سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین در حوالی تهران؛ همه سرنشینان «کشته» شدند

08/01/2020 10:06:00 ق.ظ

یک هواپیمای اوکراینی پس از پرواز از فرودگاه امام، در حوالی شهر جدید پرند تهران سقوط کرد و تمام ۱۷۶ سرنشین آن کشته شدند. رسانه های داخل ایران بامداد روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه گزارش دادند که یک فروند هوا

اوکراین, هواپیمای_اوکراینی

🔺 سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین در حوالی تهران ؛ همه سرنشینان «کشته» شدند ⚡️یک هواپیمای_ اوکراین ی اوکراین ی پس از پرواز از فرودگاه امام، در حوالی شهر جدید پرند تهران سقوط کرد و تمام ۱۷۶ سرنشین آن کشته شدند.

یک هواپیمای اوکراین ی پس از پرواز از فرودگاه امام، در حوالی شهر جدید پرند تهران سقوط کرد و تمام ۱۷۶ سرنشین آن کشته شدند. رسانه های داخل ایران بامداد روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه گزارش دادند که یک فروند هوا

به بهانه مرگ قاسم سلیمانی؛ مجلس ۲۰۰ میلیون یورو از صندوق توسعه ملی به نیروی قدس داددر حالی که مجلس شورای اسلامی ایران بررسی بودجه سال ۹۹ که پیشتر دولت نامش را «بودجه استقامت» گذاشته بود را در دست دارد، ناگهان این نهاد به بهانه کشته شدن قاسم سلیمانی بودجه نیروی قدس سپاه را ۲۰۰ میلیون یوروی افزایش دادند.

به گزارش رسانه های داخل ایران، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۷ دی ماه گفت که برای دو ماه آخر سال جاری «۲۰۰ میلیون یورو » از صندوق توسعه ملی به نیروی قدس سپاه پاسداران تعلق گرفته و بودجه آن افزایش می یابد.لاریجانی تاکید کرد که علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی، اجازه تخصیص این مبلغ را داده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

اینقدر پدافند موشکی سپاه قویه که خودی ودشمن نمیشناسه😂😂😂 حاج قاسم مرد نزدیک به هفتاد نفر تو تشییع جنازه مردن الانم یکصدو چهل و هشت نفر پر پر شدن . ملت ایران حشره هستن اینطوری کشته میشن؟!رژیم تو همین ماه پیش یه عده زیادی از مردم ایرانو کشت ،ملت دیگه باید چی بشه تا بفهمید این رژیم منحوس تمام این جنایات برای نسل کشی ایرانیه؟!

حاجی مماشات بسه، سپاه با موشک زده این هواپیما رو، چرا نمیتونی حقیقت را بنویسی، آخه قباحت ۴۰ ساله داره!!!! مرگ_بر_اصل_ولايت_فقيه 🖤🖤🖤 به کدامین گناه....

سقوط هواپیمای اکراینی در نزدیکی فرودگاه امامیک فروند هواپیمای مسافربری بویینگ 737متعلق به خطوط هوایی اوکراین پس از پرواز از فرودگاه امام خمینی در تهران دچار نقص فنی شد و سقوط کرد یک فروند هواپیمای مسافربری اوکراین در ایران سقوط کرد

هواپیمای اوکراینی با ۱۸۰ سرنشین در تهران سقوط کرداین هواپیما ۱۸۰ سرنشین داشت و از تهران عازم کی‌یف، پایتخت اوکراین بود.‌ فاجعه پشت فاجعه 😑😑😑 به علت نقص فنی بوده به سپاه ربط نداره

مرگ ۱۴۰ ایرانی در سقوط هواپیمای اوکراینیاین عزای عمومی داره بازم ی فاجعه ی انسانی دیگه.😔

جزییات جدید از هواپیمای سقوط کرده اوکراینی در تهراندلیل تاخیر پرواز اوکراین ی چه بود؟ هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین که قرار بوده در ساعت ۵:۱۵ به مقصد کیف، اوکراین پرواز کند، با تاخیر یک ساعته در ساعت ۶:۱۲ پرواز کرده است. هنوز معلوم نیست که این تاخیر به علت نقص ایمنی بوده است یا خیر. Uhm... It was delayed because Iran was shooting missiles into Iraq.

