سقوط ارز شیبا اینو همزمان با خرید جدید مایکروسافت متوقف شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خرید مایکروسافت برای قدرت‌نمایی در صنعت بازی و متاورس؛ سقوط ارز شیبا اینو متوقف شد جزئیات بیشتر🔽

در حالی که شرکت مایکروسافت برای قدرت‌نمایی در صنعت بازی و متاورس از خرید تازه‌ خود خبر داده، توسعه دهندگان توکن شیبا اینو با موج‌سواری بر روی این خبر در تلاش هستند تا سقوط ۷۱ درصدی سه ماه گذشته آن را جبران کنند.

مایکروسافت، اکتیویژن بلیزارد را به قیمت ۹۵ دلار به ازای هر سهم و رقم کلی ۶۸.۷ میلیارد دلار خریداری خواهد کرد. با نهایی شدن این خرید، مایکروسافت پس از تِنسِنت و سونی به سومین شرکت بزرگ فعال در زمینه صنعت بازی در جهان بدل خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ورود سامانه بارشی جدید به ایران همزمان با تداوم بسته بودن جاده‌ها در مناطق غربیدر حالی که سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید خبر می‌دهد، برخی جاده‌ها به‌ویژه در مناطق غربی هم‌چنان بسته است و کمک‌رسانی به این مناطق به‌کُندی پیش می‌رود. 😂گوه خوریش به رادیو فردا نیومده نیوشا سرده خوب بکنی بیتارو 😂😂🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کتاب «پیروزی قره‌باغ» منتشر شدکتاب «پیروزی قره‌باغ» منتشر شد کتاب جدید انتشارات خبرگزاری آناتولی تحت عنوان «پیروزی قره‌باغ» با پیشگفتار رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه منتشر شد. KargerSuheyla آزادى قرەباغ بشرط سكوت روسيه با هدف ادب كردن ارمنستان بدليل نزديكى بيش از حد به غرب و در استقرار نيروهاى واگنر روسيه در نوار امنيتى از آ.ذ تا نخچوان با هدف بازداشتن حمله مستقيم اسراييل به ايران.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سقوط شاخص کل بازار بورس تهران؛ مجمع عمومی بانک دی به تنش کشیده شد🔺سقوط شاخص کل بازار بورس تهران؛ مجمع عمومی بانک دی به تنش کشیده شد سقوط بورس توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را نیز جلب کرده است که با استفاده از هشتگ «بورس» درباره شرایط حاکم بر آن می‌نویسند. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

خرید ۶۹ میلیارد دلاری شرکت مایکروسافتمایکروسافت با مالکیت شرکت «اکتیویژن» می‌تواند با سایر تولیدکنندگان بزرگ بازی‌های رایانه‌ای از جمله سونی و تن سنت رقابت کند. GOD 😱😱😱😱
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دولت به جای حذف ارز ترجیحی با فساد آن برخورد کند/ یارانه نقدی جبران‌کننده تورم ناشی از حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی نخواهد بودعضو کمیسیون اجتماعی مجلس بیان داشت: با تورمی که داریم و تاثیری که حذف ارز ترجیحی بر روی سایر قیمت‌ها خواهد داشت پرداخت یارانه با این مبلغ چندان موثر و کمک‌کننده نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

۱۵ هزار یورو؛ مبلغ خرید خدمت سربازی برای مشمولان خارج از کشور۱۵ هزار یورو؛ مبلغ خرید خدمت سربازی برای مشمولان خارج از کشور یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ گفت که طبق مصوبه این کمیسیون مشمولان غایب خارج از کشور با پرداخت ۱۵ هزار یورو می‌توانند جهت خرید خدمت سربازی اقدام کنند. عجب کیسه ای دوختن. سفره انقلاب خالی شد دوباره دست کنید تو جیب مردم. برای داخل و اینهمه غایب فروش بزارن روش جدید کسب درآمد مسئولان ایرانی بعد از چند سال ترسوندن و ایجاد محدودیت های غیر قانونی و غیر اسلامی. شما که اول و آخر مجبور میشید با اجرای طرح سربازی حرفه ای، نیروی خودتون به صورت داوطلبانه جذب کنید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »