سقوط سقف مدرسه در کنیا ۷ دانش آموز را به کام مرگ فرستاد

01/07/1398 12:34 ب.ظ

در این حادثه سقوط سقف طبقه اول یک مدرسه، ۷ دانش‌آموز جان باختند و بیش از ۵۷ نفر مصدوم شدند.

سقوط سقف یک مدرسه جان هفت دانش‌آموز کنیایی را گرفت.این حادثه که روز دوشنبه ۲۳ سپتامبر در نایروبی پایتخت کنیا رخ داد، باعث زخمی شدن دست‌کم ۵۷ دانش‌آموز دیگر شد. سیروس اوگونا سخنگوی دولت کنیا روز دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت که ممکن است تعداد کشته شدگان افزایش یابد.

این حادثه که روز دوشنبه ۲۳ سپتامبر در نایروبی پایتخت کنیا رخ داد، باعث زخمی شدن دست‌کم ۵۷ دانش‌آموز دیگر شد. سیروس اوگونا سخنگوی دولت کنیا روز دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت که ممکن است تعداد کشته شدگان افزایش یابد.

مسئولان بیمارستان ملی کینا می‌گویند ۶۴ دانش‌آموز برای مداوا و درمان به مراکز درمانی اعزام شده‌اند. مقام‌های محلی می‌گویند هنوز دلیل اصلی وقوع این حادثه مشخص نیست اما ریزش سقف طبقه اول سبب جان باختن دستکم ۷ دانش آموز شده است.

پیشتر مقام‌های دولتی نسبت به ساخت ۳۰ الی۴۰ هزار ساختمان بدون دریافت تایید ایمنی ساخت در نایروبی هشدار داده بودند. دولت کنیا می‌گوید بیش از ۳۰ هزار ساختمان در نایروبی در خطر سقوط قرار دارند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

سقوط هواپیمای فوق سبک در استرالیا؛ 2 کشته

استقلال شهرآورد حیاتی را واگذار کرد؛ بازگشت پرسپولیس به جمع مدعیانعلیرضا بیرانود در نیمه نخست پنالتی استقلالی‌ها را مهار کرد و در نیمه دوم گل به خودی حسین حسینی نتیجه شهرآورد تهران را به سود پرسپولیس رقم زد. استقلال خیلی بدشانسی آورد و بازیکن پنالتی زن هم نداره باید یک بازیکن مخصوص زدن پنالتی تربیت کند.

آغاز سال تحصیلی جدید؛ ۱۳ نکته در آماده‌سازی کودکان برای رفتن به مدرسهورود کودکان به یک دنیای جدید برای آنها هیجان‌، لذت‌ و اضطراب‌ به همراه خواهد داشت. از این‌رو والدین باید بکوشند کودکان را برای رفتن به پیش دبستانی و مدرسه آماده کنند.

نخستین «موزه واژن» در دنیا با هدف تابو زدایی از بدن زنان در لندن افتتاح می‌شود🔺نخستین «موزه واژن» در دنیا با هدف تابو زدایی از بدن زنان در لندن افتتاح می‌شود ⚡️به گزارش سرویس جهانی بی بی سی، هدف از احداث این موزه، بالا بردن سطح آگاهی در مورد بیماری‌های زنان و ارائه اطلاعات مفید در مورد سلامت آنها است. تنها خبر voa که اصلا نه کسی لایک کرده و نه کامنت گذاشته ،ملت همیشه در صحنه اصلا نظر ندارن 😀😀😀 از انسان فروید هیچ کاری بر نمی‌آید غرق در پورن هاب؛ استمنا؛ واژن و تجاوز پس بیماری مردا چی تبعیض تا کجا

آغاز سال تحصیلی در ایرانرئیس جمهوری ایران امروز صبح با نواختن زنگ یک مدرسه سال تحصیلی در این کشور را آغاز کرد. - خبرگزاری آناتولی

عربستان سعودی، ایران را مسئول حمله به تاسیسات نفتی آرامکو معرفی کردعادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه عربستان سعودی، در یک نشست خبری، جمهوری اسلامی ایران را مسئول حمله به تاسیسات نفتی آرامکو معرفی کرد. sarabluesky3 خب عالدالجبیرتازه فهمیده ازلحظه ای که چنین حمله بزرگی رخ دادمن گفتم این کارایران بوده اون حوثی های قاط زن روچه به این گنده گوزی ها عن اقا بازم زر زد،کیری که خورده خیلی کلفت بود😉