سقوط مرگبار هواپیمای مسافربری اوکراین در جنوب غرب تهران | DW | 08.01.2020یک فروند بوئینگ۷۳۷ شرکت هواپیمایی اوکراین اندکی پس از برخاستن از فرودگاه 'امام خمینی' تهران نزدیک شهرک پرند سقوط کرد. علت دقیق سقوط این هواپیما هنوز مشخص نیست اما گفته می‌شود تمام مسافران و خدمه آن کشته شده‌اند آمار تلفات هواپیمای بوئینگ .متاسفانه در حال افزایشه .. آیا شرکت بوئینگ نباید پاسخگو باشد؟

سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین همراه با 170 مسافر در نزدیکی تهرانتلویزیون ایران صبح چهارشنبه 8 ژانویه از کشته شدن مسافران هواپیمای مسافربری اوکراین ی که در نزدیکی واقعا موشک های ایرانی نقطه زن هستن 😆 بعد از شليك موشك هاي صبح، كليه كشور بحالت آماده باش از ترس تلافي و بمباران جنگندهاي آمريكايي بودن و اشتباه_پدافند مستقر در منطقه نظامي پَرند باعث شليك يك موشك به هواپيماي مسافري بجاي هواپيماي جنگنده آمريكايي شده!

دی ۱۷, ۱۳۹۸ به بهانه مرگ قاسم سلیمانی؛ مجلس ۲۰۰ میلیون یورو از صندوق توسعه ملی به نیروی قدس داد در حالی که مجلس شورای اسلامی ایران بررسی بودجه سال ۹۹ که پیشتر دولت نامش را «بودجه استقامت» گذاشته بود را در دست دارد، ناگهان این نهاد به بهانه کشته شدن قاسم سلیمانی بودجه نیروی قدس سپاه را ۲۰۰ میلیون یوروی افزایش دادند.08..استان‌وایر- یک منبع آگاه از کشته شدن نزدیک به ۱۴۰ مسافر ایرانی در سانحه سقوط هواپیمای ۷۳۷ بویینگ خبر داد.

به گزارش رسانه های داخل ایران، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۷ دی ماه گفت که برای دو ماه آخر سال جاری «۲۰۰ میلیون یورو » از صندوق توسعه ملی به نیروی قدس سپاه پاسداران تعلق گرفته و بودجه آن افزایش می یابد. لاریجانی تاکید کرد که علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی، اجازه تخصیص این مبلغ را داده است.2020 خبرگزاری آناتولی یک فروند هواپیمای مسافربری بویینگ 737متعلق به خطوط هوایی اوکراین پس از پرواز از فرودگاه امام خمینی در تهران دچار نقص فنی شد و سقوط کرد. تخصیص این بودجه به نیروهای قدس سپاه پاسداران در شرایطی است که ایالات متحده این نیرو را یک سازمان خارجی تروریستی اعلام کرده است. مردم در ایران به نحوه تقسیم بودجه اعتراض دارند و بارها به فساد مقامات اعتراض دارند. همچنین در پی تحریم های آمریکا علیه ایران، این کشور در یک بحران اقتصادی شدید قرار گرفته و به گفته مقامات جمهوری اسلامی «تحت فشار تحریم‌ها»، صادرات نفت این کشور کاهش یافته است و حتی کشورهای دوست ایران نیز «جرات خرید نفت ایران» را ندارند. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:.

پرزیدنت ترامپ چندی پیش گفته بود که ما تحریم های قوی علیه جمهوری اسلامی اعمال کردیم. رشد اقتصادی شان ۲۵ درصد سقوط کرد. هرگز نمی توانیم اجازه بدهیم که رژیم ایران سلاح هسته‌ای داشته باشند. آنها به شورشیان سلاح می‌دهند. همچنین وزارت دفاع ایالات متحده ۱۳ دی ماه در بیانیه‌ای اعلام کرد حمله‌ای که به کشتن قاسم سلیمانی فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران در عراق منجر شد، به فرمان دونالد ترامپ رئيس جمهوری ایالات متحده آمریکا اجرا شد.

همچنین وزارت خارجه ایالات متحده روز یکشنبه ۱۵ دی ماه در یک توئیت نوشت: «سلیمانی قهرمان نبود. او قاتل ایرانی ها، آمریکاییان، و هزاران تن دیگر بود.» سلیمانی ۶۲ ساله در مقام فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران عملیات پنهانی و نظامی حکومت در خارج از ایران را مدیریت می کرد. پرزیدنت ترامپ می گوید دستور حمله موشکی به فرمانده پیشین نیروی قدس را او صادر کرد؛ زیرا سلیمانی سازمان دهنده حملات به آمریکایی ها و عراقی ها بود و قصد انجام اقدامات تروریستی بیشتری را داشت. بخش انگلیسی صدای آمریکا گزارش داد که در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه صدها هزار نفر در تهران گردهم آمدند تا برای فرمانده ارشد نظامی ایران عزاداری کنند.

آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، روز دوشنبه برای قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران نماز میت خواند. بنابر گزارش آسوشیتدپرس مراسم حکومتی تشییع سلیمانی در کرمان هم تا کنون بیش از ۵۰ کشته و بیش از ۲۰۰ مصدوم در پی داشته است. پس از کشته شدن سلیمانی، حکومت ایران سه روز عزای عمومی اعلام کرد که این موضوع با .