سقوط اتوبوس به رودخانه‌ای در پاكستان جان 24 نفر را گرفت

09/06/1398 10:51:00 ق.ظ

سقوط یك دستگاه اتوبوس مسافربری به رودخانه‌ای در شمال غرب پاكستان موجب جان باختن 24 نفر شد. - خبرگزاری آناتولی

سقوط یك دستگاه اتوبوس مسافربری به رودخانه‌ای در شمال غرب پاكستان موجب جان باختن 24 نفر شد. - خبرگزاری آناتولی 31.08.

2019 استانوبل/مصطفی كامل /خبرگزاری آناتولی پلیس پاکستان امروز شنبه اعلام کرد: در اثر سقوط یك دستگاه اتوبوس مسافربری به رودخانه «کوهستان» در ایالت پختونخواه در شمال غرب پاكستان 24 نفر جان خود را از دست دادند.

راجا عبدالصبور، یکی از مقام امنیتی پاکستان در این زمینه گفت: در این حادثه 2 نفر دیگر نیز مصدوم شده اند. وی افزود: قربانیان اعضای یک خانواده بوده و این حادثه هنگام بازگشت آن‌ها از مراسم عروسی در منطقه کوهستانی به وقوع پیوسته است.

در همین راستا، شبکه تلویزیونی «جیو نیوز» گزارش داد که اتوبوس مذکور حامل 35 سرنشین بوده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

رنج‌های نهادینه‌شده| احمد آرام

بارها شده است که واژه‌ «رنج»، نویسندگان را به خود مشغول داشته تا با یک درک اصولی، آن را در آثار خود بصری جلوه دهند؛ آن هم به گونه‌ای که زمان و مکان در رنج، هم شنیداری باشد و هم دیداری. و اگر رنج تخیل را به بازی بگیرد، بدون شک، از راه چنین تخیلی جغرافیای دیگران با جغرافیای زیستگاه ما گره خواهد خورد؛ و سرمنشأ چنین پیوندی رنج مشترک است. از همین‌روست که رفت‌وبرگشت به جهان ادبی نویسندگانِ قدر، قضاوت کردن پندارهای خود در بازیافت مکان و زمان‌های فرّار است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مخالفان تعلیق فعالیت پارلمان بریتانیا بیش از یک میلیون امضا جمع کردنددر کمتر از ۲۴ ساعت از اعلام تعلیق فعالیت پارلمان بریتانیا، بیش از یک میلیون نفر طوماری را در مخالفت با آن امضا کردند.

امارات با تایید حمله به عدن: شبه‌نظامیان تروریست را هدف قرار دادیمامارات در بیانیه خود اشاره‌ای به حمایت از جدایی‌طلبان یمنی نکرده و حمله به فرودگاه عدن را در راستای حمایت از ائتلاف نظامی به رهبری عربستان توصیف کرده است.

به تحریم اشخاص و سازمان‌هایی که از اهداف حماس برای استفاده از تروریسم حمایت می‌کنند ادامه می‌دهیمپمپئو در توئیتر مدعی شد؛ به تحریم اشخاص و سازمان‌هایی که از اهداف حماس برای استفاده از تروریسم حمایت می‌کنند ادامه می‌دهیم

تیراندازی در مراسم عروسی در ازنا حادثه آفریدتیراندازی با تفنگ ساچمه‌ای در یک عروسی، شش نفر را راهی بیمارستان کرد

خرسندی بریتانیا از رد مخالفت با تعلیق پارلمان در دیوان عالی اسکاتلنددر پی شکایت احزاب اسکاتلندی مخالف دولت بوریس جانسون که تصمیم او را برای تعویق آغاز به کار پارلمان، غیرقانونی می‌دانند، قضات دیوان عالی ادینبورگ این اعتراض را وارد ندانستند.

ویدئوهای بدون شرح هفته؛ از مسابقات سوت‌زنی تا جشنواره پرتاب گوجهدر ویدئوهای بدون شرح این هفته چند رویداد جالبی را که در سراسر جهان رخ داد، گلچین کرده‌ایم و با دوربین بدون شرح به ونیز ایتالیا، آمریکا، اسپانیا و کوبا می‌رویم.