغان رئيس جمهور کشور در دوران شیوع کرونا توسط وی و سایر دیپلمات‌ها را در رایزنی‌های حضوری نشان داد.

چاووش‌اوغلو در این توئيت با اشاره به تداوم رایزنی‌های دیپلماتیک خود نوشت: با سلام قلبی مان با تمام دنیا پیوندهای صمیمانه‌ای برقرار می کنیم.

اردوغان که در 9 مارس سالجاری در چارچوب دیدار کاری به بروکسل پایتخت بلژیک سفر کرد، به دلیل شیوع کرونا در دیدار با ینس استولتنبرگ، دبیر کل ناتو به جای دست دادن با وی٬ تنها دستش را به روی سینه خود برده و سلام داد.

چاووش اوغلو در این ویدیو به رواج استفاده از این نوع سلام دادن در دیدارهای دیپلماتیک در سراسر جهان اشاره کرد.

این ویدیو توسط تیم رسانه‌های اجتماعی دفتر مطبوعاتی وزارت امور خارجه ترکیه تهیه شده و شامل تصاویر روسای جمهور، نخست وزیران و وزرای امور خارجه است که در جلسات دیپلماتیک اخیر از روش سلام قلبی استفاده کرده‌اند.